Ak Parti Bursa Milletvekilleri ve Adayları Teşekkür Turuna Çıkacak - Son Dakika
Güncel

Ak Parti Bursa Milletvekilleri ve Adayları Teşekkür Turuna Çıkacak

Ak Parti Bursa Milletvekilleri ve Adayları Teşekkür Turuna Çıkacak

Bursa milletvekilleri ve adayları özel giydirilmiş araçlarla ilçe ilçe dolaşıp halkı selamlayacak, gösterilen teveccüh için teşekkür edecek.

02.07.2011 17:21

AK Parti Bursa Milletvekilleri ve adayları yarın, 12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri'nde yüzde 52,9 gibi ezici bir oranla partiye teveccüh gösteren Bursalılar'a teşekkür turuna çıkıyor.

AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nın düzenlediği programa göre TBMM'de yemin edip ayağının tozuyla Bursa'ya gelen AK Parti'nin 11 Milletvekili, listede olup seçilemeyen 7 milletvekili adayının da katılımıyla birlikte yarın özel giydirilmiş araçlarla Bursa'yı ilçe ilçe dolaşarak vatandaşlara teşekkür edecek…

AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, millet iradesinin yüzde 95 oranında TBMM'ye yansıdığı seçimden alnının akıyla çıkan AK Parti Bursa'nın 'AK Kadrolarının' kendisine büyük teveccüh gösteren seçmenlere teşekkür etmek için böyle bir organizasyon düzenlediklerini söyledi.

Yalçın, milletvekili ve adaylardan oluşan 18 kişilik kadronun, yarın sabahtan itibaren özel giydirilmiş araçlarla Bursa ve ilçelerini tek tek dolaşarak halkı selamlayacağını ve teşekkür edeceğini aktarırken, "Birlik ve bütünlük içinde, milletin içinden geldiğini ve Türkiye'yi tüm milletinin desteğiyle dünyanın lider ülkelerinden biri haline getirecek kadrolarımız Bursa'nın da daha fazla kalkınması ve en önemli marka şehirlerden biri olması için çalışacak" dedi.

4 GRUP HALİNDE TUR…

AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nın düzenlediği programa göre Bursa Milletvekilleri ve adaylarının teşekkür turuna ilişkin program şöyle:

Saat 11.00'den itibaren İnegöl, Yenişehir, Gürsu ve Kestel ilçelerine Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Hüseyin Şahin, Bedrettin Yıldırım, Sadettin Cangül, Ayşe Hacıoğlu ve Cafer Yıldız'dan oluşan grup gidecek.

Saat 11.00'den itibaren İznik, Orhangazi ve Gemlik ilçelerini İsmail Aydın, Tülin Erkal Kara ve Fahrettin Keskin'den oluşan grup gezecek.

Saat 11.00'den itibaren Mustafakemalpaşa, Karacabey ve Mudanya ilçelerindeki teşekkür turunda Önder Matlı, İsmet Su, Cemile Yiğit ve Mahmut Turunç'tan oluşan grup görev yapacak.

Saat 10.00'dan itibaren Keles, Büyükorhan, Harmancık ve Orhaneli ilçelerinin oluşturduğu 'Dağ Yöresi'nde ise Mustafa Öztürk, Canan Candemir Çelik, Hakan Çavuşoğlu ve Ali Ömeroğlu'nun oluşturduğu grup teşekkür ziyaretlerinde bulunacak.

MERKEZDEKİ TUR…

Tüm AK Partililer bu ziyaretlerin ardından saat 17.30'da Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın da katılımıyla AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı önünde buluşacaklar. Konvoy buradan hareket ederek Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde teşekkür turu atacak.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ak Parti Bursa Milletvekilleri ve Adayları Teşekkür Turuna Çıkacak - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement