SON DAKİKA BEDEN DİLİ HABERLERİ

Son Dakika Beden Dili Haberleri

 • 13 Kasım 2018 16:05 KAGİDER Genç Kadınların Düşlerine Ortak Olacak KAGİDER Genç Kadınların Düşlerine Ortak Olacak "Düş Ortağım" portalında alanında uzman 20'den fazla eğitmenin 'Zaman Yönetimi', 'Sosyal Girişimcilik', 'İz Bırakan Çalışan Olmak', 'Mülakat Teknikleri', 'Beden Dili', 'Teknoloji ile Güçlenmek' ve 'Toplumsal Cinsiyet Eşitliği' gibi iş hayatının farklı konularıyla ilgili bilgi verdikleri videoların yanı sıra bilgilendirici blog yazıları, çeşitli rapor ve sunumlar da yer alıyor
 • 13 Kasım 2018 13:52 Yanlış Beden Dili İletişimi Koparır Yanlış Beden Dili İletişimi Koparır Esenler'de düzenlenen "İnsan İlişkilerinde Beden Dili" seminerinde konuşan Gazeteci - Yazar Hüseyin Öztürk, " İletişime beden dilimizle ifade ettiklerimiz de dahildir, yanlış beden dili kullanımı iletişim kopukluklarına sebep oluyor" dedi.
 • 30 Ekim 2018 14:30 Görüş - Astana Süreci, İdlib ve İstanbul Zirvesi Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da Türkiye öncülüğünde Rusya, Almanya ve Fransa liderlerinin katılımıyla gerçekleşen zirve uzun zamandır ilk defa, soğuk kış aylarının yaklaşmakta olduğu bu günlerde, Suriye krizinde siyasi bir çözüme ulaşabilmek adına ümit verici bir gelişme olarak kaydedilmeli.
 • 28 Ekim 2018 17:18 Mültecilerin Sosyal Hayatı Değerlendirildi Mültecilerin Sosyal Hayatı Değerlendirildi Kartepe Zirvesi’nde mültecilerin sosyal hayatları değerlendirildi, akademisyen ve siyasetçiler tarafından yorumlandı.
 • 25 Ekim 2018 16:26 Yerel Seçimlere Girecek Adaylara Kurs Verilecek Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezince (OMÜSEM) yerel seçimlerde belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliğine aday olmayı düşünenlere yönelik eğitim verilecek.
 • 25 Ekim 2018 15:13 Omüsem Yerel Seçimlere Hazırlıyor Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (OMÜSEM) ilk kez, yerel seçimlerde, belediye başkanlığı veya belediye meclis üyeliğine aday olmayı düşünen ya da siyaset yapmaya ilgi duyan kişilere, seçimlere bilimsel ve etkili hazırlık donanımı sağlamak amacıyla eğitim verecek.
 • 23 Ekim 2018 15:42 Karabük'ten Kısa Kısa KBÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen konferansta konuşan haber spikeri Burak Törün, "Etkili İletişim ve Beden Dili" konusunda sunum yaptı
 • 23 Ekim 2018 11:16 Kayyumdan Kadınlara Özel Tesis Kayyumdan Kadınlara Özel Tesis Siirt Belediyesinin 17 dönüm arazi üzerine kurulacak, kadınların sportif ve sosyal aktivitelerini gerçekleştirebileceği tesislerin yer alacağı Kadın Spor ve Kültür Merkezi’nin inşaat çalışmaları devam ediyor.
 • 20 Ekim 2018 10:53 Akademi Beyoğlu Gençlerin Hizmetinde Gençlere hizmet verecek bir eğitim platformu olarak tasarlanan Akademi Beyoğlu, düzenlenen “Eğitim, Yapay Zeka ve Öğretmen” konulu panel ile hizmete açıldı.
 • 20 Ekim 2018 10:40 Akademi Beyoğlu Gençlere Hizmet Vermek İçin Hazır Akademi Beyoğlu Gençlere Hizmet Vermek İçin Hazır GENÇLERE hizmet verecek bir eğitim platformu olarak tasarlanan Akademi Beyoğlu, düzenlenen 'Eğitim, Yapay Zeka ve Öğretmen' konulu panel ile hizmete açıldı.
 • 19 Ekim 2018 19:59 Beyoğlu Belediyesi'nden Gençlere Yönelik Dev Proje Beyoğlu Belediyesi'nden Gençlere Yönelik Dev Proje Beyoğlu Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin kişisel gelişimine katkı sunmak için hayata geçirdiği projelerine bir yenisini daha ekledi.
 • 18 Ekim 2018 11:27 Engelli-Engelsiz Karma Sanat Akademisi Engelli-Engelsiz Karma Sanat Akademisi" Açıldı - Down sendromlu çocukların oyuncu Hülya Koçyiğit ile şarkı söylemeleri DOSTEV Derneği Genel Başkanı Arzu Oygur Doğan'ın konuşması DOSTEV Derneği Başkan Yardımcısı Halil Doğan'ın konuşması Ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit'in konuşması Açılış kurdelesinin kesilmesi Mini konser "Engelli-Engelsiz...
 • 18 Ekim 2018 10:06 Engelli-Engelsiz Karma Sanat Akademisi" Açıldı Down Sendromlu ve Zihin Engellileri Eğitim ve Koruma Derneği (DOSTEV) tarafından, "Engelli - Engelsiz Karma Sanat Akademisi" Bakırköy'de yer alan Down Sanat Cafe'nin altındaki mekanda açıldı.
 • 17 Ekim 2018 17:39 Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "Şiddetin Beslendiği Hiçbir Referans İnsani, Ahlaki, Hele İslami... Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “Şiddetin beslendiği hiçbir referans insani, ahlaki, hele İslami olamaz. Bunu insanımıza iyi anlatmalıyız. Zaman zaman bu tür yanlışların dine, İslam’a mal edildiğini üzülerek görüyoruz.
 • 15 Ekim 2018 12:41 İş Kadınları Gelişim Akademisi'nin Tanıtımı Tapıldı İş Kadınları Gelişim Akademisi'nin Tanıtımı Tapıldı İzmit Belediyesi kadınlara yönelik bir projeyi daha hayata geçirdi.
 • 10 Ekim 2018 14:15 Üniversite Öğrencilerinden İş Kulübü Eğitimlerine Büyük İlgi Üniversite Öğrencilerinden İş Kulübü Eğitimlerine Büyük İlgi Devrekli üniversite öğrencileri iş kulübü eğitimlerine büyük ilgi gösteriyor.
 • 03 Ekim 2018 17:40 Ordu'da Kaymakamlar Toplantısı Düzenlendi Ordu'da, ilçelerin sorunlarını, ihtiyaçlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla kaymakamlar toplantısı yapıldı.
 • 03 Ekim 2018 09:33 PAEM Emniyet Komiser Yardımcısı Sınavı Giriş Belgeleri Yayınlandı! Emniyet Komiser Yardımcısı Sınavı Ne Zaman? PAEM Emniyet Komiser Yardımcısı Sınavı Giriş Belgeleri Yayınlandı! Emniyet Komiser Yardımcısı Sınavı Ne Zaman? Lisans mezunu komiser yardımcısı aday giriş belgeleri Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sayfasında yayınladı. Komiser yardımcılığı aday giriş belgeleri açıklandı mı? Emniyet Komiser Yardımcısı sınavı ne zaman?
 • 02 Ekim 2018 14:29 Sağlık Sektörünün En Kapsamlı Eğitimi Medipol'de Başlıyor Tıbbın ilerlemesi sonucunda doğan ve son yılların en gözde meslek gruplarından birisi haline gelen tıbbi tanıtım ve pazarlama, ilaç sektöründen, tıbbi araç ve gereçlere kadar kapsamlı bir alanı etkisi altına aldı
 • 29 Eylül 2018 17:10 Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Aydın, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Aydın, "Teşkilatımız Bugüne Kadar Çok Sayıda Başarılı Operasyona İmza... Dönem Risk Analizi ve Araç Arama Teknikleri Eğitimi' çerçevesinde Araç Aramaları, Risk Kriterleri, Hedef Profilleri, Mülakat Teknikleri ve Beden Dili konularında eğitim verildi
 • 29 Eylül 2018 10:18 Tekirdağ'da "Risk Analizi ve Araç Arama Teknikleri" Eğitimi Tekirdağ'da, Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde "Risk Analizi ve Araç Arama Teknikleri" eğitimi gerçekleştirildi.
 • 21 Eylül 2018 18:03 MHP'li Kadınlar Başkent'te Buluştu MHP'li Kadınlar Başkent'te Buluştu MHP'li kadınlar Başkent'te buluştu MHP Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı başlıyorANKARA - Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı kapsamında Ankara'ya gelen partili kadınlar önce Anıtkabir'i ardından merhum Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti.
 • 21 Eylül 2018 16:36 MHP'li Kadınlar Başkent'te Buluştu MHP'li Kadınlar Başkent'te Buluştu MHP Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı kapsamında Ankara'ya gelen partili kadınlar, önce Anıtkabir'i ardından merhum Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti.
 • 21 Eylül 2018 16:07 MHP'li Kadınlar Başkent'te Buluştu MHP'li Kadınlar Başkent'te Buluştu MHP Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı kapsamında Ankara’ya gelen partili kadınlar, önce Anıtkabir’i ardından merhum Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret etti.
 • 20 Eylül 2018 17:06 Utangaçlık Yalnızlığa Neden Oluyor ! Utangaçlık Yalnızlığa Neden Oluyor ! Utangaçlık kişiyi sosyallikten uzaklaştıran ve yalnızlığa iten kişilik bozukluğu olarak tanımlanabilir.Ancak bu sorun çözümsüz değil ! Psikolog Batuhan Toprak konu hakkında önemli bilgiler verdi.
 • 19 Eylül 2018 08:36 HBB'den Personellerine Kişisel Gelişim Eğitimi! HBB'den Personellerine Kişisel Gelişim Eğitimi! Hatay Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, iş ve özel hayatlarındaki kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla personellerine kişisel gelişim eğitimi vermeye başladı.
 • 18 Eylül 2018 15:36 Açılış Konuşmasını MHP Lideri Yapacak Açılış Konuşmasını MHP Lideri Yapacak Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı, 21-23 Eylül tarihleri arasında Ankara'da yapılacak.
 • 18 Eylül 2018 15:25 MHP'li Kadınlar Başkentte Buluşuyor MHP Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı, 21- 23 Eylül'de Ankara'da yapılacak.
 • 04 Eylül 2018 11:10 Beşiktaş, 3,2 Milyon Eurodan 3 Yıllık Sözleşme İsteyen Babel'e Rest Çekti Beşiktaş, 3,2 Milyon Eurodan 3 Yıllık Sözleşme İsteyen Babel'e Rest Çekti Beşiktaş yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Babel'e yıllık 2,1 milyon euroluk teklifte bulundu, Hollandalı futbolcu 3,2 milyon euro isteyince görüşmeler sonuçsuz kaldı.
 • 03 Eylül 2018 11:42 Elazığ'da Belediye Tarafından Açılan, Elazığ'da Belediye Tarafından Açılan, "Yaşam Merkezi" ile Kadınlar Kendilerini Geliştiriyor Elazığ’da Belediye tarafından açılan "Kadın Yaşam Merkezi" sayesinde kadınlar hem kendilerini geliştiriyor, hemde evde yapabilecekleri ve ekonomik kazanç elde edilebilecek sanatları öğreniyor.
 • 25 Ağustos 2018 09:30 Kültür ve Sanatın Adresi Mamak Kültür Merkezi Kültür ve Sanatın Adresi Mamak Kültür Merkezi Mamak Belediyesi, Mamak Kültür Merkezi’nde düzenlediği etkinliklerle binlerce kültür ve sanat meraklısını bir araya getiriyor.
 • 11 Ağustos 2018 10:46 Bolu'da Zihinsel Engelli Gençler İş Hayatına Hazırlanıyor Bolu'da Zihinsel Engelli Gençler İş Hayatına Hazırlanıyor Bolu'da zihinsel engelli gençler iş hayatına hazırlanıyor Zihinsel engelli bireyler cinsel istismara karşı bilinçlendiriliyorBOLU - Bolu'da, zihinsel engelli bireyleri iş hayatına hazırlamak için başlatılan "Üretimde Ben de Varım" projesi kapsamında öğrencilere el sanatları eğitimi yanında...
 • 11 Ağustos 2018 10:25 Bolu'da Zihinsel Engelli Gençler İş Hayatına Hazırlanıyor Bolu'da Zihinsel Engelli Gençler İş Hayatına Hazırlanıyor Bolu’da, zihinsel engelli bireyleri iş hayatına hazırlamak için başlatılan "Üretimde Ben de Varım" projesi kapsamında öğrencilere el sanatları eğitimi yanında uzman psikologlar tarafından cinsel istismardan korunma yöntemleri de anlatılıyor.
 • 10 Ağustos 2018 16:19 12 Yeni İsim Gökyüzünde Fark Yaratmayı Hedefliyor MALTEPE Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi ile ortaklaşa yürütülen "Gökyüzünde Fark Yaratanlar" Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Kişisel Gelişim...
 • 03 Ağustos 2018 10:55 İngilizler, Milli Takımdan İstifa Eden Mesut'a Sahip Çıktı: Cennetin Kilidini Bu Adam Açar İngilizler, Milli Takımdan İstifa Eden Mesut'a Sahip Çıktı: Cennetin Kilidini Bu Adam Açar Mesut Özil, milli takımdan emekli olduktan sonra Arsenal'da gösterdiği performansla taraftarların sevgilisi oldu. Taraftarlar onun için "Cennetin kilidini bu adam açar." yorumunu yaptı.
 • 02 Ağustos 2018 11:35 Protez Bacakla Yürümeye Başlayan Özge, Konuşmak İçin Çabalıyor Protez Bacakla Yürümeye Başlayan Özge, Konuşmak İçin Çabalıyor gündeme getirdiği Özge için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere çok sayıda kişi, protez bacak ve tedavi masrafını karşılamak üzere yardımcı oldu.
 • 01 Ağustos 2018 18:17 Sdü'de Aday Memur Eğitimlerine Başlandı Süleyman Demirel Üniversitesinin (SDÜ) çeşitli birimlerine açıktan atanan 14 aday memurun eğitimlerine başlandı.
 • 31 Temmuz 2018 12:51 Beyaz Yakalılar Sağlık Kampına Girdi Beyaz Yakalılar Sağlık Kampına Girdi İNTERNETTE bilgi kirliliğini önleme amaçlı kurulan bir platform olan Meraklı Hastalar, sağlık çalışanları ile beyaz yakalıları bir araya getiren "İşin İçinde Sağlık Var" başlığıyla sağlık kampları düzenlemeye başladı.
 • 26 Temmuz 2018 11:48 Liseli Kıza Fuhuş Yaptırmakla Suçlanan Sanığa 11 Yıl Hapis Liseli Kıza Fuhuş Yaptırmakla Suçlanan Sanığa 11 Yıl Hapis ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde lise 2'nci sınıf öğrencisi Y.G.'ye (17) fuhuş yaptırdığı iddiasıyla tutuklu yargılanan Osman Sarı (42), 11 yıl 3 ay hapis ve 187 gün adli para cezasına çarptırıldı.
 • 22 Temmuz 2018 13:27 Köprüde 645 Hayat Kurtardılar (2) - İstanbul Köprüde 645 Hayat Kurtardılar (2) - İstanbul HALİL DEMİR - İstanbul Boğaziçi Köprüleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne bağlı "müzakere timleri", üç yılda köprülerden atlayarak intihar etmek isteyen 645 kişiyi müzakere sonucu kurtardı.
 • 21 Temmuz 2018 11:00 16 Farklı Ülkeden 70 Genç Ataşehir'de Buluştu 16 Farklı Ülkeden 70 Genç Ataşehir'de Buluştu 16 farklı ülkeden 70 genç, Ataşehir Belediyesi’nde buluştu.
 • 30 Haziran 2018 13:20 'İstanbul'da Gölgede Kalacağıma Burada Bir Numara Oldum' 'İstanbul'da Gölgede Kalacağıma Burada Bir Numara Oldum' Milliyet ekibi olarak Dünya Kupası için Moskova’dayken, Erdal Çetinkaya’nın Sarıkamış’tan Moskova’ya uzanan hikayesi dikkatimizi çekti. Çetinkaya’nın restoranı Chef by Erdal spor dünyasının ünlü isimlerini buluşturuyor
 • 28 Haziran 2018 15:41 Belediye Personeline Eğitim Semineri Belediye Personeline Eğitim Semineri Özel bir Hastanede Psikolog olarak görev yapan Oğuzhan Cevizci, "Etkili İletişim Becerileri, Beden Dili ve Kişisel Gelişim" konularında katılımcıları bilgilendirdi
 • 22 Haziran 2018 11:37 İş ve Sosyal Hayatta İletişim Kursu Son Buldu İş ve Sosyal Hayatta İletişim Kursu Son Buldu Efeler Belediyesi ‘İş ve Sosyal Hayatta İletişim’ dönem kursu sona erdi.
 • 21 Haziran 2018 12:00 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Halk Oyunlarını Zirveye Taşıyacağız" Kültürümüzü halkla buluşturanlara teşekkür eden Karaosmanoğlu, "Gençlerin zamanlarını doğru kullanmada ortaya koyduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.
 • 19 Haziran 2018 12:50 Beden Dili Uzmanı Ertan, Siyasi Liderlerin Performasyonunu Değerlendirdi Beden Dili Uzmanı Ertan, Siyasi Liderlerin Performasyonunu Değerlendirdi Beden dili uzmanı Ertan, siyasi liderlerin performasyonunu değerlendirdi Eğitim ve Davranış Bilimleri Ertan: "Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyada beden dilini en iyi kullananlardan biri"ANKARA - Eğitim ve Davranış Bilimleri Uzmanı Murat Ertan, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir defa boy avantajı var.
 • 19 Haziran 2018 11:32 Eğitim ve Davranış Bilimleri Ertan: Eğitim ve Davranış Bilimleri Ertan: "Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünyada Beden Dilini En İyi... Eğitim ve Davranış Bilimleri Uzmanı Murat Ertan, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir defa boy avantajı var. Araştırmalar dünyada tüm uzun boyluların, güzellerin ve yakışıklıların diğerlerinden daha öne çıktığını gösteriyor.
 • 17 Haziran 2018 13:08 Özel Çocuklardan Babalar Günü Klibi Özel Çocuklardan Babalar Günü Klibi Özel çocuklardan Babalar Günü klibi Özel çocuklar, babaları için beden dili ile şarkı seslendirdiKOCAELİ - Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bulunan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim alan özel öğrenciler, Babalar Günü'ne özel olarak beden dilleri ile "Bana Bir Masal Anlat Baba"...
 • 17 Haziran 2018 13:00 Özel Çocuklardan Babalar Günü Hediyesi Özel Çocuklardan Babalar Günü Hediyesi Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde bulunan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim alan özel öğrenciler, Babalar Günü’ne özel olarak beden dilleri ile "Bana Bir Masal Anlat Baba” şarkısı seslendirerek hazırladıkları klibi babalarına hediye etti.
 • 17 Haziran 2018 12:45 Portekizli Ronaldo, Gol Sevincinde Messi'ye Gönderme Yapmış Portekizli Ronaldo, Gol Sevincinde Messi'ye Gönderme Yapmış İspanya'ya attığı gol sonrası sakal sevinci yapan Cristiano Ronaldo'nun, Lionel Messi'ye gönderme yaptığı ortaya çıktı.