Son dakika Aksaray Valiliği haberleri, Aksaray Valiliği son dakika, son dakika Aksaray Valiliği

Son Dakika Aksaray Valiliği Haberleri

 • 14 İlin Valisi Metamfetamin ile Mücadele İçin Bir Araya Geldi
  14 Şub 14 İlin Valisi Metamfetamin ile Mücadele İçin Bir Araya Geldi

  Ülke genelinde kullanımı yaygınlaşan metamfetamin maddesinin önüne geçilerek, suç ve suçlularla mücadele çerçevesinde 14 ilin valisi, Aksaray'da düzenlenen 'Metamfetamin ile Mücadele Bölge Değerlendirme Toplantısı'nda bir araya geldi. Toplantıda, metamfetamin kullanımının engellenmesi için ortak mücadele stratejileri ve yöntemleri üzerinde değerlendirme yapıldı.

 • 14 İlin Yetkilileri Metamfetamin ile Mücadele İçin Bir Araya Geldi
  14 Şub 14 İlin Yetkilileri Metamfetamin ile Mücadele İçin Bir Araya Geldi

  Aksaray Valiliği ev sahipliğinde düzenlenen 'Metamfetamin ile Mücadele Bölge Değerlendirme Toplantısı'na 14 ilin yetkilileri katıldı. Toplantıda, metamfetaminin gençler üzerindeki tehlikeleri ve önlenmesi için ortak mücadele yöntemleri ele alındı.

 • Şehit Piyade Üsteğmenin Kız Kardeşi, Doğum Gününde Bebek Dünyaya Getirdi
  11 Şub Şehit Piyade Üsteğmenin Kız Kardeşi, Doğum Gününde Bebek Dünyaya Getirdi

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in kız kardeşi Büşra Aslan, doğum gününde kız bebek dünyaya getirdi. Aksaray Valisi ve eşi, Aslan'ı ziyaret ederek bebeği sevdi. Vali, yeni doğan bebeğin dayısı gibi vatana, millete ve devlete hayırlı bir birey olmasını diledi.

 • PENÇE-Kilit Harekatı Şehidi Gökhan Delen'in Kardeşi Doğum Yaptı
  11 Şub PENÇE-Kilit Harekatı Şehidi Gökhan Delen'in Kardeşi Doğum Yaptı

  Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in kardeşi Büşra Aslan, ağabeyinin doğum gününde bir bebek dünyaya getirdi. Aksaray Valisi Kumbuzoğlu, şehit kardeşini hastanede ziyaret edip, tebrik etti. Şehidin yeğeni Elzem Meva'nın doğum günü de aynı gün kutlandı.

 • Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Eskil ilçesinde hayırseverler tarafından yaptırılan iki ilkokulun açılışına katıldı
  09 Şub Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Eskil ilçesinde hayırseverler tarafından yaptırılan iki ilkokulun açılışına katıldı

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Eskil ilçesinde yapılan Hürmüz -Mustafa Mutlu İlkokulu ile Hacı Battal Tüzün ilkokulunun açılışına katıldı. Vali Kumbuzoğlu, hayırseverlerin eğitime yaptığı katkılar için teşekkür ederek, açılışı yapılan okullarda vatana hizmet edecek hayırlı çocukların yetişeceğini ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürü Metin Alpaslan ve hayırseverler de konuşma yaptı.

 • Konya, Afyonkarahisar, Karaman ve Aksaray'da Yarıyıl Tatilinin Ardından Okullar Açıldı
  05 Şub Konya, Afyonkarahisar, Karaman ve Aksaray'da Yarıyıl Tatilinin Ardından Okullar Açıldı

  Konya, Afyonkarahisar, Karaman ve Aksaray'da yarıyıl tatilinin sona ermesiyle birlikte 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı ikinci dönemi başladı. Öğrenciler, İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından sevinçle sınıflarına döndü. Aksaray Valisi ve diğer yetkililer, Ahmet Cevdet Paşa Sosyal Bilimler Lisesi'nde düzenlenen programa katıldı. Afyonkarahisar ve Karaman'da da öğrenciler, arkadaşları ve öğretmenleriyle buluşmanın heyecanını yaşadı.

 • AKP, Malatya'da belediye başkan adaylarını açıkladı
  04 Şub AKP, Malatya'da belediye başkan adaylarını açıkladı

  AKP, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik Malatya belediye başkan adaylarını açıkladı. Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar tekrar aday gösterilmedi. AKP'li Yeşilyurt Belediyesi'nin, 2020 yılında Almanya'ya gönderdiği 43 kişinin geri dönmediği ortaya çıkmıştı.

 • Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in ailesine şehadet belgesi teslim edildi
  31 Oca Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in ailesine şehadet belgesi teslim edildi

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in ailesine şehadet belgesi verildi. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, şehit Delen'in ailesini ziyaret ederek, vatanın birliği ve bütünlüğü uğruna canını feda eden şehitlerin ailelerinin en değerli emanet olduğunu belirtti.

 • Yeniden Refah Partisi, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Açıkladı
  31 Oca Yeniden Refah Partisi, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayını Açıkladı

  Yeniden Refah Partisi, 2003 ve 2008 yılları arasında Eskişehir valiliği yapmış olan Kadir Çalışıcı'yı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterdi. Parti ayrıca Tepebaşı ve Günyüzü ilçelerinin belediye başkan adaylarını da açıkladı.

 • Niğde'de trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru Aksaray'da defnedildi
  19 Oca Niğde'de trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru Aksaray'da defnedildi

  Niğde'de trafik kazasında yaşamını yitiren polis memuru Sabri Turhan'ın cenazesi, memleketi Aksaray'da defnedildi. Turhan'ın cenazesi, Armutlu köy mezarlığında toprağa verildi. Cenaze namazına ailenin yakınları ve Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu da katıldı. Turhan'ın kullandığı araç, traktörün arkasına takılı tarım aletine çarpmış ve olay yerinde hayatını kaybetmişti. Turhan'ın naaşı, Niğde'deki törenin ardından Aksaray'a gönderilmişti.

 • Vali Aydoğdu'dan öğrencilere müjde: Sınav ücretini valilik üstlenecek
  15 Oca Vali Aydoğdu'dan öğrencilere müjde: Sınav ücretini valilik üstlenecek

  Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, kent genelinde Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek 12. sınıf öğrencilerinin sınav ücretinin Erzincan Valiliği tarafından karşılanacağı müjdesini öğrencilere verdi. Vali Aydoğdu, öğrencilerin istek ve taleplerini dinledikten sonra sınav ücretlerini valiliğin üstleneceğini açıkladı ve gençlere çalışma sözü aldı.

 • Hasandağı'nda mahsur kalan dağcı askeri helikopterle kurtarıldı
  14 Oca Hasandağı'nda mahsur kalan dağcı askeri helikopterle kurtarıldı

  Aksaray'da Hasandağı'na tırmanış yapan amatör dağcı Ezgi Yıkılmaz, iniş yolunda düşerek ayağını kırdı. Arkadaşları tarafından yardım çağrısı yapılan Yıkılmaz, askeri helikopterle kurtarılarak hastaneye kaldırıldı. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu da Yıkılmaz'a geçmiş olsun dileklerini iletti.

 • Hasandağı'nda düşen dağcı askeri helikopterle kurtarıldı
  14 Oca Hasandağı'nda düşen dağcı askeri helikopterle kurtarıldı

  Aksaray'da arkadaşlarıyla birlikte Hasandağı'na tırmanış yapan Ezgi Yıkılmaz, iniş yolunda düşerek ayağını kırdı. Mahsur kalan dağcı, AFAD, jandarma ve UMKE ekiplerinin yardımıyla askeri helikopterle kurtarıldı ve hastaneye kaldırıldı.

 • Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan askerin son paylaşımı ortaya çıktı
  14 Oca Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan askerin son paylaşımı ortaya çıktı

  Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Sözleşmeli Uzman Çavuş Ahmet Köroğlu'nun sosyal medyadaki son paylaşımı ortaya çıktı. Şehidin silah arkadaşlarıyla çektiği videoda, ''Sizleri çok seviyoruz, izleyin izleyin ağlayın.'' ifadeleri yürekleri sızlattı.

 • Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit düşen Üsteğmen Gökhan Delen son yolculuğuna uğurlandı
  14 Oca Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit düşen Üsteğmen Gökhan Delen son yolculuğuna uğurlandı

  Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit düşen Piyade Üsteğmen Gökhan Delen, Aksaray'da binlerce vatandaşın katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı. Şehit Delen'in naaşı, Ulu Cami önünde düzenlenen cenaze töreninin ardından Aksaray Şehitliğine defnedildi.

 • PENÇE-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi Aksaray'da toprağa verildi
  14 Oca PENÇE-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi Aksaray'da toprağa verildi

  Irak'ın kuzeyinde sürdürülen Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi, memleketi Aksaray'da defnedildi. Törende şehidin babası Bayram Delen, oğlunun tabutuna sarılarak 'Sen benim babamdın, hakkını helal et' dedi. Törene binlerce kişi katıldı ve duygusal anlar yaşandı.

 • Pençe-Kilit Harekatı Şehidi Gökhan Delen Aksaray'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
  14 Oca Pençe-Kilit Harekatı Şehidi Gökhan Delen Aksaray'da Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi, memleketi Aksaray'da defnedildi. Şehidin naaşı, helallik alınmasının ardından Ulu Camisi'ne getirildi ve burada kılınan cenaze namazının ardından Aksaray Şehitliği'nde toprağa verildi. Törene şehidin ailesi, yetkililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 • PENÇE-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi Aksaray'da defnedildi
  14 Oca PENÇE-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi Aksaray'da defnedildi

  Irak'ın kuzeyinde sürdürülen Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi, memleketi Aksaray'da toprağa verildi. Törende baba Bayram Delen, 'Sen benim babamdın, hakkını helal et' dedi. Şehidin ailesi, yakınları ve binlerce kişi törene katıldı.

 • Pençe-Kilit Operasyonunda şehit düşen Piyade Üsteğmen Aksaray'da son yolculuğuna uğurlandı
  14 Oca Pençe-Kilit Operasyonunda şehit düşen Piyade Üsteğmen Aksaray'da son yolculuğuna uğurlandı

  Irak'ın kuzeyinde düzenlenen Pençe-Kilit Operasyonunda terörist gruplarla girilen çatışmada şehit düşen Piyade Üsteğmen Gökhan Delen memleketi Aksaray'da gözyaşlarıyla son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin cenazesi Aksaray Ulu Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Aksaray Şehitliğinde defnedildi.

 • Türkiye şehitlerine ağlıyor! 6 askerimiz daha son yolculuklarına uğurlandı
  14 Oca Türkiye şehitlerine ağlıyor! 6 askerimiz daha son yolculuklarına uğurlandı

  Pençe-Kilit Harekatı bölgesindeki üs noktasına sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada 9 askerimiz şehit olmuştu. Şehitlerimizin 3'ü dün defnedilirken bugün de 6 askerimiz son yolculuklarına uğurlandı. Cenaze törenlerinde şehitlerin yakınları ayakta durmakta güçlük çekti.

 • Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi Aksaray'a getirildi
  13 Oca Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi Aksaray'a getirildi

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan Piyade Üsteğmen Gökhan Delen'in cenazesi, Şırnak'ta düzenlenen törenin ardından Aksaray'a getirildi. Şehidin cenazesi yarın öğle namazı sonrası Aksaray Şehitliğine defnedilecek.

 • Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Gazetecilerle Buluştu
  08 Oca Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Gazetecilerle Buluştu

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kentteki gazetecilerle bir araya geldi. Kumbuzoğlu, gazetecilerin toplumun vazgeçilmez unsurlarından biri olduğunu vurgulayarak, başarılar diledi ve yeni yıl ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

 • Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Yılın Kareleri 2023 oylamasına katıldı
  02 Oca Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Yılın Kareleri 2023 oylamasına katıldı

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Anadolu Ajansı'nın (AA) 2023'e damga vuran olaylara ait fotoğrafların yer aldığı 'Yılın Kareleri 2023' oylamasına katıldı. Kumbuzoğlu, AA foto muhabirlerinin çektiği fotoğrafları inceledi ve 'Deprem: Umut' kategorisinde Aydın Arik imzalı 'Ha Gayret' adlı fotoğrafı, 'Gazze: Kanıt' kategorisinde ise Mustafa Hassona'nın 'Kardeşe Son Dokunuş' adlı fotoğrafı tercih etti. Kumbuzoğlu, diğer kategorilerdeki fotoğraflara da oy vererek, AA'nın her yıl düzenlediği bu seçkilere duyarlı kalmamak imkansız olduğunu belirtti.

 • Irak'ta şehit olan askerler için dua programı düzenlendi
  02 Oca Irak'ta şehit olan askerler için dua programı düzenlendi

  Irak'ın kuzeyindeki Pençe Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan 12 asker için Aksaray Ulu camide 'Şehitlerimize Dua' programı düzenlendi.

 • Aksaray'da şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi
  02 Oca Aksaray'da şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi

  Aksaray Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından düzenlenen etkinlikte, Beştepe Millet Cami İmam Hatibi Fatih Kaya, şehitler için Kur'an-ı Kerim okudu. İl Müftüsü Veysel Işıldar ise Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde şehit olan askerler için dua etti. Programa, Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Belediye Başkanı Evren Dinçer ve İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.

 • Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Kolluk Kuvvetlerini Ziyaret Ederek Yeni Yılını Kutladı
  01 Oca Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Kolluk Kuvvetlerini Ziyaret Ederek Yeni Yılını Kutladı

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, yılbaşını görevi başında geçiren kolluk kuvvetlerini ziyaret ederek yeni yılını kutladı. Vali Kumbuzoğlu, Aksaray-Adana kara yolundaki Bölge Trafik Denetleme Müdürlüğü uygulama noktasını ziyaret ederek yılbaşı önlemlerini yerinde inceledi. Kumbuzoğlu, kolluk kuvvetlerinin yeni yılını tebrik etti ve sürücüler ile yolculara çeşitli hediyeler verdi. Açıklamasında, 2024 yılının ülkemiz için başarı dolu bir yıl olmasını temenni eden Vali Kumbuzoğlu, güvenlik güçleri ve kamu görevlilerinin vatandaşların huzur içinde yeni yıl geçirmeleri için görevlerinin başında olduğunu belirtti.

 • Aksaray'da Yılbaşı Güvenliği İçin Erken Denetimler Başladı
  31 Ara Aksaray'da Yılbaşı Güvenliği İçin Erken Denetimler Başladı

  Aksaray'da yılbaşı için güvenlik önlemleri alan polis, eğlence mekanlarında denetimlerine başladı. Polis ve bekçiler, kimlik kontrolü ve üst araması yaparak şüpheli kişileri kontrol ediyor. Aksaray Emniyeti, olumsuzluk yaşanmaması için uygulama ve denetimlerini sabah saatlerine kadar sürdürecek.

 • Aksaray'da Alayhan Jandarma Karakolu hizmete açıldı
  28 Ara Aksaray'da Alayhan Jandarma Karakolu hizmete açıldı

  Aksaray'da düzenlenen törenle Alayhan Jandarma Karakolu hizmete açıldı. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, jandarmanın vatandaşların huzur kaynağı olduğunu belirtti. Karakol, bölgedeki köylerin asayiş ve güvenliğine katkı sağlayacak.

 • Aksaray'da Evlenecek Çiftler Fidan Dikecek
  27 Ara Aksaray'da Evlenecek Çiftler Fidan Dikecek

  Aksaray Valiliği öncülüğünde düzenlenen protokolle nikah kıyan çiftler, 'Evlilik Hatıra Ormanı'na fidan dikecek. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, yeşil ve orman alanları oluşturulması çalışmalarına önem verdiklerini belirtti.

 • Aksaray'da Mehmet Akif Ersoy'un vefatının 87. yılı etkinlikleri
  27 Ara Aksaray'da Mehmet Akif Ersoy'un vefatının 87. yılı etkinlikleri

  Aksaray'da Mehmet Akif Ersoy'un vefatının 87. yılı etkinlikleri kapsamında kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Belediye Başkan Vekili Yakup Kadri Perek ile çok sayıda öğrenci katıldı. Kumbuzoğlu, Mehmet Akif Ersoy'un milli değerlere olan bağlılığı ve edebi mirasının genç nesillere aktarılmasının önemine dikkat çekti ve öğrencilere kitap okumayı ihmal etmemelerini söyledi.

 • Kıbrıs gazisi Hanifi Sağtaş askeri törenle defnedildi
  18 Ara Kıbrıs gazisi Hanifi Sağtaş askeri törenle defnedildi

  Aksaray'ın Taşpınar beldesinde yaşayan 70 yaşındaki Kıbrıs gazisi Hanifi Sağtaş, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Sağtaş için beldede askeri tören düzenlendi ve cenazesi belde mezarlığında defnedildi. Törene Aksaray Valisi, Jandarma Komutanı, belediye başkanı, parti başkanı, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

 • Aksaray'ta üniversite öğrencisi trafik kazasında hayatını kaybetti
  06 Ara Aksaray'ta üniversite öğrencisi trafik kazasında hayatını kaybetti

  Aksaray Üniversitesi öğrencisi Mine Nur Uysal'ın trafik kazasında hayatını kaybetmesiyle ilgili adli ve idari soruşturma devam ediyor. Vali Kumbuzoğlu, öğrenci temsilcileriyle yapılan toplantıda sorunların çözüme kavuşacağını belirtti.

 • Aksaray Valiliği, üniversite öğrencisinin hayatını kaybettiği trafik kazasıyla ilgili soruşturma başlattı
  04 Ara Aksaray Valiliği, üniversite öğrencisinin hayatını kaybettiği trafik kazasıyla ilgili soruşturma başlattı

  Aksaray Valiliği, Aksaray Üniversitesi öğrencisi Mine Nur Uysal'ın hayatını kaybettiği trafik kazasıyla ilgili adli ve idari soruşturma başlattığını duyurdu. Sürücü gözaltına alındı.

 • Aksaray Valiliğinden 'Akran Zorbalığı' başlıklı haberler hakkında açıklama
  30 Kas Aksaray Valiliğinden "Akran Zorbalığı" başlıklı haberler hakkında açıklama

  Aksaray Valiliği, bazı haber sitelerinde yer alan "Akran Zorbalığı" başlıklı haberlere ilişkin adli ve idari soruşturmanın başlatıldığını bildirdi.

 • Lisede 'zorbalığa' suç duyurusu (2)
  30 Kas Lisede 'zorbalığa' suç duyurusu (2)

  VALİLİKTEN AÇIKLAMAAksaray Valiliği, fen lisesinde yaşanan 'akran zorbalığı' olayı ile ilgili açıklama yaptı.

 • Liseli öğrenciyi tuvalete kilitleyip dans etmeye zorladılar, kabul etmeyince darbettiler
  30 Kas Liseli öğrenciyi tuvalete kilitleyip dans etmeye zorladılar, kabul etmeyince darbettiler

  Aksaray'da fen lisesinde iki öğrenci, 10'uncu sınıf öğrencisi M.S.A.'yı (15) tuvalete kilitleyip, 'ateş dansı' ismini verdikleri müziği açarak dans etmesini istedi. M.S. A., bu isteği kabul etmeyince darbedildi.

 • Aksaray Valisi Kumbuzoğlu'ndan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı
  23 Kas Aksaray Valisi Kumbuzoğlu'ndan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

 • Kamu Görevlilerine Etik Davranış İlkeleri Konferansı
  20 Kas Kamu Görevlilerine Etik Davranış İlkeleri Konferansı

  Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Zerrin Güngör, kamu görevlilerinin etik ilkelere uygun davranması gerektiğini vurguladı. Güngör, etik davranışların yolsuzluğu ve yozlaşmayı önlemek, güven ve dürüstlüğü hakim kılmak amacıyla önemli olduğunu belirtti. Kurul olarak etik değerlerin hayata geçirilmesi için çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Güngör, kamuda etik kültürünün yerleşmesi ve toplumda etik farkındalığının artmasını amaçladıklarını söyledi.

 • Aksaray Sultanhanı Organize Sanayi Bölgesi'ne 1.8 milyar TL yatırım
  16 Kas Aksaray Sultanhanı Organize Sanayi Bölgesi'ne 1.8 milyar TL yatırım

  Aksaray'ın Sultanhanı ilçesinde kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi için yatırımcılara arsa tahsisleri imza töreniyle gerçekleştirildi. Yaklaşık 1.8 milyar TL yatırım tutarı olan bölgede 27 yatırımcıya 295 bin metrekare sanayi parseli tahsis edildi. Bölgede faaliyete geçecek olan firmaların toplamda 3 bin 800 kişiye istihdam sağlaması planlanıyor.

 • Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu'ndan Atatürk'ün Ölüm Yıl Dönümü Mesajı
  09 Kas Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu'ndan Atatürk'ün Ölüm Yıl Dönümü Mesajı

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kumbuzoğlu, Atatürk'ü Türk tarihinin en büyük askeri ve siyasi dehalarından biri olarak nitelendirerek, onun ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

 • Aksaray'da Sanayi Geliştirme İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
  08 Kas Aksaray'da Sanayi Geliştirme İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu başkanlığında düzenlenen Sanayi Geliştirme İstişare Toplantısı'nda, Aksaray'ın potansiyeli ve gelişim adımları ele alındı. Vali Kumbuzoğlu, Aksaray'ın jeopolitik konumu, tarihi zenginlikleri ve insan kaynağıyla Anadolu'nun parlayan yıldızı olabileceğini belirtti. Toplantıda, sanayinin geliştirilmesi için yerel dinamiklerin önemine vurgu yapıldı.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Mersin Valisi'ni ziyaret etti
  08 Kas Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Mersin Valisi'ni ziyaret etti

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan'ı ziyaret etti. Ziyaret sırasında bakanlık kurumlarındaki çalışmalar hakkında bilgi alışverişi yapıldı. Ziyarete Adana Valisi, Aksaray Valisi, İl Jandarma Komutanı ve AK Parti İl Başkanı da katıldı.

 • Aksaray'da Narkotik Eğitim Tırı ile Bağımlılıkla Mücadele
  06 Kas Aksaray'da Narkotik Eğitim Tırı ile Bağımlılıkla Mücadele

  Aksaray'da Konya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından getirilen Narkotik Eğitim Tırı (Narkotır) standı açıldı. Standda yapılan bilgilendirme çalışmalarıyla madde kullanımı ve bağımlılık konusunda farkındalık oluşturulmaya çalışılıyor. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, uyuşturucuyla mücadelede kararlılıkla devam edildiğini vurgulayarak, vatandaşların desteğinin önemine dikkat çekti. Standı ziyaret eden öğrenciler ise Narkotır içerisinde yer alan bilgilendirme cihazları sayesinde madde bağımlılığıyla ilgili önlemler ve tedbirler hakkında bilgi edindi.

 • Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Kadın Girişimci Tarafından Kurulan Mantar Serasını Ziyaret Etti
  03 Kas Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Kadın Girişimci Tarafından Kurulan Mantar Serasını Ziyaret Etti

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, kadın girişimci Rahime Kara ve eşi tarafından kurulan mantar serasını ziyaret etti. Kumbuzoğlu ve beraberindekiler, Doğantarla köyündeki serayı ziyaret ederek Kara'dan bilgi aldı. Kumbuzoğlu, mantar ve diğer örtü altı ürün yetiştiriciliğinin kırsal alanda yaşayan vatandaşlar için önemli bir gelir kaynağı olduğunu belirtti. Yüzde 70 hibe olarak kurulan mantar seralarını köylerde yaygınlaştıracaklarını ifade eden Kumbuzoğlu, bu tür müesseselerin sayısını artırmak için çalışmaların sürdürüleceğini vurguladı.

 • Bursa ve çevre illerde Gazze'de hayatını kaybedenler için cenaze namazı kılındı
  20 Eki Bursa ve çevre illerde Gazze'de hayatını kaybedenler için cenaze namazı kılındı

  Bursa, Eskişehir, Balıkesir, Bilecik ve Yalova'daki camilerde, İsrail'in saldırılarında hayatını kaybeden Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılındı.

 • Karaman ve Aksaray'da İsrail saldırılarına tepki
  20 Eki Karaman ve Aksaray'da İsrail saldırılarına tepki

  Karaman ve Aksaray'da İsrail'in saldırıları sonucu hayatını kaybeden Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kılındı. Karaman'da Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda toplanan vatandaşlar, İsrail'i protesto ettikten sonra Filistin'de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kıldı. Aksaray'da da Ulu Camisi'nde toplanan vatandaşlar, saldırıyı lanetleyerek gıyabi cenaze namazı kıldı. Programlara çok sayıda kişi katıldı ve İsrail'in kitlesel saldırılarına tepki gösterildi.

 • Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu: 'Amatör ligden süper lige çıkmış bir Türkiye var'
  19 Eki Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu: 'Amatör ligden süper lige çıkmış bir Türkiye var'

  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Enes Eminoğlu, Aksaray'da gençlerle bir araya gelerek Türkiye'nin spor ve gençlik alanındaki başarılarından bahsetti. Eminoğlu, Türkiye'nin milli teknoloji ve spor alanında gerçekleştirdiği çalışmaların meyvelerini almaya başladığını ve gelecekte de bu başarıların devam edeceğini vurguladı.

 • Aksaray Belediyesi 2. Geleneksel Bağ Bozumu ve Pekmez Festivali düzenledi
  08 Eki Aksaray Belediyesi 2. Geleneksel Bağ Bozumu ve Pekmez Festivali düzenledi

  Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Bağ Bozumu ve Pekmez Festivali, Aksaray'ın coğrafi işaretlerle tescillenmiş ürünü olan Hasandağı üzümünü tanıtmak amacıyla gerçekleştirildi. Festivalde halkoyunları, mehter gösterimi ve pekmez yarışması gibi etkinlikler düzenlendi. Aksaray Valisi ve Belediye Başkanı da festivalde üzüm topladı ve bağ bozumu gerçekleştirdi.

 • Trabzon'da arbede sonrası kalp krizi geçiren güvenlik görevlisi hastanede öldü
  06 Eki Trabzon'da arbede sonrası kalp krizi geçiren güvenlik görevlisi hastanede öldü

  Trabzon'da yakınlarını ziyaret için hastaneye gelen 2 kişiyle yaşanan tartışmadan sonra kalp krizi geçiren güvenlik görevlisi Ali Kemal Sağlam, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

 • Hastanede çıkan arbede sonrası kalp krizi geçirdi, 27 günlük yaşam savaşını kaybetti (2)
  06 Eki Hastanede çıkan arbede sonrası kalp krizi geçirdi, 27 günlük yaşam savaşını kaybetti (2)

  GÜVENLİK GÖREVLİSİ SAĞLAM İÇİN TÖRENTrabzon'da 2 ziyaretçi ile çıkan arbededen sonra kalp krizi geçirip, 27 günlük yaşam mücadelesini kaybeden güvenlik görevlisi Ali Kemal Sağlam için Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi başhekimlik binası önünde tören düzenlendi.

 • Acil serviste arbede sonrası kalp krizi geçirerek yaşam mücadelesini kaybeden güvenlik görevlisi için tören düzenlendi
  06 Eki Acil serviste arbede sonrası kalp krizi geçirerek yaşam mücadelesini kaybeden güvenlik görevlisi için tören düzenlendi

  Trabzon'daki Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi Acil Servisi'nde alkollü olduğu belirlenen 2 şahsın yakınlarını ziyaret için geldiği hastanede güvenlik görevlileri ile yaşadığı arbede sırasında göğsüne darbe alan ve sonrasında kalp krizi geçiren güvenlik...

 • Aksaray'da Yangında Hayatını Kaybeden Çocuğun Cenazesi Toprağa Verildi
  25 Eyl Aksaray'da Yangında Hayatını Kaybeden Çocuğun Cenazesi Toprağa Verildi

  Aksaray'da bir evde çıkan yangında hayatını kaybeden Suriye uyruklu Cihan Carruh'un cenazesi toprağa verildi. Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

 • Aksaray'da yangında hayatını kaybeden çocuğun cenazesi toprağa verildi
  25 Eyl Aksaray'da yangında hayatını kaybeden çocuğun cenazesi toprağa verildi

  Aksaray'da çıkan yangında hayatını kaybeden 4 yaşındaki çocuğun cenazesi, Somuncu Baba Cami ve Külliyesi'nde düzenlenen törenin ardından defnedildi. Cenaze namazına Aksaray Valisi, milletvekilleri ve belediye başkanı da katıldı.

 • Aksaray'da Alkollü Sürücü Kaza Yaptı: 2 Yaralı
  24 Eyl Aksaray'da Alkollü Sürücü Kaza Yaptı: 2 Yaralı

  Aksaray'da alkollü bir sürücünün kullandığı araç, kontrolden çıkarak karşı şeride geçip tırla kafa kafaya çarpıştı. Kazada 2 sürücü yaralanırken, otomobil hurdaya döndü. Yaralılar olay yerinde müdahale edildikten sonra hastaneye kaldırıldı. Alkol kontrolünde sürücünün 2.15 promil alkollü olduğu belirlendi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Aksaray'da Yangında Hayatını Kaybeden Çocuğun Ailesiyle Vali Görüştü
  24 Eyl Aksaray'da Yangında Hayatını Kaybeden Çocuğun Ailesiyle Vali Görüştü

  Aksaray'da meydana gelen yangında 4 yaşındaki bir çocuk hayatını kaybetti. Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, olay yerine gelerek aileyle görüştü ve başsağlığı diledi. Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Aksaray'da 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi
  19 Eyl Aksaray'da 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi

  Aksaray'da 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.

 • Aksaray'da Bilim Festivali coşkuyla başladı
  15 Eyl Aksaray'da Bilim Festivali coşkuyla başladı

  Aksaray'da Bilim Festivali coşkuyla başladı Aksaray Belediyesi tarafından bu yıl 2.'si düzenlenen "Aksaray Bilim Festivali" coşkuyla başladı.

 • AKSARAY VALİSİ, ŞEHİT KIZINI OKULUNA MAKAM ARACIYLA GÖTÜRDÜ
  11 Eyl AKSARAY VALİSİ, ŞEHİT KIZINI OKULUNA MAKAM ARACIYLA GÖTÜRDÜ

  AKSARAY Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, 2016 yılında Diyarbakır'da şehit düşen Uzman Çavuş Polat Özbek'in ilkokula yeni başlayan kızı Sümeyye Polat'ı makam aracıyla okuluna götürdü.

 • Şehit Uzman Çavuş'un kızını okula Vali götürdü
  11 Eyl Şehit Uzman Çavuş'un kızını okula Vali götürdü

  2016 yılında Diyarbakır Hani'de bölücü örgüt mensuplarının döşediği mayının patlaması sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Polat Özbek'in ilkokul çağına gelen kızı, Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu tarafından evinden makam aracıyla alınarak okuluna götürüldü.

 • Aksaray'da şehit kızı ilk gün okuluna Vali Kumbuzoğu ile gitti
  11 Eyl Aksaray'da şehit kızı ilk gün okuluna Vali Kumbuzoğu ile gitti

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Şehit Uzman Çavuş Polat Özbek'in ilkokula başlayan kızını okulun ilk günü yalnız bırakmadı.

 • Selde kaybolan Asel bebeğin cansız bedeni bulundu
  08 Eyl Selde kaybolan Asel bebeğin cansız bedeni bulundu

  Aksaray'da selde kaybolan 3 aylık Asel bebeğin cansız bedeni balçık içerisinde bulundu. Vali Kumbuzoğlu, arama çalışmalarının zorlaştığını belirtti.

 • Aksaray'da sel felaketinde kaybolan Asel bebek son yolculuğuna uğurlandı
  08 Eyl Aksaray'da sel felaketinde kaybolan Asel bebek son yolculuğuna uğurlandı

  Aksaray'da meydana gelen sel felaketinde annesinin kucağından düşerek kaybolan ve 5 gün sonra cansız bedeni bulunan 3 aylık Asel bebek, Güzelyurt ilçesinde düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

 • Aksaray'da Sel Sularına Kapılan Asel Bebeğin Cansız Bedenine Ulaşıldı
  08 Eyl Aksaray'da Sel Sularına Kapılan Asel Bebeğin Cansız Bedenine Ulaşıldı

  Aksaray'da meydana gelen sel felaketinde kaybolan 3 aylık Asel bebeğin cansız bedeni bulundu. Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu, bebeğin bulunmasının ardından açıklamalarda bulundu.

 • Aksaray'da selde kaybolan Asel bebeğin cansız bedeni bulundu
  08 Eyl Aksaray'da selde kaybolan Asel bebeğin cansız bedeni bulundu

  Aksaray'da selde kaybolan 3 aylık Asel bebeğin cansız bedeni ekipler tarafından arama çalışmalarının 5 gününde balçık içerisinde bulundu. Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, 'Taş ağaç parçalarıyla oluşmuş bir balçık Asel bebeğimizi kavrıyor ve kapatıyor. Bu şekilde aramayı da zorlaştırdı' dedi.

 • Aksaray'da Kaybolan Bebek Bulundu
  08 Eyl Aksaray'da Kaybolan Bebek Bulundu

  Aksaray'da kaybolan Asel bebeğin cansız bedeni, kaybolduğu noktadan 3 kilometre uzaklıkta bulundu. Arama kurtarma ekipleri büyük bir mücadele gösterdi. Bebeğin bulunması aileyi ve yetkilileri memnun etti.

 • Veli Ağbaba: 'Ak Partili Yeşilyurt Belediye Başkanı'nın Eşini Hülle Yoluyla Memur Yapması Hem Vicdansızlık Hem de Utanmazlıktır.
  07 Eyl Veli Ağbaba: "Ak Partili Yeşilyurt Belediye Başkanı'nın Eşini Hülle Yoluyla Memur Yapması Hem Vicdansızlık Hem de Utanmazlıktır.

  CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, daha önce gri pasaport skandalı ile gündeme gelen, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’ın eşini "hülle yoluyla” istisnai kadroya atanmasını sağlayarak devlet memuru yaptığını iddia etti. Ağbaba, “Milyonlarca genç KPSS’ye girip memur olma hayali kurarken, KPSS birincileri mülakatlarda elenirken, ataması yapılmadığı için insanlar intihar ederken, üniversite mezunları Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında temizlikçi olmaya bile razıyken, AK Partili Yeşilyurt Belediye Başkanı’nın eşini hülle yoluyla memur yapması hem vicdansızlık hem de utanmazlıktır. Malatyalılar depremin çilesini çekerken, Yeşilyurt Belediyesi'nden destek beklerken, başkan Çınar karısını memur yapmakla uğraşıyormuş. Yeşilyurt Belediye Başkanı'nda biraz utanma duygusu varsa derhal istifa eder” dedi.

 • Aksaray'da Hasta Yakını Konukevi ve Külliyesi Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi
  07 Eyl Aksaray'da Hasta Yakını Konukevi ve Külliyesi Temel Atma Töreni Gerçekleştirildi

  AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Aksaray Belediyesi Hasta Yakını Konukevi ve Külliyesi temel atma töreninde konuştu. Zengin, hastaların ve ailelerinin zor şartlar altında kaldığını belirterek, projenin insanlara hizmet etmek amacıyla yapıldığını vurguladı.

 • Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, eşini istisnai kadroda memur yaptı
  07 Eyl Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, eşini istisnai kadroda memur yaptı

  Gri Pasaport skandalıyla bilinen, belediye eliyle Almanya'ya kaçak işçi götüren ve belediyenin yaptırdığı konutların depremde ağır hasar almasıyla gündeme gelen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın, eşi Semra Çınar'ı istisnai kadroda memur yaptığı ortaya çıktı.

 • Aksaray'da Sel Felaketinde Kaybolan Bebek İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor
  06 Eyl Aksaray'da Sel Felaketinde Kaybolan Bebek İçin Arama Çalışmaları Devam Ediyor

  Aksaray'da geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketinde kaybolan Asel bebeğin bulunması için arama çalışmaları sürdürülüyor. Vali Kumbuzoğlu, yapılan çalışmaları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 • Aksaray'da sel felaketinde kaybolan Asel bebeği arama çalışmalarına özel eğitimli köpekler katıldı
  06 Eyl Aksaray'da sel felaketinde kaybolan Asel bebeği arama çalışmalarına özel eğitimli köpekler katıldı

  Aksaray'da meydana gelen sel felaketinde kaybolan 3 aylık Asel bebeği arama çalışmalarına Ankara'dan gelen özel eğitimli köpekler de katıldı. Arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

 • ASEL BEBEĞİ ARAMA ÇALIŞMALARINDA KÖPEKLER DE KULLANILACAK
  05 Eyl ASEL BEBEĞİ ARAMA ÇALIŞMALARINDA KÖPEKLER DE KULLANILACAK

  Aksaray'da, selde kaybolan Asel bebeği bulmak için arama çalışmaları devam ediyor. Köpeklerin de kullanılacağı çalışmalarda şu ana kadar bir iz bulunamadı.

 • Aksaray'da Selde Kaybolan Bebek İçin Arama Kurtarma Çalışmaları Devam Ediyor
  05 Eyl Aksaray'da Selde Kaybolan Bebek İçin Arama Kurtarma Çalışmaları Devam Ediyor

  Aksaray'da pazar akşam başlayan sağanak sonrası Ihlara yolu Kireçlik mevkisinde meydana gelen selde kaybolan 3 aylık Asel Balcan için arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. AFAD, jandarma, polis ve UMKE ekipleri, olayın yaşandığı yola paralel su kanalı ve etrafındaki arazi boyunca arama çalışmalarını yoğunlaştırdı. Ekipler 3 aylık bebeğin bulunması için bölgede adım adım tarama yapıyor.

 • Aksaray OSB için 4. genişleme alanı müracaatı yapıldı
  05 Eyl Aksaray OSB için 4. genişleme alanı müracaatı yapıldı

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, Aksaray OSB'nin 4. genişleme alanı için müracaat yapıldığını açıkladı. Vali Kumbuzoğlu, bölgenin yatırım potansiyelini tanıtarak yeni yatırımcıları kente davet edeceklerini belirtti.

 • 1 Kişinin Öldüğü, 14 Kişinin Kurtulduğu Selde Kaybolan Asel Bebek, Aranıyor
  05 Eyl 1 Kişinin Öldüğü, 14 Kişinin Kurtulduğu Selde Kaybolan Asel Bebek, Aranıyor

  Aksaray'da meydana gelen sel felaketinde annesinin kucağından kaybolan 3 aylık Asel bebek henüz bulunamadı. Selin oluşturduğu afetin boyutu ortaya çıktı. Arama çalışmaları sürüyor.

 • Aksaray'da sel sonrası kaybolan Asel bebek için arama kurtarma çalışmaları devam ediyor
  04 Eyl Aksaray'da sel sonrası kaybolan Asel bebek için arama kurtarma çalışmaları devam ediyor

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, sel sonrası kaybolan Asel bebek için arama kurtarma çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Kumbuzoğlu, çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunarak, ekiplerin deneyimli ve güçlü olduğunu belirtti.

 • Aksaray'da sel felaketinde hayatını kaybeden 2 çocuk annesi toprağa verildi
  04 Eyl Aksaray'da sel felaketinde hayatını kaybeden 2 çocuk annesi toprağa verildi

  Aksaray'da meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybeden 2 çocuk annesi Gülseren En'in cenazesi memleketi Gücünkaya köyünde defnedildi. Selde sürüklenen otomobilde bulunan Asel bebeğe dair bir iz bulunamadı.

 • Aksaray'da Sel Felaketinin Ardından Kayıp Bebek ve Motosiklet Sürücüleri Aranıyor
  04 Eyl Aksaray'da Sel Felaketinin Ardından Kayıp Bebek ve Motosiklet Sürücüleri Aranıyor

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, gece yarısı yaşanan sel felaketinin ardından kayıp bir bebeğin arama çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Ayrıca, vatandaşların bildirdiği 2 motosiklet sürücüsünün kayıp olma ihtimaline karşı da arama kurtarma çalışmaları sürdürülüyor.

 • Aksaray'da selde hayatını kaybeden Gülseren En toprağa verildi
  04 Eyl Aksaray'da selde hayatını kaybeden Gülseren En toprağa verildi

  Aksaray'da yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden Gülseren En'in cenazesi, Gücünkaya köyünde defnedildi. Cenaze törenine, eşi ve yakınlarının yanı sıra Aksaray Valisi ve Belediye Başkanı da katıldı.

 • Aksaray'da Heyelan Sonucu 1 Kişi Hayatını Kaybetti
  04 Eyl Aksaray'da Heyelan Sonucu 1 Kişi Hayatını Kaybetti

  Aksaray'ın Kireçlik mevkiinde meydana gelen heyelanda 1 kişi hayatını kaybetti, kurtarma çalışmaları devam ediyor.

 • Aksaray'da sel felaketinde kaybolan bebeğin arama çalışmaları devam ediyor
  04 Eyl Aksaray'da sel felaketinde kaybolan bebeğin arama çalışmaları devam ediyor

  Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu, sel felaketinin ardından kaybolan bir bebeğin arandığını ve arama çalışmalarının devam ettiğini açıkladı. Ayrıca, kayıp bebeği bulmak için iki motosiklet sürücüsünün de arandığı belirtildi.

Advertisement