Erkenci Kuş Dizisinin Yakışıklısı Can Yaman'ın Eski Halini Gören Şoke Oluyor - Son Dakika

Erkenci Kuş Dizisinin Yakışıklısı Can Yaman'ın Eski Halini Gören Şoke Oluyor

09.08.2018 08:50

Erkenci Kuş dizisiyle ekranlarda boy gösteren Can Yaman'ın büyük değişimini gören "Vay be!" diyor. 2014 yılında 'Gönül İşleri', sonrasında 'Dolunay' dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran yakışıklı oyuncu Can Yaman, şimdilerde 'Erkenci Kuş' dizisiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Önce İtalyan Lisesi'ni, ardından hukuk fakültesini birincilikle bitirmiş bir avukat olmasına rağmen oyunculuğu seçen Yaman'ın büyük değişimine bakın...

1
Lise yıllarında basketbol oynayan Can Yaman, kendini öyle geliştirmiş ki üniversiteyi basketbol bursuyla okumuş.
2
İtalyan Lisesi'ni birincilikle bitiren ve Hukuk fakültesinden de dereceyle mezun olan Can Yaman "ders notlarını iki-üç kere okur, herkesten daha hazır olurdum sınava. " diyor.
3
Kendisi çok kıskançmış. Akrep burcunun doğasında olduğunu söylüyor. İleri derecede İtalyanca bilen yakışıklı oyuncunun en büyük hayali Ferzan Özpetek filminde oynamak. Aşçılıkta da iyi olan Yaman'ın en iyi yaptığı yemek yaprak sarma!
4
"Ders çalışmaya ve spora odaklı bir çocuktum. Basketbol oynuyordum." Lise yıllarında basketbol oynayan Can Yaman kendini öyle geliştirmiş ki üniversiteyi basketbol bursuyla okumuş.
5
Can yaman, 46 numara ayakkabı giyiyormuş ve ayakkabı bulamamaktan mustaripmiş. Ayrıca Yaman'ın omuzları geniş olduğu için omuzlarına uyan bir kıyafet aldığında beli bol geliyormuş. Kıyafet konusunda biraz sıkıntılı anlayacağınız.
6
Hukuk okumasını isteyen babası "Avukat ol, sonra ne yaparsan yap" demiş. Avukatlığı bırakmadığını sadece duruşmalara ara verdiğini söyleyen Yaman'ın çok sevdiğim iki arkadaşıyla Bebek'te hukuk bürosu var.
7
Ünlü oyuncunun da herkesin olduğu gibi bir başucu kitabı varmış. Kitabın adı ise "Senaryo". En son oyuncu Bestemsu Özdemir ile aşk yaşayan Can Yaman'ın uzun zamandır bilinen bir ilişkisi yok!
8
Yaman verdiği bir röportajda ailesini şu ifadelerle anlatmıştı. "Çok sevgi dolu bir ailede büyüdüm, annem babam ben küçükken ayrılmışlar ama annem hala üzerime titrer, babamsa idolümdür"
9
Aşk adamı olmadığını söyleyen Yaman'ın en uzun ilişkisi 1 yıl sürmüş.
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Erkenci Kuş Dizisinin Yakışıklısı Can Yaman'ın Eski Halini Gören Şoke Oluyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

20 hayaletle ilişkiye girdiğini iddia eden genç kadın aşk acısı çekiyor! Sebebi yine onlar Yeteneği sayesinde köşeyi dönecek! 1200 TL'ye aldığı aracı şimdi 8 milyon TL'ye satıyor Dünyanın en soğuk köyü! Nefesinizin bile buz tuttuğu yerde rekor kırıldı Şeytanın aklına gelmez! "Kanserim" diyerek topladığı 500 bin lirayı kumarda yedi Önce babasını sonra annesini kaybetti! Virüsle boğuşan İkbal Gürpınar, anlattıklarıyla tüyler ürpertti