Ak Partili 4 Kadın Milletvekili Kaza Geçirdi (2) - Son Dakika
Güncel

Ak Partili 4 Kadın Milletvekili Kaza Geçirdi (2)

Ak Partili 4 Kadın Milletvekili Kaza Geçirdi (2)

Ak Parti'nin Afyonkarahisar'da düzenlendiği 24'ncü İstişare toplantısına katılmak için kente gelen Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Fatma Benli, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, trafik kazasında yaralandı.

08.01.2016 20:48

Ak Parti'nin Afyonkarahisar'da düzenlendiği 24'ncü İstişare toplantısına katılmak için kente gelen Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Fatma Benli, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, trafik kazasında yaralandı.

Ankara- Afyonarahisar Karayolu İscehisar Kavşağı'ndaki kaza, saat 17.00 sıralarında meydana geldi. Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik'in kullandığı, Ak Parti İstanbul Milletvekili Fatma Benli'ye ait otomobil, Afyonkahisar'a 30 kilometre kala İscehisar İlçesi yakınlarında önüne çıkan başka bir araca çaptı. Kontrolden çıkarak yol kenarındaki bariyere de çarpan otomobildeki Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Fatma Benli, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik yaralandı. Korumalar tarafından Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne getirilen milletvekilleri acil serviste tedaviye alındı. Fatma Benli ve Sena Nur Çelik tedavilerinin ardından müşahede altına alındı. Tülay Kaynarca ve Ayşe Sula Köseoğlu'nun ise acil servisteki tedavisi sürüyor.

Kaza sonrasında Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in yanı sıra kamp için Afyonkarahisar'a gelen milletvekilleri ve teşkilat üyeleri hastaneye geldi. Ak Partililer yaralı vekillerin sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

AKDOĞAN: SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan da hastaneye gelerek kadın vekillerin sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Akdoğan ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Arkadaşlarımızın sağlık durumu gayet iyi. Akşam saatlerinde 4 milletvekilimiz İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Fatma Benli, Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu ve Antalya Milletvekili Sena Nur Çelik, Afyonkarahisar'daki Ak Parti kampına gelirken bir kazaya karıştı. Kazanın ardından hemen hastaneye sevk edildiler. Gerekli müdahale yapıldı. Ufak tefek incinmeler var. MR'ları çekildi. Kaygı duyulacak bir şey söz konusu değil. Herhangi bir patolojiye de rastlanmadı. Kendilerine geçmiş olsun diyoruz. Zaten 1-2 saat içinde taburcu edilecekler. Ak Parti milletvekilleri ve camiamız endişelendi, endişeye mahal bir durum yok."

CİDDİ BİR KAZA

Milletvekillerinin ciddi bir kaza geçirdiğini de kaydeden Akdoğan, kazaya da tali yoldan çıkan bir aracın neden olduğunu söyledi. Milletvekillerinin içinde bulunduğu aracın ana yolda seyrettiğini ifade eden Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Karşı tarafta bir şey yok. Trafik ekipleri gerekli incelemeyi yapıyor. Kaza ucuz atlatılmış" diye konuştu. - Afyonkarahisar

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ak Partili 4 Kadın Milletvekili Kaza Geçirdi (2) - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement