Korkunç olay! Cin zannettiği kızını silahla vurarak öldürdü - Son Dakika
3.Sayfa

Korkunç olay! Cin zannettiği kızını silahla vurarak öldürdü

Osmaniye'de 23 yaşındaki Tuğba Kaya'nın öz babası tarafından cin zannedilerek silahla vurulup öldürüldüğü ortaya çıktı. Olay sonrası gözyaşlarına boğulan baba İsmail Kaya, "Ben kızımı vurmadım. Benim vurduğum kişi bir adamdı" diyerek kızını öldürdüğünü kabul etmedi.

28.12.2019 17:32  Güncelleme: 17:51

Osmaniye'de 23 yaşındaki iki çocuk annesi Tuğba Kaya'nın öz babası tarafından cin zannedilerek silahla vurulup öldürüldüğü ortaya çıktı.

"BEN BİR ADAM ÖLDÜRDÜM, İNSAN KILIĞINA GİRMİŞ CİNDİ"

Edinilen bilgiye göre olay, merkez Yunus Emre Mahallesi'nde meydana geldi. Baba İsmail Kaya, 23 yaşında 2 çocuk annesi kızı Tuğba Kaya'nın yaşadığı eve geldikten bir süre sonra evden silah sesi duyan komşular, durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, Tuğba Kaya'yı başından tabanca ile vurulmuş şekilde kanlar içinde yerde yatarken buldu. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, genç kadını Osmaniye'de özel bir hastaneye götürdü. Ancak Tuğba Kaya'nın hayatını kaybettiği belirlendi. Ölen Tuğba Kaya'nın babası 65 yaşındaki İsmail Kaya, cinayette kullandığı tabanca ile polise giderek "Ben bir adam öldürdüm. İnsan kılığına girmiş bir cindi" diyerek polise teslim oldu. Cinayetin ardından ise ilginç detaylar ortaya çıktı.

"TARLADA CİN GÖRDÜM, ŞİMDİ ONLARI VURACAĞIM"

İddiaya göre, hayvancılık işi ile uğraşan İsmail Kaya, sabah erken saatlerde cinayeti işlediği evin yakınındaki çiftlik evinde tarlada gezerken çamur olan tarlaya saplandı. Üzeri çamur haldeyken çiftlik evine gelen İsmail Kaya, üzeri neden çamur olduğunu soran yakınına "Tarlada cin gördüm. Şimdi onları vuracağım" diyerek tabancasını alıp tekrar tarlaya gitti. Tarlada 15 el rastgele ateş eden İsmail Kaya, evin yakınlarına geri dönüp tabancasını yeniden doldurdu. Aynı zamanda komşusu olan kızı Tuğba Kaya'nın evinin önüne gelen yaşlı adam, burada damadı Kadir Kaya ve yeğeni ile karşılaştı. Bir süre onlarla sohbet eden yaşlı adam o esnada kahvaltı için hazırlık yapan kızı Tuğba Kaya'yı karşısında görünce tabancasını çekip kızının başına ateş ederek arkasını dönüp olay yerinden uzaklaştı. Polise gidip "Teslim olmaya geldim. Ben bir adam öldürdüm. Ama o bir cindi insan kılığına girmiş" diyerek teslim oldu.

Korkunç olay! Cin zannettiği kızını silahla vurarak öldürdü

"BENİM VURDUĞUM BİR ADAMDI"

Gözaltına alınan İsmail Kaya'ya sorgusunun ardından yakınları ile görüşme izni verildi. Telefon ile bir yakınıyla görüşen yaşlı adama kızını vurduğu ve öldüğü söylendi. Gözyaşlarına boğulan İsmail Kaya, "Ben kızımı vurmadım. Benim vurduğum kişi bir adamdı" diyerek kızını öldürdüğünü kabul etmedi. Osmaniye Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen İsmail Kaya tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Biri 1,5 diğeri 5 yaşında olan iki çocuk annesi Tuğba Kaya'nın cenazesi ise Osmaniye Devlet Hastanesi morgundan alınarak gözyaşları içerisinde toprağa verildi.

Korkunç olay! Cin zannettiği kızını silahla vurarak öldürdü
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Korkunç olay! Cin zannettiği kızını silahla vurarak öldürdü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (35)

 • necati: Bu cinde hep müslümanlara gözüküyor hıristiyan görmüyor 45 24 Yanıtla
  kültür mantarı: Hepte cahil insana gözüküyor, akıllı okumuş tahsilli mühendise doktora mimara avukata gözükmüyor nedense 43 29 Cahil: Hristiyanlar işi ne cinin? merak etme sana da bulaşmaz imanı olana gelir cin 20 26 Suat: Müslümanlar cinleri görmüyor uyduruyorlar emin ol eğer müslümanlar cinleri gözleriyle görse montaj dublaj der inkar ederler 1 2 Fatih: Suat buyuk konusmussun umarim karsilasmazsin gunun birinde gerci bir musubet bin nasihatdan iyidir imana gelirsin ozamn belki 0 0
 • Bu nasıl çelişki: Ey müslümanlar görmediğiniz ispatlanamayan herşeye inanıyorsunuz ama gördüklerinize inanmıyorsunuz.saygıyı hak etmiyorsunuz çıkarcı korkak zavallısınız 20 30 Yanıtla
  Cin vardir: Kur'anin ayeti ile cinlerin varligi kesindir. İnanmayan dinden çikar 3 1 Kırbaç 4: Sen nekadar boş sun bu bir kilise papazının başına gelse bunu bilimle sıvamak için elinden geleni yaprsın . 1 1
 • Doğal gaz : Zamlanınca vatandaş tezek yakmaya başladı haliyle ısıtmıyor tozu var külü var 10 18 Yanıtla
 • adana: genemi adan a 8 19 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement