Sibel Can, Engincan'ın Kıyafetlerinin Haber Yapılmasına Sitem Etti - Son Dakika

Sibel Can, Engincan'ın Kıyafetlerinin Haber Yapılmasına Sitem Etti

05.10.2013 10:42

Ünlü şarkıcı, son dönemde oğlu Engincan'ın giydiği kıyafetlerin çok konuşulmasına ve 'ikon' ilan edilmesine kızdı.

1
Sibel Can, son dönemde oğlu Engincan'ın giydiği kıyafetlerin çok konuşulmasına ve 'ikon' ilan edilmesine isyan etti.
2
Sbel Can, 'Herkes kendine başka malzeme bulsun' diyen Can " Engincan, 21 yaşında Miami'de üniversite eğitimi alıyor ve okulun en başarılı öğrencilerinden biri. Türk olarak okulunda parmakla gösterilen iyi bir öğrenci her anne gibi oda benim gurur kaynağım'' dedi.
3
Şarkıcı, ''Engincan hiçbir zaman gündeme gelme derdinde olmadı ve hiç bir şekilde İKON olmaya meraklı biri değil. Gazetelerde böyle lanse edilmesi istemediği halde acımasızca eleştirilmesi bir anne olarak beni üzmeye başladı'' diyerek sitem etti.
4
''Küçüklüğünden beri nerede kamera görse uzaklaşır.Bu kadar genç olmasına rağmen son derece olgun bir çocuk''
5
Sibel Can, ''Ülkemizde konuşucak başka birşey kalmamış gibi Engincan'ı konuşmaları bir anne olarak artık canımı sıkıyor. Kendilerine başka ikon bulsunlar, benim oğlum ikon falan değil'' açıklamasında bulundu.

6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Sibel Can, Engincan'ın Kıyafetlerinin Haber Yapılmasına Sitem Etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi