Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Bilecik Valiliği haberleri, Bilecik Valiliği son dakika, son dakika Bilecik Valiliği

Son Dakika Bilecik Valiliği Haberleri

Son dakika Bilecik Valiliği haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son bilecik valiliği haberleri anında burada.


 • 16:01 Bilecik Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde Polis Adayları Mezun Oldu

  Bilecik Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde Polis Adayları Mezun Oldu Bilecik Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde düzenlenen törenle 456 polis adayı mezun oldu. Törene Bilecik Valisi Şefik Aygöl de katıldı ve duygusal anlar yaşandı. Vali Aygöl, mezun olan polis adaylarına başarılar diledi.

 • Dün Dün 13:58 Bilecik'te 'Yelken' isimli narkotik köpeği uyuşturucu tacirlerine geçit vermiyor

  Bilecik'te 'Yelken' isimli narkotik köpeği uyuşturucu tacirlerine geçit vermiyor Bilecik'te yapılan operasyonlarda etkin rol oynayan 'Yelken' isimli köpek, uyuşturucu tacirlerine geçit vermemesiyle dikkat çekiyor. Son operasyonda 524,15 gram esrar bulan Yelken, narkotik ekiplerinin gözbebeği olmaya devam ediyor.

 • Dün Dün 11:26 Bilecik Valisi Şefik Aygöl devlet tiyatrosunu şehre geri kazandırdı

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl devlet tiyatrosunu şehre geri kazandırdı Bilecik'te devlet tiyatrosu, 'Vatan Yahut Namık Kemal' adlı tiyatro oyunuyla sahnelere geri döndü. Vali Aygöl, tiyatro gösterisini seyircilerin yanında oturarak izledi.

 • 07.12.2023 07 Ara 16:21 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, BİL-EN Programı kapsamında okul ziyaretinde bulundu

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, BİL-EN Programı kapsamında okul ziyaretinde bulundu Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Pazaryeri ilçesinde bulunan Nabi Avcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek, BİL-EN Programı kapsamında uygulanan kitap okuma etkinliğine katıldı. Aygöl, öğrencilerle sohbet ederek okuma alışkanlığının önemine vurgu yaptı.

 • 07.12.2023 07 Ara 11:38 Bilecik'te kaybolan şahıs bulundu

  Bilecik'te kaybolan şahıs bulundu Bilecik merkeze bağlı Vezirhan beldesinde kaybolan C.Ö isimli şahıs, ekipler tarafından bulundu. Şahıs, tedbir amaçlı hastaneye sevk edildi.

 • 07.12.2023 07 Ara 11:14 Bilecik Valisi Şefik Aygöl'den güvenlik önlemleri açıklaması

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl'den güvenlik önlemleri açıklaması Bilecik Valisi Şefik Aygöl, güvenli bir şehir için alınan önlemlerin devam ettiğini belirtti. İlçe kaymakamları ve güvenlik kolluklarıyla yapılan toplantıda, Bilecik'in güvenliği ele alındı ve sorunların çözümü için çalışmaların sürdürüleceği vurgulandı.

 • 07.12.2023 07 Ara 11:06 Yollar yeni baştan yapılıyor

  Yollar yeni baştan yapılıyor Bilecik Valiliği tarafından başlatılan yol çalışmaları kapsamında bir köy yolu daha ulaşıma açıldı.

 • 06.12.2023 06 Ara 14:36 Bilecik Valiliği, Karasu Köprüsü ve Söğüt Kavşağı Yolunu Trafiğe Kapatıyor

  Bilecik Valiliği, Karasu Köprüsü ve Söğüt Kavşağı Yolunu Trafiğe Kapatıyor Bilecik Valiliği, Karasu Köprüsü ve Söğüt Kavşağı yolunu çalışmalardan dolayı bir süre trafiğe kapatıldığını duyurdu. Kayıboyu Mahallesi (Aşağıköy) Söğüt Yolu Caddesi üzerinde yapılacak doğalgaz altyapı çalışmaları nedeniyle Karasu Köprüsü - Söğüt Kavşağı arasında mevcut trafik çift yönlü olarak kapatılacak.

 • 06.12.2023 06 Ara 14:06 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Jandarma Eğitim Komutanlığı'nın yemin törenine katıldı

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Jandarma Eğitim Komutanlığı'nın yemin törenine katıldı Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Bilecik Jandarma Eğitim Alay Komutanlığı'nda gerçekleşen yemin törenine katıldı. Törende askeri personeller yemin ederek göreve başladı ve Vali Aygöl, onları tebrik ederek başarılar diledi.

 • 05.12.2023 05 Ara 11:26 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, öğrencilerle bir araya geldi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, öğrencilerle bir araya geldi Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Bil-En Programı kapsamında Bozüyük Fen Lisesi öğrencileriyle buluştu. Vali Aygöl, öğrencilerin hedeflerini dinleyerek kitap okuma saatinde onlara eşlik etti. Vali Aygöl, geleceğin parlak yıldızları olan öğrencilere desteklerini ve umutlarını dile getirdi.

 • 05.12.2023 05 Ara 11:05 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Togg'un direksiyonunda özel gereksinimli çocuklarla tur attı

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Togg'un direksiyonunda özel gereksinimli çocuklarla tur attı Bilecik Valisi Şefik Aygöl, eşi Nazlı Aygöl, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Sami Akyol, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İlkay Türkoğlu ile birlikte özel gereksinimli çocuklar ve aileleriyle buluştu. Vali Aygöl, çocuklarla ilgilendikten sonra Türkiye'nin seri üretim ilk yerli ve milli otomobili Togg'un direksiyonuna geçerek, özel gereksinimli çocuklarla gölet etrafında tur attı.

 • 05.12.2023 05 Ara 10:50 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, İl Jandarma Komutanlığında temaslarda bulundu

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, İl Jandarma Komutanlığında temaslarda bulundu Bilecik Valisi Şefik Aygöl, İl Jandarma Komutanlığı'nda güvenlik önlemleri hakkında görüşmelerde bulundu ve ziyaret defterini imzaladı.

 • 04.12.2023 04 Ara 18:30 Bilecik Valisi Şefik Aygöl ve eşi engelli çocuklarla buluştu

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl ve eşi engelli çocuklarla buluştu Bilecik Valisi Şefik Aygöl ve eşi Nazlı Aygöl, 3 Kasım Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelli çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi. Pelitözü Göleti'nde gerçekleşen buluşmada Aygöl çifti, çocuklarla yakından ilgilendi. Vali Aygöl, engelli bireylere sürpriz yaparak, onları Togg aracı ile Gölpark'ta gezdirdi. Gezinti sırasında Vali Aygöl, özel çocuklar ile Togg hakkında sohbet etti. Program hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

 • 04.12.2023 04 Ara 10:47 Bilecik Valiliği 'Kimse Sokakta Kalmasın' Projesi ile Vatandaşa Destek Oluyor

  Bilecik Valiliği 'Kimse Sokakta Kalmasın' Projesi ile Vatandaşa Destek Oluyor Bilecik Valiliği, ihtiyaç sahibi, kimsesiz ve kalacak yeri olmayan vatandaşlara destek olmak amacıyla 'Kimse Sokakta Kalmasın' projesini başlattı. Vatandaşlar, Alo 112 veya 0228 212 27 53 numaralı ihbar hattını kullanarak ihtiyaçlarını bildirebilecekler.

 • 02.12.2023 02 Ara 12:36 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, POMEM, hastane ve okul ziyaretlerinde bulundu

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, POMEM, hastane ve okul ziyaretlerinde bulundu Vali Aygöl, Polis Meslek Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek polis adaylarıyla bir araya geldi. Ayrıca hastane ve okul ziyaretleri gerçekleştirerek sağlık süreçleri hakkında bilgi aldı ve BİL-EN programı kapsamında kitap okuma etkinliğine katıldı.

 • 02.12.2023 02 Ara 11:59 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, özel bireylerle bir araya geldi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, özel bireylerle bir araya geldi Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Bilecik Valiliği binasında engelli dernek temsilcileri ve özel bireylerle bir araya geldi. Vali Aygöl, hediyelerden mutluluk duyduğunu belirterek özel bireylere her zaman kapısının açık olduğunu söyledi.

 • 02.12.2023 02 Ara 11:51 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, hastalara moral verdi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, hastalara moral verdi Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatan hastalara moral verdi. Vali Aygöl, hastalarla sohbet ederek sağlık süreçleri hakkında bilgi aldı ve acil şifalar diledi. Ayrıca, sağlık hizmetleri hakkında bilgi almak için İl Sağlık Müdürü ve Başhekim ile görüştü.

 • 02.12.2023 02 Ara 11:29 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Polis Okulu öğrencileriyle söyleşi yaptı

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Polis Okulu öğrencileriyle söyleşi yaptı Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Bilecik Polis Meslek Eğitim Merkezi'nde polis adaylarıyla birlikte akşam yemeği yedi ve ardından Polis Okulu öğrencileriyle mesleki tecrübelerini paylaştığı bir söyleşiye katıldı. Vali Aygöl, aday polislerin sorularını cevapladı.

 • 02.12.2023 02 Ara 11:20 Bilecik'te 208 çiftçiye 10 ton sertifikalı yonca tohumu dağıtıldı

  Bilecik'te 208 çiftçiye 10 ton sertifikalı yonca tohumu dağıtıldı Bilecik Valisi Şefik Aygöl önderliğinde düzenlenen törende, Tarım ve Orman Bakanlığı destekli olarak 208 çiftçiye 10 ton sertifikalı yonca tohumu dağıtıldı. Proje ile hayvancılıkla uğraşan çiftçilerin girdi maliyetlerine katkı sağlanarak et ve süt verim kabiliyetinin arttırılması hedeflendi.

 • 01.12.2023 01 Ara 10:34 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, minik öğrenci okulu gezdirdi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, minik öğrenci okulu gezdirdi Vali Aygöl, Kayıboyu 4-6 yaş Kur-an kursuna giden miniklerle bir araya geldi. Öğrencilerin çalışmalarını inceleyip onları tebrik etti. Minik öğrenci ise Vali Aygöl'ü Kur'an kursunu gezdirdi.

 • 30.11.2023 30 Kas 16:57 Bilecik'te Ağır Tonajlı Araçlara Şehir İçi Geçiş Kısıtlaması

  Bilecik'te Ağır Tonajlı Araçlara Şehir İçi Geçiş Kısıtlaması Bilecik Valiliği tarafından yapılan açıklamada, kamyon, tanker, çekici gibi ağır tonajlı araçların şehir içi geçişlerine kısıtlama getirildiği duyuruldu. Bu kısıtlama ile trafik sorunlarının çözümünde önemli katkı sağlanması hedeflenmektedir.

 • 30.11.2023 30 Kas 11:29 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, BİL-EN Projesi kapsamında kitap okudu

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, BİL-EN Projesi kapsamında kitap okudu Bilecik Valisi Şefik Aygöl, BİL-EN Projesi çerçevesinde Merkez Kozabirlik İlkokulu öğrencileri ile birlikte kitap okudu. Vali Aygöl, öğrencilere eşlik ederek okuma saatinde birlikte kitap okudu ve öğrencilerle sohbet etti.

 • 29.11.2023 29 Kas 14:29 Bilecik İl Özel İdaresi 2024 mali yılı bütçesi kabul edildi

  Bilecik İl Özel İdaresi 2024 mali yılı bütçesi kabul edildi Bilecik İl Genel Meclisi'nde yapılan toplantıda, Bilecik İl Özel İdaresi'nin 2024 mali yılı bütçe tasarısı görüşülerek kabul edildi. Bütçe 280 milyon TL olarak belirlendi.

 • 29.11.2023 29 Kas 11:09 Bilecik'te Kuvvetli Sağanak ve Gökgürültülü Yağış Uyarısı

  Bilecik'te Kuvvetli Sağanak ve Gökgürültülü Yağış Uyarısı Bilecik Valiliği tarafından etkili olması beklenen kuvvetli sağanak ve gök gürültülü yağışa karşı vatandaşlar uyarıldı. Çarşamba günü başlayıp Perşembe günü gece saatlerine kadar sürmesi beklenen kuvvetli sağanak ve gök gürültülü yağışa karşı, sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında vatandaşlar uyarıldı.

 • 28.11.2023 28 Kas 13:12 Bilecik'te Kuvvetli Fırtına Uyarısı

  Bilecik'te Kuvvetli Fırtına Uyarısı Bilecik Valiliği tarafından etkili olması beklenen kuvvetli fırtınaya karşı vatandaşlar uyarıldı. Salı günü başlayıp Çarşamba günü öğle saatlerine kadar sürmesi beklenen fırtına nedeniyle ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması, zehirlenme riski ve ulaşımda aksaklıklar gibi olumsuzluklar yaşanabileceği belirtildi.

 • 28.11.2023 28 Kas 10:55 Şehit ailesinin acısını paylaştı

  Şehit ailesinin acısını paylaştı Bilecik Valisi Şefik Aygöl, şehit ailesi ile görüşerek acılarını paylaştı.

 • 27.11.2023 27 Kas 10:49 Bilecik'te araç dağ yolunda mahsur kaldı

  Bilecik'te araç dağ yolunda mahsur kaldı Bilecik'in Bozüyük ilçesinde bir araç dağ yolunda mahsur kaldı. AFAD ekipleri tarafından kurtarılan vatandaş ve araç, Bozüyük ilçesine getirildi. Valilik ise herhangi bir olumsuz durum olmadığını belirtti.

 • 27.11.2023 27 Kas 10:36 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı'nda çalışmaları inceledi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı'nda çalışmaları inceledi Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı ilçesinde yapılan çalışmaları yakından takip etti. Vali Aygöl, Hükümet Konağı ve Belediye Başkanlığı'nda incelemelerde bulundu ve başarılar diledi.

 • 25.11.2023 25 Kas 14:15 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, yaşlı teyzeyi kırmayarak bir fotoğraf çektirdi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, yaşlı teyzeyi kırmayarak bir fotoğraf çektirdi Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı temasları sırasında yaşlı bir teyze ile karşılaştı. Yaşlı teyze Vali Aygöl'ü çok sevdiğini söyleyerek fotoğraf çektirmek istedi. Vali Aygöl, teklifi geri çevirmedi ve yaşlı teyze ile fotoğraf çektirip sohbet etti.

 • 25.11.2023 25 Kas 12:43 Bilecik Valisi Gölpazarı'nda temaslarda bulundu

  Bilecik Valisi Gölpazarı'nda temaslarda bulundu Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Gölpazarı ilçesinde bir dizi temasta bulundu. Vali Aygöl, Kaymakamlık, Belediye, muhtarlar ve esnaf ziyaretlerinin ardından yapılan yatırımları inceledi ve öğrenci yurdunda öğrencilerle sohbet etti.

 • 24.11.2023 24 Kas 15:24 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, eğitim seminerine katıldı

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, eğitim seminerine katıldı Bilecik Valisi Şefik Aygöl, BİL-EN Bilecik Eğitimde Nitelik ve Vizyon Programı kapsamında düzenlenen seminere katıldı. Seminerde öğrencilerin kendini tanıması, hedef belirlemesi ve yeteneklerini keşfetmesi konuları ele alındı.

 • 23.11.2023 23 Kas 21:18 Bilecik Belediye Başkanı Subaşı'ndan köpek katliamıyla ilgili açıklama

  Bilecik Belediye Başkanı Subaşı'ndan köpek katliamıyla ilgili açıklama Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, 2.Tünel mevkiinde yol kenarında bulunan köpeklerle ilgili açıklama yaptı. Subaşı, bölgenin Bilecik Belediyesi'nin yetki alanında olmadığını ve ölüm sebeplerinin tespit edileceğini belirtti. Ayrıca, Bilecik Belediyesi'nin bakım yaptığı köpeklerin hepsinin küpelerinin arkasında 'Bilecik Belediyesi' yazdığını söyledi.

 • 23.11.2023 23 Kas 17:46 Bilecik Belediye Başkan Vekili: 'Yetki alanımızda değil'

  Bilecik Belediye Başkan Vekili: 'Yetki alanımızda değil' Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, ölü bulunan köpeklerle ilgili yapılan sosyal medya paylaşımlarının gerçeği yansıtmadığını belirterek, olayın Bilecik Belediyesi'nin yetki alanında olmadığını ifade etti. Başsavcılığın soruşturma başlattığı olayda, ölüm sebepleri henüz tespit edilemedi.

 • 23.11.2023 23 Kas 16:35 Bilecik'te Yol Kenarında 14 Köpek Ölü Bulundu

  Bilecik'te Yol Kenarında 14 Köpek Ölü Bulundu Bilecik'te yol kenarında hareketsiz yatan 14 köpek ölü bulundu, 1 köpek ise yaralı olarak tespit edildi. Savcılık soruşturma başlattı.

 • 22.11.2023 22 Kas 17:18 KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "İHA'lar ve SİHA'lar Akdeniz'in tümünü denetleyebiliyor"

  KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: 'İHA'lar ve SİHA'lar Akdeniz'in tümünü denetleyebiliyor' Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türk Silahlı Kuvvetlerine tahsis edilen havaalanında İHA'lar ve SİHA'larla Akdeniz'in tümünü denetlediğini söyledi.

 • 22.11.2023 22 Kas 17:01 KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türkiye'den Kıbrıs'a su getirdik, şimdi elektrik getireceğiz

  KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: Türkiye'den Kıbrıs'a su getirdik, şimdi elektrik getireceğiz KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi'nin açılış töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye'den Kıbrıs'a su getirdiklerini ve şimdi de elektrik getireceklerini söyledi. Tatar, Türklük mücadelesi yürüttüklerini ve Kıbrıs'ta federal temelde bir ortaklık olmadığını belirtti. Ayrıca, AB'nin Kıbrıs'ta federal temelde anlaşma istediğini ve Kıbrıs meselesinin milli bir mesele olduğunu vurguladı.

 • 22.11.2023 22 Kas 16:07 KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Şeyh Edebali Türbesi'nde dua etti

  KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Şeyh Edebali Türbesi'nde dua etti KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Bilecik'e yaptığı ziyarette Şeyh Edebali Türbesi'ni ziyaret ederek dua etti ve yerleşke hakkında bilgi aldı. Tatar, ardından Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi'ni gezerek Bilecik Belediyesi görevlisinden bilgi aldı.

 • 22.11.2023 22 Kas 13:10 KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Gazze'deki Olayları Üzüntüyle İzlediğini Söyledi

  KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Gazze'deki Olayları Üzüntüyle İzlediğini Söyledi KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Gazze'de yaşananları büyük bir üzüntüyle izlediklerini belirterek, dünya devlerinin, Birleşmiş Milletler'in ve Avrupa Birliği'nin seyirci kalmasını eleştirdi. Tatar, Kıbrıs'ta yaşanan benzer şiddeti ve vahşeti hatırlatarak, Türk askerinin Kıbrıs'taki varlığının önemine vurgu yaptı ve Filistin'de hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.

 • 22.11.2023 22 Kas 12:29 KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Filistin'e Destek Verdi

  KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Filistin'e Destek Verdi KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Bilecik'te yaptığı konuşmada, Gazze'deki saldırıları büyük bir üzüntüyle izlediklerini ve Kıbrıs Türk halkının benzer şiddeti yaşadığını belirtti. Tatar, Türkiye'nin garantörlüğü ve Türk askerinin varlığının önemine vurgu yaparak, Filistin'de hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.

 • 21.11.2023 21 Kas 13:24 Kocaeli'de Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi

  Kocaeli'de Düzensiz Göçle Mücadele Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi Kocaeli'de düzensiz göçle etkin mücadele amacıyla 8 ilden valiler, kolluk kuvvetleri yöneticileri ve İl Göç İdaresi müdürlerinin katılımıyla toplantı düzenlendi. Toplantıda, düzensiz göçle daha etkin mücadele yöntemleri ve koordinasyon kurulu üyelerinin katkıları ele alındı.

 • 21.11.2023 21 Kas 10:20 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Çevre ve Şehircilik İklim Değişikliği İl Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Çevre ve Şehircilik İklim Değişikliği İl Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Bilecik adına yapılan çalışmaların takibini gerçekleştirmek için Çevre ve Şehircilik İklim Değişikliği İl Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi. Vali Aygöl, kurumları ziyaret ederek yapılan çalışmaları değerlendirdi ve bu değerli topraklarda hizmet vermenin önemini vurguladı.

 • 19.11.2023 19 Kas 14:21 Bilecik Valiliği, Karaağaç Köyünde Yol Onarımı ve Asfaltlama Çalışmalarını Tamamlıyor

  Bilecik Valiliği, Karaağaç Köyünde Yol Onarımı ve Asfaltlama Çalışmalarını Tamamlıyor Bilecik Valiliği İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri ekipleri, Merkez Karaağaç Köyü'nde devam eden yol onarım, güçlendirme ve asfaltlama çalışmalarını tamamlamak üzere. Vali Şefik Aygöl, çalışmaları inceleyerek sıcak asfalt serme işlemine destek verdi. Köy, 3 kilometre asfalt yoluna kavuşacak.

 • 18.11.2023 18 Kas 13:50 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Ahıska Türkleri Sürgününün 79. yıldönümü etkinliğine katıldı

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Ahıska Türkleri Sürgününün 79. yıldönümü etkinliğine katıldı Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Ahıska Türkleri Sürgününün 79. yıldönümü münasebetiyle düzenlenen mevlit töreni ve anma etkinliğine katıldı. Vali Aygöl, Ahıska Türklerini vatanlarında ağırlamanın bir vazife olduğunu belirtti ve Ahıska Türklerine yönelik ikamet izni düzenlemelerinin devam ettiğini ifade etti. Programda ayrıca sürgün esnasında vefat eden Ahıska Türkleri için dua edildi.

 • 17.11.2023 17 Kas 11:22 Cumhuriyet'in 100. yılında Bilecik'te fidanlar dikildi

  Cumhuriyet'in 100. yılında Bilecik'te fidanlar dikildi Cumhuriyet'in 100'üncü yılı kapsamında 'Geleceğe Nefes, Cumhuriyet'e Nefes' sloganıyla Bilecik'te 11 noktaya fidanlar dikildi. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte, Bilecik Valisi Şefik Aygöl, 11 noktada milyonlarca fidanı toprakla buluşturdu. Vali Aygöl, gençlerin, yavruların ve yeşili sevenlerin katılımıyla gerçekleşen etkinliğin Cumhuriyetimizin 100. yılında önemli bir anlam taşıdığını belirtti.

 • 16.11.2023 16 Kas 12:48 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, kamu kurumlarıyla bir araya geldi

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, kamu kurumlarıyla bir araya geldi Bilecik Valisi Şefik Aygöl, AFAD, 112 Acil Çağrı Merkezi, GAMER ve SGK İl Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya gelerek yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı ve başarılarını takdir etti.

 • 16.11.2023 16 Kas 10:44 Bilecik Valisi Osmaneli'de İncelemelerde Bulundu

  Bilecik Valisi Osmaneli'de İncelemelerde Bulundu Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Osmaneli ilçesinde bulunan cami, kilise, sosyal tesis, okul, fabrika ve kooperatifleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali Aygöl, Osmaneli'nin dini, kültürel, ekonomik ve eğitim alanındaki gelişmeleri yakından takip etti ve destek sözü verdi.

 • 16.11.2023 16 Kas 10:40 Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Oryantiring Yarışmalarında ödül alamayan yarışmacıya destek oldu

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Oryantiring Yarışmalarında ödül alamayan yarışmacıya destek oldu Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde düzenlenen Oryantiring Yarışması finalinde ödül alamayan bir yarışmacıya Vali Aygöl destek oldu. Vali Aygöl, minik yarışmacıya kendi imzaladığı bir futbol topu hediye ederek onun mutlu bir şekilde ailesine dönmesini sağladı.

 • 15.11.2023 15 Kas 10:53 Bilecik Valisi Şefik Aygöl Muhtarlarla Buluştu

  Bilecik Valisi Şefik Aygöl Muhtarlarla Buluştu Bilecik Valisi Şefik Aygöl, Osmaneli ilçesine giderek muhtarlarla bir araya geldi. Vali Aygöl, Osmaneli Muhtarlar Derneği'nde düzenlenen toplantıda muhtarlara teşekkür etti ve vatandaşların taleplerine her zaman öncelik verileceğini belirtti.

 • 14.11.2023 14 Kas 11:53 Bilecikli futbolcu kızlar, bu branşta kariyer yapmak için ter döküyor

  Bilecikli futbolcu kızlar, bu branşta kariyer yapmak için ter döküyor Bilecik Valiliği tarafından kızların futbol oynamasına imkan sağlamak amacıyla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan kursa yoğun ilgi var.

 • 14.11.2023 14 Kas 10:27 Bilecik'te Oryantiring Yarışı İlk Kez Düzenlendi

  Bilecik'te Oryantiring Yarışı İlk Kez Düzenlendi Bilecik'in Pazaryeri ilçesinde düzenlenen Oryantiring Yarışı'na 25 ilden 412 sporcu katıldı. Sporcular harita yardımıyla yön bulup zamana karşı yarıştı. Dereceye giren sporculara ödüller verildi ve yarışmanın ilçenin tanıtımına büyük katkı sağladığı belirtildi.

Advertisement