SON DAKİKA BEDEN DİLİ HABERLERİ

Son Dakika Beden Dili Haberleri

 • 30 Haziran 2018 13:20 'İstanbul'da Gölgede Kalacağıma Burada Bir Numara Oldum' 'İstanbul'da Gölgede Kalacağıma Burada Bir Numara Oldum' Milliyet ekibi olarak Dünya Kupası için Moskova’dayken, Erdal Çetinkaya’nın Sarıkamış’tan Moskova’ya uzanan hikayesi dikkatimizi çekti. Çetinkaya’nın restoranı Chef by Erdal spor dünyasının ünlü isimlerini buluşturuyor
 • 28 Haziran 2018 15:41 Belediye Personeline Eğitim Semineri Belediye Personeline Eğitim Semineri Özel bir Hastanede Psikolog olarak görev yapan Oğuzhan Cevizci, "Etkili İletişim Becerileri, Beden Dili ve Kişisel Gelişim" konularında katılımcıları bilgilendirdi
 • 22 Haziran 2018 11:37 İş ve Sosyal Hayatta İletişim Kursu Son Buldu İş ve Sosyal Hayatta İletişim Kursu Son Buldu Efeler Belediyesi ‘İş ve Sosyal Hayatta İletişim’ dönem kursu sona erdi.
 • 21 Haziran 2018 12:00 Başkan Karaosmanoğlu, Başkan Karaosmanoğlu, "Halk Oyunlarını Zirveye Taşıyacağız" Kültürümüzü halkla buluşturanlara teşekkür eden Karaosmanoğlu, "Gençlerin zamanlarını doğru kullanmada ortaya koyduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.
 • 19 Haziran 2018 12:50 Beden Dili Uzmanı Ertan, Siyasi Liderlerin Performasyonunu Değerlendirdi Beden Dili Uzmanı Ertan, Siyasi Liderlerin Performasyonunu Değerlendirdi Beden dili uzmanı Ertan, siyasi liderlerin performasyonunu değerlendirdi Eğitim ve Davranış Bilimleri Ertan: "Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyada beden dilini en iyi kullananlardan biri"ANKARA - Eğitim ve Davranış Bilimleri Uzmanı Murat Ertan, "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir defa boy avantajı var.
 • 19 Haziran 2018 11:32 Eğitim ve Davranış Bilimleri Ertan: Eğitim ve Davranış Bilimleri Ertan: "Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünyada Beden Dilini En İyi... Eğitim ve Davranış Bilimleri Uzmanı Murat Ertan, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir defa boy avantajı var. Araştırmalar dünyada tüm uzun boyluların, güzellerin ve yakışıklıların diğerlerinden daha öne çıktığını gösteriyor.
 • 17 Haziran 2018 13:08 Özel Çocuklardan Babalar Günü Klibi Özel Çocuklardan Babalar Günü Klibi Özel çocuklardan Babalar Günü klibi Özel çocuklar, babaları için beden dili ile şarkı seslendirdiKOCAELİ - Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bulunan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim alan özel öğrenciler, Babalar Günü'ne özel olarak beden dilleri ile "Bana Bir Masal Anlat Baba"...
 • 17 Haziran 2018 13:00 Özel Çocuklardan Babalar Günü Hediyesi Özel Çocuklardan Babalar Günü Hediyesi Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde bulunan özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde eğitim alan özel öğrenciler, Babalar Günü’ne özel olarak beden dilleri ile "Bana Bir Masal Anlat Baba” şarkısı seslendirerek hazırladıkları klibi babalarına hediye etti.
 • 17 Haziran 2018 12:45 Portekizli Ronaldo, Gol Sevincinde Messi'ye Gönderme Yapmış Portekizli Ronaldo, Gol Sevincinde Messi'ye Gönderme Yapmış İspanya'ya attığı gol sonrası sakal sevinci yapan Cristiano Ronaldo'nun, Lionel Messi'ye gönderme yaptığı ortaya çıktı.
 • 11 Haziran 2018 14:09 Dünyaca Ünlü Beden Dili Uzmanı Altı Cumhurbaşkanı Adayını Analiz Etti Dünyaca Ünlü Beden Dili Uzmanı Altı Cumhurbaşkanı Adayını Analiz Etti Dünya liderlerine beden dili danışmanlığı yapmış olan Mark Bowden Türkiye'de seçime hazırlanan liderlerin mitinglerini tek tek izledi. Bowden liderlerin doğrularını ve yanlışlarını anlattı.
 • 24 Mayıs 2018 12:49 İzmir Çocukların İlk Konuşmaya Başlamasıyla İlgili Uzman Uyarısı İzmir'de yaşayan dil terapisti Kemal Colay, anne ve babaların büyük heyecan yaşadıkları, çocuklarının ilk konuşma süreçlerine ilişkin uyarılarda bulundu.
 • 24 Mayıs 2018 12:37 Çocukların Konuşmalarından Önce Hareketlerini Gözlemleyin İZMİR'de yaşayan dil terapisti Kemal Colay, anne- babaların büyük heyecan yaşadığı, çocuklarının ilk konuşma süreçlerine ilişkin uyarılarda bulundu.
 • 24 Mayıs 2018 10:09 Dha Yurt Bülteni-2 1 - PUSU KURUP AYRILMAK İSTEYEN EŞİNİ ÖLDÜREN KOCANIN ÖMÜR BOYU HAPSİ İSTENDİBURSA'da, boşanma davası açtıktan sonra kendisinden ayrı yaşayan 16 yıllık eşi Fatma Açıkgöz'ü (36) yolda gizlenerek bekleyen ve 15 bıçak darbesi ile öldüren Tahsin Taner Açıkgöz'ün (42) yargılamasına devam edildi.
 • 24 Mayıs 2018 09:12 Çocukların Konuşmalarından Önce Hareketlerini Gözlemleyin Çocukların Konuşmalarından Önce Hareketlerini Gözlemleyin İZMİR'de yaşayan dil terapisti Kemal Colay, anne- babaların büyük heyecan yaşadığı, çocuklarının ilk konuşma süreçlerine ilişkin uyarılarda bulundu.
 • 18 Mayıs 2018 13:41 Gençlik ve İstihdamda Yeni Bir İnisiyatif: Gençlik ve İstihdamda Yeni Bir İnisiyatif: "İlk Fırsat" Programı Esas Sosyal; ilk sosyal yatırım alanı gençlik ve istihdam olarak belirlendi ve uygulama modeli olarak da İlk Fırsat Programı hayata geçirildi.
 • 14 Mayıs 2018 10:52 İgeder'den Yüksekova'daki Öğretmenlere Eğitim İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneğince (İGEDER) Yüksekova ilçesindeki öğretmenlere eğitim verildi.
 • 12 Mayıs 2018 23:23 İgeder'den Öğretmenlere Eğitim İgeder'den Öğretmenlere Eğitim Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER) işbirliği ile öğretmenlere eğitim verildi.
 • 12 Mayıs 2018 14:46 Hakkari'den Kısa Kısa Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği (İGEDER) işbirliği ile öğretmenlere eğitim verildi.
 • 09 Mayıs 2018 16:34 Türk Kahvesiyle Mesaj Verdi Türk Kahvesiyle Mesaj Verdi ANKARA'daki görevi yaklaşık 1,5 yıl önce başlayan Berger çifti, Türkiye-AB ilişkilerini ve Türkiye'ye dair izlenimlerini büyükelçilik konutunda değerlendirdi.
 • 08 Mayıs 2018 18:56 Okuma Yazma Seferberliğinin İlk Mezunları Sertifikalarını Aldı Okuma Yazma Seferberliğinin İlk Mezunları Sertifikalarını Aldı Beden Dili kursu öğrencileri eşliğinde söylenen İstiklal Marşımızın ardından 38 erkek ve 79 bayan kursiyerlere sertifikalarını veren Vali Kemal Çeber,"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde gerçekleştirilen okuma yazma seferberliği ile ilimizde okuma yazma bilmeyen hiç kimsenin kalmaması için bu programları gerçekleştiriyoruz
 • 08 Mayıs 2018 08:04 Polisten 'Trafik Adabı' Kitabı Polisten 'Trafik Adabı' Kitabı Kadın sürücülerin trafikte yaşadıkları sorunlara ilişkin bir dizi alan araştırması yapan Amasya Emniyet Müdürlüğü, çözüme ilişkin tespitleri de ‘Trafik Adabı’ adlı kitapçıkta derledi.
 • 05 Mayıs 2018 16:12 Bakka'nın Eğitim Semineri Sona Erdi Bakka'nın Eğitim Semineri Sona Erdi Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının 2018 Teknik Destek Proje Çağrısı kapsamında düzenlenen ‘Etkili İletişim ve Beden Dili’ eğitim semineri sona erdi.
 • 26 Nisan 2018 15:36 "Mucize Sensin" İçten dışa değişimin yol haritasını çizen Kişisel Gelişim ve Renk Danışmanı Hilal İnan "Mucize Sensin" workshopu ile mucize sandığını açmanın yollarını anlatıyor.
 • 26 Nisan 2018 11:45 Çocuğunuzu İnternetten Gelen 8 Hastalıktan Koruyun Çocuğunuzu İnternetten Gelen 8 Hastalıktan Koruyun ‘İnternetten de hastalık bulaşır mı?’ demeyin. İnternetin kitleler tarafından kullanılmaya başlamasından itibaren birçok hastalık yayılıyor.
 • 25 Nisan 2018 09:41 ABD Başkanı ile First Lady Arasında 'El Tutuşma' Krizi ABD Başkanı Donald Trump ile eşi Melania Trump arasında yaşandığı öne sürülen soğukluk, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile eşi Brigitte Macron'u karşılama töreninde de kameralara yansıdı.
 • 25 Nisan 2018 06:14 Macron'u Karşılama Töreninde Kriz! Melania, Trump'ın Elini Bırakıp Geriden Yürüdü Macron'u Karşılama Töreninde Kriz! Melania, Trump'ın Elini Bırakıp Geriden Yürüdü ABD Başkanı Trump ile eşi Melania Trump arasında yaşandığı öne sürülen soğukluk, Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile eşini karşılama töreninde kameralara yansıdı.
 • 25 Nisan 2018 06:01 ABD Başkanı ile First Lady Arasında 'El Tutuşma' Krizi ABD Başkanı Donald Trump ile eşi Melania Trump arasında yaşandığı öne sürülen soğukluk, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile eşi Brigitte Macron'u karşılama töreninde de kameralara yansıdı.
 • 24 Nisan 2018 16:08 "Mucize Sensin" İçten dışa değişimin yol haritasını çizen Kişisel Gelişim ve Renk Danışmanı Hilal İnan "Mucize Sensin" workshopu ile mucize sandığını açmanın yollarını anlatıyor.
 • 23 Nisan 2018 09:14 Toplu Ulaşıma Özel Eğitim Toplu Ulaşıma Özel Eğitim Büyükşehir Belediyesi Kayseri Ulaşım A.Ş. ile KAYMEK, İşkur ve Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası tarafından gerçekleştirilen proje ile Kayseri Toplu Taşıma sistemi için Sürücü Yetiştirme Programı devam ediyor.
 • 23 Nisan 2018 09:03 Büyükşehir Toplu Taşıma Sürücüsü Yetiştirecek Büyükşehir Toplu Taşıma Sürücüsü Yetiştirecek Büyükşehir Belediyesi Kayseri Ulaşım A.Ş. ile KAYMEK, İşkur ve Özel Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası tarafından gerçekleştirilen proje ile Kayseri Toplu Taşıma sistemi için Sürücü Yetiştirme Programı devam ediyor.
 • 21 Nisan 2018 13:48 Kütahya Belediyesi'nden Muhtarlara Seminer Kütahya Belediyesi'nden Muhtarlara Seminer Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'nun konuşmalarının ardından seminer, Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı Oğuz Saygın'ın katılımcılara İletişim, Hitabet ve Beden Dili Eğitimi ile devam etti
 • 21 Nisan 2018 13:18 Liyakat'ın Ayşeleri Türkiye'nin Gururu Olacak Liyakat'ın Ayşeleri Türkiye'nin Gururu Olacak LİYAKAT Derneği tarafından geleceğin iş kadınlarını yetiştirmek için başlatılan “Ayşe Başarırsa” projesinde 16 başarılı kız öğrenci, eğitimlerin ilk etabını tamamladı.
 • 21 Nisan 2018 12:03 Liyakat'ın Ayşeleri Türkiye'nin Gururu Olacak Liyakat'ın Ayşeleri Türkiye'nin Gururu Olacak Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği (LİYAKAT), tarafından geleceğin iş kadınlarını yetiştirmek için başlatılan "Ayşe Başarırsa" projesinde 16 başarılı kız öğrenci, eğitimlerin ilk etabını tamamladı.
 • 20 Nisan 2018 11:31 Yaz Tatili Busmek'le Dolu Dolu Yaz Tatili Busmek'le Dolu Dolu Bursa’da ‘ücretsiz ve kaliteli eğitim denilince’ akla ilk gelen kurumlardan olan ve bir halk üniversitesi olarak bilinen Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (BUSMEK), yaz tatilinde de eğitimlerini sürdürüyor.
 • 19 Nisan 2018 11:41 Demircan: Terapi, Modern Hayatın Bir İhtiyacı Demircan: Terapi, Modern Hayatın Bir İhtiyacı Demircan: Terapi, modern hayatın bir ihtiyacıİSTANBUL, (DHA) - BEYOĞLU'NDA vatandaşların günlük hayatta karşılaştığı problemlerin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak amacıyla, 'Motivasyon ve Beden Dili' semineri düzenlendi Başkan Demircan, 'Günlük hayatta önemli veya önemsiz şeylere kızıyoruz.
 • 19 Nisan 2018 11:40 Demircan: Terapi, Modern Hayatın Bir İhtiyacı BEYOĞLU'NDA vatandaşların günlük hayatta karşılaştığı problemlerin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak amacıyla, "Motivasyon ve Beden Dili" semineri düzenlendi Başkan Demircan, "Günlük hayatta önemli veya önemsiz şeylere kızıyoruz.
 • 19 Nisan 2018 11:13 Demircan: Terapi, Modern Hayatın Bir İhtiyacı BEYOĞLU'NDA vatandaşların günlük hayatta karşılaştığı problemlerin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak amacıyla, "Motivasyon ve Beden Dili" semineri düzenlendi Başkan Demircan, "Günlük hayatta önemli veya önemsiz şeylere kızıyoruz.
 • 19 Nisan 2018 10:50 Beyoğlu'nda Vatandaşlara Motivasyon Semineri Beyoğlu'nda Vatandaşlara Motivasyon Semineri Beyoğlu’nda vatandaşların günlük hayatta karşılaştığı problemlerin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak amacıyla düzenlenen “Motivasyon ve Beden Dili” seminerine katılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Günlük hayatta önemli veya önemsiz şeylere kızıyoruz.
 • 18 Nisan 2018 17:26 Turizm Şoförlerine Beden Dili Eğitimi Turizm Şoförlerine Beden Dili Eğitimi Beden Dili ve İletişim Eğitmeni Nuran Tarakoğlu da iletişim hakkında katılımcılara örneklendirmeler yaparak bilgiler verdi
 • 13 Nisan 2018 16:55 Avrupa'da Kadınlar İslam Karşıtlığı Konusunda Açık Hedef" Eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı, AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, "Avrupa'da kadınlar İslam karşıtlığı konusunda açık hedefler, korunmasızlar ve hukuki süreçleri bilmediklerinden, işletemediklerinden dolayı da en büyük hak kaybına uğrayan kesimi oluşturuyor.
 • 11 Nisan 2018 14:27 Cazgırlara Diksiyon Eğitimi Cazgırlara Diksiyon Eğitimi Güreşte seyir zevkini artırmak için cazgırlara ses, diksiyon, beden dili ve iletişim dersleri, davul zurnacılara da ritm eğitimleri verildi.
 • 09 Nisan 2018 12:06 Aesob'dan Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı Aesob'dan Eğitim ve Değerlendirme Toplantısı "Oda başkanları ve yönetimlerine "Protokol" eğitimi verildiCumhurbaşkanlığı eski protokol uzmanı İhsan Ataöv'ün uygulamalı "Protokol ve Kurumsal Nezaket Kuralları" eğitimiyle devam eden toplantıda katılımcılar hem bilgilerini tazeledi hem de uygulamalı "Beden Dili" eğitimiyle keyifli anlar yaşadı
 • 09 Nisan 2018 10:39 Erzurum Hekimlere, 'Tıpta Kötü Haber Verme' Eğitimi-Hd Erzurum Hekimlere, 'Tıpta Kötü Haber Verme' Eğitimi-Hd Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Ana Bilim Dalı Aile Hekimliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yasemin Çayır, meslektaşlarına 'Tıpta kötü haber verme' eğitimi verdi.
 • 09 Nisan 2018 10:33 Hekimlere, 'Tıpta Kötü Haber Verme' Eğitimi ERZURUM Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Ana Bilim Dalı Aile Hekimliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yasemin Çayır, meslektaşlarına 'Tıpta kötü haber verme' eğitimi verdi.
 • 09 Nisan 2018 10:06 Dha Yurt Bülteni-2 1)EVDE ÇIKAN YANGINDA HAYATINI KAYBETTİTEKİRDAĞ'ın Ergene ilçesinde Erdal Baloğlu(52), yalnız yaşadığı evde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangında hayatını kaybetti.
 • 09 Nisan 2018 09:14 Hekimlere, 'Tıpta Kötü Haber Verme' Eğitimi ERZURUM Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Ana Bilim Dalı Aile Hekimliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yasemin Çayır, meslektaşlarına 'Tıpta kötü haber verme' eğitimi verdi.
 • 07 Nisan 2018 11:04 Sanat Rotamız, İnsanlık İçin' Sanat Rotamız, İnsanlık İçin' TİYATRO Frankfurt'un ev sahipliğini yaptığı Frankfurt Türk Tiyatro Festivali'nin beşincisi, 4-14 Mayıs günleri arasında Frankfurt ve çevresindeki büyük tiyatrolarda yapılacak.
 • 05 Nisan 2018 16:51 Sdü'de Göreve Başlayan Şeflere Hizmet İçi Eğitim Sdü'de Göreve Başlayan Şeflere Hizmet İçi Eğitim Protokol ve Görgü Kuralları, Toplantı ve Zaman Yönetimi, Temel Mevzuat Yorum ve Uygulama, Takım çalışması, Görev Verme Sanatı ve Delegasyon, Etkili İletişim ve Beden Dili, Kriz, Stres ve Öfke Yönetimi, Tecrübe Paylaşımı konularında bilgi verildi
 • 05 Nisan 2018 12:41 Vatandaş Açık Kapı Hizmetinden Memnun Kaldı İçişleri Bakanlığının başlattığı "Açık Kapı" projesi kapsamında oluşturulan bürolara yapılan 11 bin 569 başvurudan 8 bin 300'ü olumlu sonuçlandı.
 • 05 Nisan 2018 12:10 Vatandaş Vatandaş "Açık Kapı Projesi" ile Devlete Ulaşıyor İçişleri Bakanlığınca geçen yıl valiliklerde hizmete başlatılan açık kapı bürolarına ilgi her geçen gün artıyor.