İstanbul'da sokak köpeğinin ısırdığı adam hastanede ikinci şoku yaşadı: Aynı mahalleden 40 kişi geldi - Son Dakika
3.Sayfa

İstanbul'da sokak köpeğinin ısırdığı adam hastanede ikinci şoku yaşadı: Aynı mahalleden 40 kişi geldi

İstanbul\'da sokak köpeğinin ısırdığı adam hastanede ikinci şoku yaşadı: Aynı mahalleden 40 kişi geldi

İstanbul Üsküdar'daki Kuzguncuk semtinde İbrahim Ciğer isimli bir vatandaş, başıboş bir köpek tarafından ısırıldı. Hastaneye başvuran Ciğer, kuduz aşısını yapan hemşirenin, ''Bugün 80 kişi geldi, 30-40'ı Kuzguncuk'tan.'' sözleriyle büyük şaşkınlık yaşadı. Yetkililere çağrı yapan Ciğer, ''Kuzguncuk gibi bir yerde 30-40 insanın aynı günde kuduz vakasıyla karşılaşması kabul edilebilir değil.'' ifadelerini kullandı.

21.06.2024 22:44

İstanbul'un Üsküdar ilçesindeki Kuzguncuk semti, kuduz şüphesiyle gündeme geldi. İbrahim Ciğer adlı bir vatandaş, semtte başıboş bir köpek tarafından ısırıldı. Kuduz aşısı yaptırmak için hastaneye giden Ciğer, gün içinde sadece Kuzguncuk'tan 30-40 kişinin kuduz şüphesiyle hastaneye başvurduğunu öğrendi.

İstanbul Kuzguncuk'ta başıboş köpekler çok sayıda kişiyi ısırdı. İbrahim Ciğer adlı bir vatandaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kuzguncuk'ta bir sokak köpeği tarafından ısırıldığını açıkladı.

İstanbul'un göbeğinde kuduz şüphesi! Sokak köpeğinin ısırdığı adam hastanede ikinci şoku yaşadı: Bugün 40 kişi geldi

"BUGÜN 80 KİŞİ GELDİ, 30-40'I KUZGUNCUK'TAN"

Kuduz aşısı yaptırmak için hastaneye giden Ciğer, kuduz aşısını yapan hemşirenin, "Bugün 80 kişi geldi, 30-40'ı Kuzguncuk'tan." sözleriyle büyük şaşkınlık yaşadı. Yetkililere çağrı yapan Ciğer, "Yetkililerin bir an önce harekete geçmesi, özellikle insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde acilen önlemlerin alınması gerek. Kuzguncuk gibi bir yerde 30-40 insanın aynı günde kuduz vakasıyla karşılaşması kabul edilebilir değil." ifadelerini kullandı.

İstanbul'un göbeğinde kuduz şüphesi! Sokak köpeğinin ısırdığı adam hastanede ikinci şoku yaşadı: Bugün 40 kişi geldi

"DİŞ GEÇİRMELER, ETİ KOPARIP ATMALAR, CİDDİ YARALANMALAR VAR"

Paylaşımına Sağlık Bakanlığı, İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Üsküdar Belediyesi ve Üsküdar Belediye Başkanı Sinem Dedetaş'ı etiketleyen Ciğer, "Fotoğrafları gördüm. Aynı gün yaşanan olaylarda diş geçirmeler, eti koparıp atmalar, ciddi yaralanmalar var. Hepsine acı acı baktım ve kendi halime şükrettim. Daha fazla vaka olmasın. Harekete geçmelisiniz." dedi.

Son Dakika 3.Sayfa İstanbul'da sokak köpeğinin ısırdığı adam hastanede ikinci şoku yaşadı: Aynı mahalleden 40 kişi geldi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (45)

  • ilknur lutoglu: Masumlara olan bu düşmanlık nedir ya 41 79 Yanıtla
    Mert kursun : Birgun seni veya ailenden birisini isirirsa bakalim ayni seyi soyleyebilecekmisin 85 22 Ali Arslan: Cehalet İlknur hanım,eğitimsiz insanlar yaradanin yarattığı canlılara karşı çözümü oldurmekte buluyorlar, kimi dini örnek gösteriyor kimi insanların dünyanın hakimi olduğunu söylüyor,uretebildikleri düşünce IQ seviyelerininde göstergesi. 31 43 Volkan null: insan olarak bu dünyanın tek hakimiyiz sanıyorlar 30 39 serkan Abasar: ne masumu sen iyi misin ya 42 21 Ali Arslan: Mert kardesimde onunla aynı düşüncede olmam için isirilmami bekliyor, neden bu hale geldik biz, oysa en büyük savaş cehalete karşı değil miydi,bu iktidarın ülkeye en büyük darbesi, eğitim sistemindeki yanlışları oldu.ve toplumdan yansımalarıni bugünlerde üzüntü ile izliyoruz. 15 13 Mehmet ali selvi: Sana saldırırlarsa sağını solunu parçalarlarsa o zaman da böyle yazabilir misin acaba 9 6
  • Remzi Ozdemir: Evden dışarı çıkarken korku endişe içerindeyiz 86 24 Yanıtla
  • Aslı Karadağoğlu: Bizim mahallede de var ama kimseye birşey yapmıyor. Bence bu haberler, çıkacak olan yasa için algı oluşturuyor. Öldürmeden önce vicdan rahatlaması olsun. Binlerce hayvana bakamadık, ıslah etmeyi beceremedik ama iyi ki öldürmüşüz baksana milleti ısırmaya başlamışlardı diyecekler. Vatandaşa hizmet ediyoruz diyecekler. 44 50 Yanıtla
    Beşiktaş 1903: Aslı aynen katılıyorum bahane kılıf arıyorlar 6 3
  • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement