Can Tanrıyar İntihara Kalkıştı! - Son Dakika

Can Tanrıyar İntihara Kalkıştı!

7 yıl önce

Yüzündeki kan izleri gözlerden kaçmadı

1
Geçtiğimiz gece eğlenmek için Etiler Şamdan'a gelen ünlü yapımcı Can Tanrıyar, herkese şaşkınlık veren bir olaya imza attı.

2
Tanrıyar, gecenin ilerleyen saatlerinde, eğlencenin tam ortasındayken bilinmeyen bir sebepten ötürü, elindeki içki kadehini kırarak intihar girişiminde bulundu.
3
Vücuduna ciddi yaralar vermek üzereyken mekandaki güvenlik görevlileri tarafından son anda engellenen Tanrıyar, öfke nöbetini ucuz atlatırken, Şamdan'ın güvenlik görevlileri tarafından hızla mekandan dışarı çıkarıldı.
4
Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, yüzünden ve ellerinden akan kanlarla soluğu Etiler'deki asayiş büro amirliğinde alan ünlü yapımcı, burada basın mensupları tarafından görüntülenince olanlar oldu.
5
Gazetecilerin yanına gelerek 'Petek'le ayrılığımı hazmedemeyen bir hayranı bana saldırdı ve her tarafımı tırmaladı' diyerek, dert yandı.
6
Çelişkili ifadelerine 'Onun hayranı olan bir bayan olduğunu düşünüyorum. Bana saldırdı ama ben kimseden şikayetçi olmayacağım.' sözleri ile devam eden Tanrıyar'ın, vücudunun çeşitli yerlerindeki ciddi kesikler ise dikkatlerden kaçmadı.
7
Kırdığı bardağı boğazına dayadığı anda mekan personeli tarafından engellenen Tanrıyar'ın, bu anlardaki boğuşma nedeniyle çenesinin altının çizildiği ve üzerindeki sweat-shirtün de olayın izlerini taşıdığı gözlemlendi.

8
Görevli memurların, 'O zaman buyurun sizi bir karakola götürelim ve şikayetinizi-ifadenizi orada alalım' teklifine ise, boş verin karakolu ben sizi çorbacıya götüreyim teklifi ile karşılık verdiği, ancak görevli memurların kendisini kibarca reddederek asayiş büronun dışına davet ettiği öğrenildi.
9
Bir hayli alkollü olduğu gözlemlenen ünlü yapımcı, daha sonra aracına binerek Etiler'den hızla ayrıldı.
10
11

Haber Yayın Tarihi: 08.05.2013 04:52 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kürtajla alınmak istenen down sendromlu kız model oldu Ölümcül virüsle savaşan Çin'de evcil hayvanlar gasp edilip öldürüldü Türkiye'nin en mutlu şehirleri belli oldu! Zirvedeki kentin 2020'ye kadar trafik lambası bile yoktu Suudiler, ülkelerini istila eden çekirgeleri yemeye başladı Acun Ilıcalı'nın, 'mucize çocuk' dediği 4,5 aylık hamile kızı Banu'nun hikayesi yürek sızlattı