Son Dakika Haberleri: Sibel Can, Engincan'ın Kıyafetlerinin Haber Yapılmasına Sitem Etti

Sibel Can, Engincan'ın Kıyafetlerinin Haber Yapılmasına Sitem Etti

6 yıl önce

Ünlü şarkıcı, son dönemde oğlu Engincan'ın giydiği kıyafetlerin çok konuşulmasına ve 'ikon' ilan edilmesine kızdı.

1
Sibel Can, son dönemde oğlu Engincan'ın giydiği kıyafetlerin çok konuşulmasına ve 'ikon' ilan edilmesine isyan etti.
2
Sbel Can, 'Herkes kendine başka malzeme bulsun' diyen Can " Engincan, 21 yaşında Miami'de üniversite eğitimi alıyor ve okulun en başarılı öğrencilerinden biri. Türk olarak okulunda parmakla gösterilen iyi bir öğrenci her anne gibi oda benim gurur kaynağım'' dedi.
3
Şarkıcı, ''Engincan hiçbir zaman gündeme gelme derdinde olmadı ve hiç bir şekilde İKON olmaya meraklı biri değil. Gazetelerde böyle lanse edilmesi istemediği halde acımasızca eleştirilmesi bir anne olarak beni üzmeye başladı'' diyerek sitem etti.
4
''Küçüklüğünden beri nerede kamera görse uzaklaşır.Bu kadar genç olmasına rağmen son derece olgun bir çocuk''
5
Sibel Can, ''Ülkemizde konuşucak başka birşey kalmamış gibi Engincan'ı konuşmaları bir anne olarak artık canımı sıkıyor. Kendilerine başka ikon bulsunlar, benim oğlum ikon falan değil'' açıklamasında bulundu.
6
7
8
9
10
11
12


Haber Yayın Tarihi: 05.10.2013 10:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yaşlandıran FaceApp rekora koşuyor ama tüm verilerimizi çalıyor! Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! Bu kentin neyden yapıldığını duyan şoke oluyor! Vefakar köpeğin inadı yürek sızlatıyor! 18 aydır sahibinin öldüğü yeri terk etmiyor! Rihanna Hollywood'da bulunan lüks villasını, 200 bin lira karşılığında kiraya verdi!