TikTok bir can daha aldı! 18 yaşındaki fenomen "Bu son" paylaşımından sonra canına kıydı - Son Dakika

TikTok bir can daha aldı! 18 yaşındaki fenomen "Bu son" paylaşımından sonra canına kıydı

11.02.2021 14:27

Dee, lakaplı 18 yaşındaki Tiktok yıldızı Dazhariaa Quint Noyes, "Hepinizi çok sinirlendiriyorum. Bu son paylaşımımdır" paylaşımını yaptıktan sonra intihar etti.

1
Dünyada en çok indirilen ve milyonlarca kullanıcısı bulunan sosyal medya uygulaması olan TikTok'a dair kötü haberler gelmeye devam ediyor. Uygulamada kullanıcılar, beğeni almak uğruna akılalmaz yöntemlere başvuruyor.
2
Gelen ölüm haberleri sosyal medya platformunu daha da tartışılır hale getiriyor. 18 yaşındaki fenomen "Hepinizi çok sinirlendiriyorum. Bu son paylaşımımdır" diyerek yaşamına son vermesi bu durumun son acı örneği.

3
Annesi, Tiktok yıldızının Facebook hesabından yaptığı paylaşımla kızının intihar ettiğini doğruladı.
4
Babası Raheem Alla, kızının fotoğrafını paylaşıp herkese desteklerinden dolayı teşekkür etti.
5
Kızlarının artık kendileri ile olmadığını ama daha iyi bir yere gittiğini söyleyen baba, "Kızım keşke intihar etmeden önce benimle konuşsaydı" dedi.

6
Noyes son kez Instagram'da şarkı söylediği videoyu "Biliyorum sizi çok sinirlendiriyorum. Bu benim son paylaşımım olacak" başlığı ile paylaştı.
7
Noyes, Instagram ve TikTok hesaplarının yanı sıra bir güzellik salonunun işletiyordu.
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika TikTok bir can daha aldı! 18 yaşındaki fenomen 'Bu son' paylaşımından sonra canına kıydı - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden