Hangi Ünlü Hangi Takımı Tutuyor? - Son Dakika

Hangi Ünlü Hangi Takımı Tutuyor?

17.04.2008 17:19

Ünlüler Futbolu Seviyor.

1
Milyonlarca seveni bulunan ünlüler de tıpkı sıradan insanlar gibi bir takıma gönül verebiliyor. Peki hangi ünlü hangi takımı tutuyor.

Hiç merak ettiniz mi?

Listemizde ki ilk ünlü koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan İbrahim Tatlıses. İmparator lakaplı türkücü maçları kalabalık arkadaş ortamında izlemeyi seviyor, takımı maç kazandığında ise yanındakilere kebap ısmarlıyor.

2
Varmısın Yokmusun ile ekranda fırtınalar koparan Acun Ilıcalı da Fenerbahçe taraftarı.
3
Genç yıldız Özlem Yılmaz, Fanatik Bir Fenerbahçe taraftarı... Öyle ki maçlara gidiyor ve sesi kısılıncaya kadar takımını destekliyor.
4
Ekranların aranılan yüzü Hülya Avşar, Beşiktaşlı...
5
Başarılı oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın gönlünde yatan aslan Galatasaray.
6
Megastar Tarkan, Fenerbahçe'yi destekliyor.
7
Galatasaray Kulübü'nün kongre üyesi olan Candan Erçetin takımına tutkuyla bağlı. Aynı zamanda Galatasaray Lisesi'nde yıllardır müzik öğretmenliği de yapan ünlü şarkıcı takımının önemli maçlarını trübünden izliyor.

8
Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Sibel Can'ın en büyük haftasonu keyfi eşi ve çocuklarıyla birlikte evinde Fenerbahçe takımının maçlarını izlemek. Özellikle derby maçlarında ekranın karşısına Fenerbahçe formalarını giyip oturduklarını söyleyen Can, Alex ve Carlos'un futbolunu çok beğeniyor.

9
Şu sıralar Vizontele-3 hazırlığında olan Yılmaz Erdoğan oyuncu olmasam futbolcu olurdum diyor. Futbolla ilgili olan Erdoğan'ın takımı Beşiktaş.
10
Yeşilcamın sevilen jönlerinden Kadir İnanır'da Fenerli.
11
İpek Tuzcuoğlu,Fanatik bir Galatasaray taraftarı. Ünlü oyuncu ekran başında Galatasaray maçlarını izlerken bazen heyecandan kendisini kaybedip coştuğunu söylüyor.

12
Funda Arar Fenerbahçeli...
13
Arabesk müziğin sevilen ismi Ferdi Tayfur Galatasaray taraftarı.
14
Ünlü şovmen M.Ali Erbil koyu bir fenerbahçeli.
15
'Kurtlar Vadisi' adlı diziyle çok sayıda hayran kazanan Necati Şaşmaz Cimbomlu.Duyurulur!
16
Sabah ekranının sevilen ismi Seda Sayan sarı kanarya'ya gönül vermiş.
17
Geçtiğimiz günlerde Dünya evine giren Pınar Altuğ sıkı bir Galatsaray taraftarı.
18
Tv'de sevilen dizilerin senaryosuna imza atan Birol Güven Karakartalı destekliyor...
19
Ebru Şallı: Ünlü manken taraftarı olduğu Beşiktaş'ın önemli bir maçı olduğu gün takımının formasıyla dolaştığını söylüyor. İki tane forması olduğunu belirten Şallı, 'Beşiktaş yenilince arkadaşlarım, 'o takımı bırak' diye takılıyorlar ama Beşiktaş'tan vazgeçmem' diyor
20
Gülben Ergen
21
Komedyen Şahan Gökbakar

Son Dakika Hangi Ünlü Hangi Takımı Tutuyor? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor