Photoshop'un ayarını kaçıran gelin adayı Cansel Çördük rezil oldu - Son Dakika

Photoshop'un ayarını kaçıran gelin adayı Cansel Çördük rezil oldu

22.02.2021 16:11

Kısmetse Olur yarışmasıyla tanınan Cansel Çördük, sosyal medya hesabında yaptığı Photoshop'larla yine gündem oldu. Çördük'un paylaşımına, "Photoshop'u bırakman lazım, Bahar Candan'a benziyorsun" şeklinde yorumlar geldi.

1
Bir dönem yayınlanan 'Kısmetse Olur' yarışmasında gelin adayı olarak dikkat çeken Cansel Çördük, değişimi ile tabiri caizse ağızları açık bırakıyor.
2
Yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine gelen Cansel Çördük, geçirdiği estetik operasyonlarla ekranlara çıktığı ilk halinden çok daha farklı görünüyor.
3
Çördük, yeni pozlarıyla alay konusu oldu. Kısa şortuyla kayanın üzerinde poz veren gelin adayı, Photoshop'la bacağını ve kalçasını inceltti.
4
Takipçileri Cansel Çördük'e, "Photosop'u bırakman lazım Bahar Candan'a benziyorsun" şeklinde yorumlar yaptı.
5
Çördük'ün daha önce yaptığı paylaşımına da, "Bana elbise shoplar mısın", "Herkes vücuduna yapar shop'u, bu kendine elbise yapmış", "Duygu Özaslan'dan shop dersi almalısın", "Buna neden ihtiyaç duyarsın ki?" şeklinde yorumlar yapılmıştı.
6
Cansel Çördük kimdir?
Cansel Çördük kimdir?
Cansel Çördük, 1995 yılında dünyaya geldi. Üniversite eğitimi için Antalya'dan İstanbul'a taşındı. Lisansını İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde tamamladı.

7
Çılgın Dersane filminde rol alan Çördük, Kanal D ekranlarına yayınlanan Kısmetse Olur isimli yarışma ile adını geniş kitlelere duyurdu.
8
Aynı programda tanıştığı Eser West ile olan inişli çıkışlı ilişkisiyle sürekli gündem oluyordu.
9
Sosyal medyada iddialı paylaşımlarda bulunan Cansel Çördük, şimdilerde Amerika'da yaşıyor ve modellik yapıyor.
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Photoshop'un ayarını kaçıran gelin adayı Cansel Çördük rezil oldu - Son Dakika


Advertisement