Can Güvenliğim Tehlikede - Son Dakika

Can Güvenliğim Tehlikede

26.02.2011 12:10

1
Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol'un evini bastığını iddia etti
2
Şarkıcı Tuğba Ekinci ve eski sevgilisi ‘Karadağlar'ın Gülali'si İbrahim Çelikkol arasında sular durulmuyor. Ekinci, önceki akşam Gayrettepe'deki evine Çelikkol'un gelerek kapıyı zorladığını ve kilidi kırdığını iddia etti.
3
Kapıcının ve komşuların son anda yetişerek Çelikkol'un eve girmesini engellediğini söyleyen Ekinci, “Evde müzik dinlediğim için kapının çaldığını fark etmedim.
4
İbrahim içeride birisinin olduğunu zannederek kıskançlık krizine girmiş. Savcılığa şikâyet edeceğim. Can güvenliğim tehlikede” dedi.
5
Çelikkol ise, “Edremit'te dizi çekiyorum. İstanbul'a gelmedim. Ben öyle bir adam değilim. Benim için bitmişse bitmiştir” diyerek eski sevgilisini yalanladı...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Can Güvenliğim Tehlikede - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Skandal görüntülerden sonra güzel futbolcu takımından kovuldu Dua Lipa ile müstehcen pozlar veren Miley Cyrus'tan bomba yorum: Maalesef onunla cinsel ilişkiye girmedik Kışın beyaz, yazın kahverengiye bürünüyorlar! Nesli tükenmekte olan gelincik objektiflere takıldı Dondurucu soğukta bikiniyle bisiklet süren genç kız, hayır kurumu için bir saatte 83 bin TL topladı Sınavdan çıkıp doğumhaneye giden avukat adayı, buzların üzerinde oturarak görevini tamamladı