Sibel Can 7 Yıl Sonra İlk Kez Röportaj Verdi! - Son Dakika

Sibel Can 7 Yıl Sonra İlk Kez Röportaj Verdi!

08.08.2013 09:22

Ünlü sanatçılar çarpıcı açıklamalar yaptı

1
7 yıl aradan sonra GÜNAYDIN'a röportaj veren Sibel Can, özel açıklamalar yaptı.
2
"Bir tarafım 'Bayram gelmiş neyime!' diyor, diğer tarafım da 'Bugün bayram, erken kalkın çocuklar' şarkısını söylüyor." diyen Can sözlerine şöyle devam ediyor; "Bayram neşesini çocuklarımla birlikte yaşıyorum. Annem-babam yok. Bu nedenle bir tarafım hep yarım, hep eksik. İyi ki genç anne olmuşum. İyi ki üç çocuk sahibi olmuşum. Ben onlarla büyüdüm."
3
Çocuklarının en iyi arkadaşı olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, . "Engincan, doğum günümde yanımda yoktu. Ama o kadar özel bir çocuk ki, Bodrum'dan beni aradı. Bulunduğu kulüpte benim için özel bir şarkı çaldırdı, pasta kesti. Yaptığı bu sürprize inanamadım. Hepsini telefonla izlettirdi." dedi.
4
Güzel sanatçı çocuklarıyla ilişkisini de okurlarla paylaştı...
5
"Engincan, Miami'de işletme ve uluslararası ilişkiler okuyor. Çift ana dal yapıyor yani. 22 yaşında. Onunla tam bir arkadaş havasındayız. Dünyadaki bütün yenilikleri izler ve anında benimle paylaşır. Yeni müzikleri, sound'ları, moda trendlerini kaçırmaz. Müzik konusunda bana önerilerde bulunur, 'Anne şu sound'u dinle. Tarzını değiştirebilirsin, eğer bunu yaparsan gençlere de hitap edersin' gibi önerilerde bulunur. Engincan için benim dünyaya açılan gözüm diyebiliriz."
6
"Melisa 18 yaşına giriyor. Her annenin bir kız evladı olmalı. Annem de her zaman 'Kız evlat gibisi yok' derdi. Çok duygusal bir kız. Hepimize, kardeşlerine çok düşkün. Abisi Amerika'da olduğu halde onu adım adım takip eder. Nerelere gidiyor, kız arkadaşı var mı; hepsini bilir. Biraz da kıskanır onu. Evde şenlik var onunla. Çok güzel piyano ve keman çalıyor, şarkı söylüyor. Ama müzikle ilgili bir şey yapmayı düşünmüyor. Kıyafetlerimi paylaşmayı çok sever. Bu konuda ara sıra kavgalarımız oluyor. Ama dünya şekeri bir çocuk."
7
"Emir benim gözümün bebeği. Hepimizin nazlı ipek yumağı. Çok tatlı ve duygusal bir çocuk. Allah herkesin evladını korusun. 13 yaşında, yedinci sınıfta okuyor. Belki de küçük olduğu için bana çok düşkün. Her sabah bana 'Anneciğim seni çok seviyorum' gibi notlar yazıp verir. Emir, şu anda yaz okulu için İngiltere'de bulunuyor."
8
Engincan ile Melisa'nın babaları Hakan Ural'ın bir çocuğu daha oldu; minik Gisella. Sibel Can'a, Gisella hakkında sorulara şu yanıtı verdi...
9
"Bayılıyorum ona" diyor ve şöyle konuşuyor: "Engincan ve Melisa, kardeşlerini çok seviyor. Hakan adına da, eşi adına da çok seviniyorum. Ben de resimlerini görüyorum, yumak gibi bir şey o da. Çok tatlı. Hakan da, Engincan dünyaya geldiğinde benim gibi çok gençti. Şimdi daha farklı bir heyecan yaşıyordur. Eşi de çok düzgün."
10
11
12

13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Sibel Can 7 Yıl Sonra İlk Kez Röportaj Verdi! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement