Son Dakika Haberleri: Erkenci Kuş Dizisinin Yakışıklısı Can Yaman'ın Eski Halini Gören Şoke Oluyor

Erkenci Kuş Dizisinin Yakışıklısı Can Yaman'ın Eski Halini Gören Şoke Oluyor

2 yıl önce

Erkenci Kuş dizisiyle ekranlarda boy gösteren Can Yaman'ın büyük değişimini gören "Vay be!" diyor. 2014 yılında 'Gönül İşleri', sonrasında 'Dolunay' dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran yakışıklı oyuncu Can Yaman, şimdilerde 'Erkenci Kuş' dizisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Önce İtalyan Lisesi'ni, ardından hukuk fakültesini birincilikle bitirmiş bir avukat olmasına rağmen oyunculuğu seçen Yaman'ın büyük değişimine bakın...

1
Lise yıllarında basketbol oynayan Can Yaman, kendini öyle geliştirmiş ki üniversiteyi basketbol bursuyla okumuş.
2
İtalyan Lisesi'ni birincilikle bitiren ve Hukuk fakültesinden de dereceyle mezun olan Can Yaman "ders notlarını iki-üç kere okur, herkesten daha hazır olurdum sınava. " diyor.
3
Kendisi çok kıskançmış. Akrep burcunun doğasında olduğunu söylüyor. İleri derecede İtalyanca bilen yakışıklı oyuncunun en büyük hayali Ferzan Özpetek filminde oynamak. Aşçılıkta da iyi olan Yaman'ın en iyi yaptığı yemek yaprak sarma!
4
"Ders çalışmaya ve spora odaklı bir çocuktum. Basketbol oynuyordum." Lise yıllarında basketbol oynayan Can Yaman kendini öyle geliştirmiş ki üniversiteyi basketbol bursuyla okumuş.
5
Can yaman, 46 numara ayakkabı giyiyormuş ve ayakkabı bulamamaktan mustaripmiş. Ayrıca Yaman'ın omuzları geniş olduğu için omuzlarına uyan bir kıyafet aldığında beli bol geliyormuş. Kıyafet konusunda biraz sıkıntılı anlayacağınız.
6
Hukuk okumasını isteyen babası "Avukat ol, sonra ne yaparsan yap" demiş. Avukatlığı bırakmadığını sadece duruşmalara ara verdiğini söyleyen Yaman'ın çok sevdiğim iki arkadaşıyla Bebek'te hukuk bürosu var.
7
Ünlü oyuncunun da herkesin olduğu gibi bir başucu kitabı varmış. Kitabın adı ise "Senaryo". En son oyuncu Bestemsu Özdemir ile aşk yaşayan Can Yaman'ın uzun zamandır bilinen bir ilişkisi yok!
8
Yaman verdiği bir röportajda ailesini şu ifadelerle anlatmıştı. "Çok sevgi dolu bir ailede büyüdüm, annem babam ben küçükken ayrılmışlar ama annem hala üzerime titrer, babamsa idolümdür"
9
Aşk adamı olmadığını söyleyen Yaman'ın en uzun ilişkisi 1 yıl sürmüş.
10
11
12
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 09.08.2018 08:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular