SON DAKİKA BEDEN DİLİ HABERLERİ

Son Dakika Beden Dili Haberleri

 • 21 Eylül 2018 16:07 MHP'li Kadınlar Başkent'te Buluştu MHP'li Kadınlar Başkent'te Buluştu MHP Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı kapsamında Ankara’ya gelen partili kadınlar, önce Anıtkabir’i ardından merhum Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret etti.
 • 20 Eylül 2018 17:06 Utangaçlık Yalnızlığa Neden Oluyor ! Utangaçlık Yalnızlığa Neden Oluyor ! Utangaçlık kişiyi sosyallikten uzaklaştıran ve yalnızlığa iten kişilik bozukluğu olarak tanımlanabilir.Ancak bu sorun çözümsüz değil ! Psikolog Batuhan Toprak konu hakkında önemli bilgiler verdi.
 • 19 Eylül 2018 08:36 HBB'den Personellerine Kişisel Gelişim Eğitimi! HBB'den Personellerine Kişisel Gelişim Eğitimi! Hatay Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, iş ve özel hayatlarındaki kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla personellerine kişisel gelişim eğitimi vermeye başladı.
 • 18 Eylül 2018 15:36 Açılış Konuşmasını MHP Lideri Yapacak Açılış Konuşmasını MHP Lideri Yapacak Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı, 21-23 Eylül tarihleri arasında Ankara'da yapılacak.
 • 18 Eylül 2018 15:25 MHP'li Kadınlar Başkentte Buluşuyor MHP Kadın Kolları Genişletilmiş İstişare Toplantısı, 21- 23 Eylül'de Ankara'da yapılacak.
 • 04 Eylül 2018 11:10 Beşiktaş, 3,2 Milyon Eurodan 3 Yıllık Sözleşme İsteyen Babel'e Rest Çekti Beşiktaş, 3,2 Milyon Eurodan 3 Yıllık Sözleşme İsteyen Babel'e Rest Çekti Beşiktaş yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Babel'e yıllık 2,1 milyon euroluk teklifte bulundu, Hollandalı futbolcu 3,2 milyon euro isteyince görüşmeler sonuçsuz kaldı.
 • 03 Eylül 2018 11:42 Elazığ'da Belediye Tarafından Açılan, Elazığ'da Belediye Tarafından Açılan, "Yaşam Merkezi" ile Kadınlar Kendilerini Geliştiriyor Elazığ’da Belediye tarafından açılan "Kadın Yaşam Merkezi" sayesinde kadınlar hem kendilerini geliştiriyor, hemde evde yapabilecekleri ve ekonomik kazanç elde edilebilecek sanatları öğreniyor.
 • 25 Ağustos 2018 09:30 Kültür ve Sanatın Adresi Mamak Kültür Merkezi Kültür ve Sanatın Adresi Mamak Kültür Merkezi Mamak Belediyesi, Mamak Kültür Merkezi’nde düzenlediği etkinliklerle binlerce kültür ve sanat meraklısını bir araya getiriyor.
 • 11 Ağustos 2018 10:46 Bolu'da Zihinsel Engelli Gençler İş Hayatına Hazırlanıyor Bolu'da Zihinsel Engelli Gençler İş Hayatına Hazırlanıyor Bolu'da zihinsel engelli gençler iş hayatına hazırlanıyor Zihinsel engelli bireyler cinsel istismara karşı bilinçlendiriliyorBOLU - Bolu'da, zihinsel engelli bireyleri iş hayatına hazırlamak için başlatılan "Üretimde Ben de Varım" projesi kapsamında öğrencilere el sanatları eğitimi yanında...
 • 11 Ağustos 2018 10:25 Bolu'da Zihinsel Engelli Gençler İş Hayatına Hazırlanıyor Bolu'da Zihinsel Engelli Gençler İş Hayatına Hazırlanıyor Bolu’da, zihinsel engelli bireyleri iş hayatına hazırlamak için başlatılan "Üretimde Ben de Varım" projesi kapsamında öğrencilere el sanatları eğitimi yanında uzman psikologlar tarafından cinsel istismardan korunma yöntemleri de anlatılıyor.
 • 10 Ağustos 2018 16:19 12 Yeni İsim Gökyüzünde Fark Yaratmayı Hedefliyor MALTEPE Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Programı, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Birimi ile ortaklaşa yürütülen "Gökyüzünde Fark Yaratanlar" Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Kişisel Gelişim...
 • 03 Ağustos 2018 10:55 İngilizler, Milli Takımdan İstifa Eden Mesut'a Sahip Çıktı: Cennetin Kilidini Bu Adam Açar İngilizler, Milli Takımdan İstifa Eden Mesut'a Sahip Çıktı: Cennetin Kilidini Bu Adam Açar Mesut Özil, milli takımdan emekli olduktan sonra Arsenal'da gösterdiği performansla taraftarların sevgilisi oldu. Taraftarlar onun için "Cennetin kilidini bu adam açar." yorumunu yaptı.
 • 02 Ağustos 2018 11:35 Protez Bacakla Yürümeye Başlayan Özge, Konuşmak İçin Çabalıyor Protez Bacakla Yürümeye Başlayan Özge, Konuşmak İçin Çabalıyor gündeme getirdiği Özge için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere çok sayıda kişi, protez bacak ve tedavi masrafını karşılamak üzere yardımcı oldu.
 • 01 Ağustos 2018 18:17 Sdü'de Aday Memur Eğitimlerine Başlandı Süleyman Demirel Üniversitesinin (SDÜ) çeşitli birimlerine açıktan atanan 14 aday memurun eğitimlerine başlandı.
 • 31 Temmuz 2018 12:51 Beyaz Yakalılar Sağlık Kampına Girdi Beyaz Yakalılar Sağlık Kampına Girdi İNTERNETTE bilgi kirliliğini önleme amaçlı kurulan bir platform olan Meraklı Hastalar, sağlık çalışanları ile beyaz yakalıları bir araya getiren "İşin İçinde Sağlık Var" başlığıyla sağlık kampları düzenlemeye başladı.
 • 26 Temmuz 2018 11:48 Liseli Kıza Fuhuş Yaptırmakla Suçlanan Sanığa 11 Yıl Hapis Liseli Kıza Fuhuş Yaptırmakla Suçlanan Sanığa 11 Yıl Hapis ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde lise 2'nci sınıf öğrencisi Y.G.'ye (17) fuhuş yaptırdığı iddiasıyla tutuklu yargılanan Osman Sarı (42), 11 yıl 3 ay hapis ve 187 gün adli para cezasına çarptırıldı.
 • 22 Temmuz 2018 13:27 Köprüde 645 Hayat Kurtardılar (2) - İstanbul Köprüde 645 Hayat Kurtardılar (2) - İstanbul HALİL DEMİR - İstanbul Boğaziçi Köprüleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne bağlı "müzakere timleri", üç yılda köprülerden atlayarak intihar etmek isteyen 645 kişiyi müzakere sonucu kurtardı.
 • 21 Temmuz 2018 11:00 16 Farklı Ülkeden 70 Genç Ataşehir'de Buluştu 16 Farklı Ülkeden 70 Genç Ataşehir'de Buluştu 16 farklı ülkeden 70 genç, Ataşehir Belediyesi’nde buluştu.
 • 30 Haziran 2018 13:20 'İstanbul'da Gölgede Kalacağıma Burada Bir Numara Oldum' 'İstanbul'da Gölgede Kalacağıma Burada Bir Numara Oldum' Milliyet ekibi olarak Dünya Kupası için Moskova’dayken, Erdal Çetinkaya’nın Sarıkamış’tan Moskova’ya uzanan hikayesi dikkatimizi çekti. Çetinkaya’nın restoranı Chef by Erdal spor dünyasının ünlü isimlerini buluşturuyor
 • 28 Haziran 2018 15:41 Belediye Personeline Eğitim Semineri Belediye Personeline Eğitim Semineri Özel bir Hastanede Psikolog olarak görev yapan Oğuzhan Cevizci, "Etkili İletişim Becerileri, Beden Dili ve Kişisel Gelişim" konularında katılımcıları bilgilendirdi
 • 22 Haziran 2018 11:37 İş ve Sosyal Hayatta İletişim Kursu Son Buldu İş ve Sosyal Hayatta İletişim Kursu Son Buldu Efeler Belediyesi ‘İş ve Sosyal Hayatta İletişim’ dönem kursu sona erdi.
 • 21 Haziran 2018 12:00 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Halk Oyunlarını Zirveye Taşıyacağız" Kültürümüzü halkla buluşturanlara teşekkür eden Karaosmanoğlu, "Gençlerin zamanlarını doğru kullanmada ortaya koyduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.
 • 19 Haziran 2018 12:50 Beden Dili Uzmanı Ertan, Siyasi Liderlerin Performasyonunu Değerlendirdi Beden Dili Uzmanı Ertan, Siyasi Liderlerin Performasyonunu Değerlendirdi Beden dili uzmanı Ertan, siyasi liderlerin performasyonunu değerlendirdi Eğitim ve Davranış Bilimleri Ertan: "Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyada beden dilini en iyi kullananlardan biri"ANKARA - Eğitim ve Davranış Bilimleri Uzmanı Murat Ertan, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir defa boy avantajı var.
 • 19 Haziran 2018 11:32 Eğitim ve Davranış Bilimleri Ertan: Eğitim ve Davranış Bilimleri Ertan: "Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünyada Beden Dilini En İyi... Eğitim ve Davranış Bilimleri Uzmanı Murat Ertan, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir defa boy avantajı var. Araştırmalar dünyada tüm uzun boyluların, güzellerin ve yakışıklıların diğerlerinden daha öne çıktığını gösteriyor.
 • 17 Haziran 2018 13:08 Özel Çocuklardan Babalar Günü Klibi Özel Çocuklardan Babalar Günü Klibi Özel çocuklardan Babalar Günü klibi Özel çocuklar, babaları için beden dili ile şarkı seslendirdiKOCAELİ - Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bulunan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim alan özel öğrenciler, Babalar Günü'ne özel olarak beden dilleri ile "Bana Bir Masal Anlat Baba"...
 • 17 Haziran 2018 13:00 Özel Çocuklardan Babalar Günü Hediyesi Özel Çocuklardan Babalar Günü Hediyesi Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde bulunan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim alan özel öğrenciler, Babalar Günü’ne özel olarak beden dilleri ile "Bana Bir Masal Anlat Baba” şarkısı seslendirerek hazırladıkları klibi babalarına hediye etti.
 • 17 Haziran 2018 12:45 Portekizli Ronaldo, Gol Sevincinde Messi'ye Gönderme Yapmış Portekizli Ronaldo, Gol Sevincinde Messi'ye Gönderme Yapmış İspanya'ya attığı gol sonrası sakal sevinci yapan Cristiano Ronaldo'nun, Lionel Messi'ye gönderme yaptığı ortaya çıktı.
 • 11 Haziran 2018 14:09 Dünyaca Ünlü Beden Dili Uzmanı Altı Cumhurbaşkanı Adayını Analiz Etti Dünyaca Ünlü Beden Dili Uzmanı Altı Cumhurbaşkanı Adayını Analiz Etti Dünya liderlerine beden dili danışmanlığı yapmış olan Mark Bowden Türkiye'de seçime hazırlanan liderlerin mitinglerini tek tek izledi. Bowden liderlerin doğrularını ve yanlışlarını anlattı.
 • 24 Mayıs 2018 12:49 İzmir Çocukların İlk Konuşmaya Başlamasıyla İlgili Uzman Uyarısı İzmir'de yaşayan dil terapisti Kemal Colay, anne ve babaların büyük heyecan yaşadıkları, çocuklarının ilk konuşma süreçlerine ilişkin uyarılarda bulundu.
 • 24 Mayıs 2018 12:37 Çocukların Konuşmalarından Önce Hareketlerini Gözlemleyin İZMİR'de yaşayan dil terapisti Kemal Colay, anne- babaların büyük heyecan yaşadığı, çocuklarının ilk konuşma süreçlerine ilişkin uyarılarda bulundu.
 • 24 Mayıs 2018 10:09 Dha Yurt Bülteni-2 1 - PUSU KURUP AYRILMAK İSTEYEN EŞİNİ ÖLDÜREN KOCANIN ÖMÜR BOYU HAPSİ İSTENDİBURSA'da, boşanma davası açtıktan sonra kendisinden ayrı yaşayan 16 yıllık eşi Fatma Açıkgöz'ü (36) yolda gizlenerek bekleyen ve 15 bıçak darbesi ile öldüren Tahsin Taner Açıkgöz'ün (42) yargılamasına devam edildi.
 • 24 Mayıs 2018 09:12 Çocukların Konuşmalarından Önce Hareketlerini Gözlemleyin Çocukların Konuşmalarından Önce Hareketlerini Gözlemleyin İZMİR'de yaşayan dil terapisti Kemal Colay, anne- babaların büyük heyecan yaşadığı, çocuklarının ilk konuşma süreçlerine ilişkin uyarılarda bulundu.
 • 18 Mayıs 2018 13:41 Gençlik ve İstihdamda Yeni Bir İnisiyatif: Gençlik ve İstihdamda Yeni Bir İnisiyatif: "İlk Fırsat" Programı Esas Sosyal; ilk sosyal yatırım alanı gençlik ve istihdam olarak belirlendi ve uygulama modeli olarak da İlk Fırsat Programı hayata geçirildi.
 • 14 Mayıs 2018 10:52 İgeder'den Yüksekova'daki Öğretmenlere Eğitim İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneğince (İGEDER) Yüksekova ilçesindeki öğretmenlere eğitim verildi.
 • 12 Mayıs 2018 23:23 İgeder'den Öğretmenlere Eğitim İgeder'den Öğretmenlere Eğitim Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER) işbirliği ile öğretmenlere eğitim verildi.
 • 12 Mayıs 2018 14:46 Hakkari'den Kısa Kısa Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER) işbirliği ile öğretmenlere eğitim verildi.
 • 09 Mayıs 2018 16:34 Türk Kahvesiyle Mesaj Verdi Türk Kahvesiyle Mesaj Verdi ANKARA'daki görevi yaklaşık 1,5 yıl önce başlayan Berger çifti, Türkiye-AB ilişkilerini ve Türkiye'ye dair izlenimlerini büyükelçilik konutunda değerlendirdi.
 • 08 Mayıs 2018 18:56 Okuma Yazma Seferberliğinin İlk Mezunları Sertifikalarını Aldı Okuma Yazma Seferberliğinin İlk Mezunları Sertifikalarını Aldı Beden Dili kursu öğrencileri eşliğinde söylenen İstiklal Marşımızın ardından 38 erkek ve 79 bayan kursiyerlere sertifikalarını veren Vali Kemal Çeber,"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde gerçekleştirilen okuma yazma seferberliği ile ilimizde okuma yazma bilmeyen hiç kimsenin kalmaması için bu programları gerçekleştiriyoruz
 • 08 Mayıs 2018 08:04 Polisten 'Trafik Adabı' Kitabı Polisten 'Trafik Adabı' Kitabı Kadın sürücülerin trafikte yaşadıkları sorunlara ilişkin bir dizi alan araştırması yapan Amasya Emniyet Müdürlüğü, çözüme ilişkin tespitleri de ‘Trafik Adabı’ adlı kitapçıkta derledi.
 • 05 Mayıs 2018 16:12 Bakka'nın Eğitim Semineri Sona Erdi Bakka'nın Eğitim Semineri Sona Erdi Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının 2018 Teknik Destek Proje Çağrısı kapsamında düzenlenen ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ eğitim semineri sona erdi.
 • 26 Nisan 2018 15:36 "Mucize Sensin" İçten dışa değişimin yol haritasını çizen Kişisel Gelişim ve Renk Danışmanı Hilal İnan "Mucize Sensin" workshopu ile mucize sandığını açmanın yollarını anlatıyor.
 • 26 Nisan 2018 11:45 Çocuğunuzu İnternetten Gelen 8 Hastalıktan Koruyun Çocuğunuzu İnternetten Gelen 8 Hastalıktan Koruyun ‘İnternetten de hastalık bulaşır mı?’ demeyin. İnternetin kitleler tarafından kullanılmaya başlamasından itibaren birçok hastalık yayılıyor.
 • 25 Nisan 2018 09:41 ABD Başkanı ile First Lady Arasında 'El Tutuşma' Krizi ABD Başkanı Donald Trump ile eşi Melania Trump arasında yaşandığı öne sürülen soğukluk, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile eşi Brigitte Macron'u karşılama töreninde de kameralara yansıdı.
 • 25 Nisan 2018 06:14 Macron'u Karşılama Töreninde Kriz! Melania, Trump'ın Elini Bırakıp Geriden Yürüdü Macron'u Karşılama Töreninde Kriz! Melania, Trump'ın Elini Bırakıp Geriden Yürüdü ABD Başkanı Trump ile eşi Melania Trump arasında yaşandığı öne sürülen soğukluk, Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile eşini karşılama töreninde kameralara yansıdı.
 • 25 Nisan 2018 06:01 ABD Başkanı ile First Lady Arasında 'El Tutuşma' Krizi ABD Başkanı Donald Trump ile eşi Melania Trump arasında yaşandığı öne sürülen soğukluk, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile eşi Brigitte Macron'u karşılama töreninde de kameralara yansıdı.
 • 24 Nisan 2018 16:08 "Mucize Sensin" İçten dışa değişimin yol haritasını çizen Kişisel Gelişim ve Renk Danışmanı Hilal İnan "Mucize Sensin" workshopu ile mucize sandığını açmanın yollarını anlatıyor.
 • 23 Nisan 2018 09:14 Toplu Ulaşıma Özel Eğitim Toplu Ulaşıma Özel Eğitim Büyükşehir Belediyesi Kayseri Ulaşım A.Ş. ile KAYMEK, İşkur ve Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası tarafından gerçekleştirilen proje ile Kayseri Toplu Taşıma sistemi için Sürücü Yetiştirme Programı devam ediyor.
 • 23 Nisan 2018 09:03 Büyükşehir Toplu Taşıma Sürücüsü Yetiştirecek Büyükşehir Toplu Taşıma Sürücüsü Yetiştirecek Büyükşehir Belediyesi Kayseri Ulaşım A.Ş. ile KAYMEK, İşkur ve Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası tarafından gerçekleştirilen proje ile Kayseri Toplu Taşıma sistemi için Sürücü Yetiştirme Programı devam ediyor.
 • 21 Nisan 2018 13:48 Kütahya Belediyesi'nden Muhtarlara Seminer Kütahya Belediyesi'nden Muhtarlara Seminer Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'nun konuşmalarının ardından seminer, Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı Oğuz Saygın'ın katılımcılara İletişim, Hitabet ve Beden Dili Eğitimi ile devam etti
 • 21 Nisan 2018 13:18 Liyakat'ın Ayşeleri Türkiye'nin Gururu Olacak Liyakat'ın Ayşeleri Türkiye'nin Gururu Olacak LİYAKAT Derneği tarafından geleceğin iş kadınlarını yetiştirmek için başlatılan “Ayşe Başarırsa” projesinde 16 başarılı kız öğrenci, eğitimlerin ilk etabını tamamladı.