Seçim Sonrası Siyasi ve Yazarların Sosyal Medya Paylaşımları - Son Dakika

Seçim Sonrası Siyasi ve Yazarların Sosyal Medya Paylaşımları

11.08.2014 09:00

1
10 Ağustos Pazar günü yapılan tarihi cumhurbaşkanlığı seçimlerini Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanmasının ardından sosyal medya adeta yıkıldı. İşte siyasilerin ve yazarların paylaştığı ilginç yorumlar...

2
Melih Gökçek: Son meteoroloji raporu; Erdoğan fırtınası bütün çatıları matıları uçurdu.

3
Bekir Bozdağ: Bu seçim sonucundan dolayı sana sonsuz hamd ve şükürler olsun Allah'ım. Dua edip destek vermiş her bir vatandaşımıza gönülden teşekkür ederim.

4
Numan Kurtulmuş: Bugün yeni Türkiye'nin ilk günü... Yeni Türkiye'yi coşkuyla selamlıyorum. Halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanımız ülkemize hayırlı olsun.

5
Süleyman Soylu: Yeni Türkiyenin demokrasi zaferi... Allah'a hamd olsun... Fazla söze gerek yok. Milletimizin sözü yeter.

6
Hüseyin Aygün: 'Sağa açılma' politikası bir kez daha tutmadı. CHP'nin MHP veya cemaatle anılması dönemi artık son bulmalıdır, solcu bir parti olmak şart.

7
Abdurrahman Dilipak: Muhtar bile olamaz demişlerdi, Cumhurbaşkanı oldu.

8
Ali Atıf Bir: Ekmek için Ekmeleddin 5 milyon oyun içine ekmelletti!

9
Şirin Payzın: Sonuç: "Ekmek için Ekmeleddin" kadar kötü bir sloganı kim bulduysa bir daha siyaset işine girmesin.

10
Canan Barlas: Muhalefete geçmiş olsun. Kendine gelsin. RTE'yi toplamı geçemedi. Halkı sevenler beri gelsin.

11
Aykut Işıklar: CHP ve MHP hemen toplanıp her şeyi düşünmeli... Bu mantık, enerji ve kadro ile genel seçimlere girerlerse çok üzülürler.

12
Asım Yıldırım: CHP, Kemal Kılıçdaroğlu'nun, MHP de Devlet Bahçeli'nin yerine bir "lider" çıkaramayacaksa... Kapatsınlar dükkanı!

13
Cem Küçük: İddia ediyorum CHP her seçimde olduğu gibi bu seçimde de kazananlarin kendi partisi olduğunu söyleyecektir.

14
İbrahim Seten: Helal valla; CHP ne yaptı etti, RTE'yi Başbakanlıktan indirdi.

15
Cemile Bayraktar: %53 sadece sandıktan çıkan oy degil. Şantaja, iftiraya, operasyona, ihanete, cümle çirkefliğe cevap!

16
Markar Esayan: Yeni Türkiye, çözüm süreci, omurgalı dış siyaset ve en önemlisi halkın iradesi kazandı.

17
Mazhar Bağlı: Siyasi bir aktör olarak Kılıçdaroğlu, Bahçeli ve Destici'den memnunum ama bu vakitten sonra gidiciler sanırım. Başarısız anılacaklar.

18
Reşat Petek: İftiralar, beddualar geri tepti.

19
Turgay Demir: MHP ve CHP'li kardeşlerim partileriniz kimi aday göstereceğini size sordu mu? AK Parti tüm örgütüne sordu. Bence bunu düşünün.

20
Yavuz Oğhan: Gürsel Tekin ilk açıklamasında 'CHP bu seçimin kazananıdır' demiş. Yav daha kaç seçim geçecek kaybedildiğini kabul etmek için.

Son Dakika Seçim Sonrası Siyasi ve Yazarların Sosyal Medya Paylaşımları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı