Futbolda Şike Operasyonu İçin Kim Ne Dedi? - Son Dakika

Futbolda Şike Operasyonu İçin Kim Ne Dedi?

1
Gündeme bomba gibi düşen futbolda şike operasyonu için ünlü yorumcular neler söyledi?
2
TURGAY ŞEREN: Aziz Yıldırım Bey benim çok sevdiğim bir isimdir. Onun böyle bir olaya karılaştığını hiç zannetmiyorum. Zaten Fenerbahçe´nin ve Aziz Yıldırım´ın böyle bir olaya ihtiyaçları yok, gereği de yok. Ama bu neden böyle bir şey olmuş, ben de televizyondan izledim. Hayretler içinde kaldım. İmkanım olsa yanına gider kendisini teselli ederim. Çünkü bu sonunda herhalde en ufak bir yanlışı olmadığı çıkacaktır.

3
ALİ ŞEN: İnanılır gibi değil. Şu anda konuşmak için çok erken. Biz sadece son dakika gelişmeleri takip ediyoruz... Çok şaşkınım.
4
KANAT ATKAYA: Olay üzerine detaylı analiz yapılacak bir şey değil. Ne olduğunu tam olarak anlamak gerekiyor. Trabzonspor'un bir takım iddiaları vardı. Sedat Peker bağlantısı konuşuluyor. TFF'nin de dışarı bırakılması olayın polis tarafından yürütülüyormuş gibi görünüyor.
5
ÖMER ÜRÜNDÜL: Öncelikle çok büyük bir olay… Gerçekten bende şaşkınlıkla izliyorum gelişmeleri. Çok ciddi boyutta da futbolda bir deprem diyebiliriz Türk futbolu için. Tabi ki gelişmeleri izleyeceğiz, fikir belirtmek için henüz erken. Ama bu düzeyde bugüne kadar hiç böyle bir şey olmamıştı. İlk defa bu boyutta bir şey olması işin çok büyük boyutlarda olduğunu gösteriyor.
6
FERUDUN NİĞDELİOĞLU: İşlemler henüz sona ermediği için alınanların hiçbiri suçlu değiller. Bundan başka yorum yapmamıza da gerek yok.
7
SEYİT İÇGÜL: Biz de öyle bir şey olmaz. Vicdanımız da rahat. Kim ne yaptıysa cezasını çeksin, kim olursa olsun.
8
FATİH TERİM: Şu anda antrenmana çıkıyorum.
9
BÜLENT YAVUZ: Detayını çok iyi bilmiyorum. İtalya´da bunu benzer bir operasyon yapılmıştı. Yıllardır Türk futbolunda teşvik pirimi, şike hep konuşuldu. Ama ne kadarı doğru bilemiyoruz. İlerleyen saatlerde ayrıntılar ortaya çıktıkça daha da net konuşabiliriz...
10
GÜRCAN BİLGİÇ: Görüşlerimi gazetede yazacağım.
11
HALİL ÜNAL: Biz de olayları kamuoyundan takip ediyoruz. Kulübümüzde bir arama olmadı. Ne emniyetle ne de gözaltına alınanlar bir görüşmem olmadı. Ben İstanbul'a gelmeyeceğim, kulüp avukatları gerekli işlemleri yapıyorlar.

Haber Yayın Tarihi: 03.07.2011 12:27

Son Dakika Futbolda Şike Operasyonu İçin Kim Ne Dedi? - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor