Avukat Meltem Banko "Yeni Teknolojiler Doğrultusunda Hukuk ve İletişim" Konferansı Verecek - Son Dakika
Güncel

Avukat Meltem Banko "Yeni Teknolojiler Doğrultusunda Hukuk ve İletişim" Konferansı Verecek

Avukat Meltem Banko "Yeni Teknolojiler Doğrultusunda Hukuk ve İletişim" Konferansı Verecek

Avukat Meltem Banko, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde mikroblog sitelerinde karşılaşılabilecek hukuki sorunlara ilişkin "Yeni teknolojiler doğrultusunda hukuk ve iletişim" konferansı verecek.

13.03.2018 22:23  Güncelleme: 22:24

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı ve Halkla İlişkiler Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ayhan yeni taşındıkları, Türkiye'nin en modern iletişim fakültesi binasında Av. Meltem Banko'yu ağırlayacak.

SOSYAL MEDYADA KARA PROPAGANDA HIZ KESMİYOR

Prof. Dr. Ahmet Ayhan, bilgi kirliliğinin, dezenformasyonun, kara propagandanın özellikle sosyal medya ortamında hız kesmeden arttığına, bireysel, kurumsal ve ülke bazında algı yönetimi yapıldığına işaret etti. Ayhan, iletişim araçlarını en fazla kullanmak durumunda olan İletişim Fakülte öğrenci ve akademisyenlerinin yaşayabilecekleri olumsuzluklar ve sorunlar karşısında nasıl bir hukuki prosedür izlemeleri konusunda güncel örnekler üzerinden Ankara barosu avukatlarından Av. Meltem Banko'nun vereceği konferansın çok yararlı olacağına inandığını belirtti.

MİKROBLOG SİTELERİNDEKİ HUKUKİ SORUNLARI ANLATACAK

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi organize ettiği konferans 16 Mart cuma günü 14:30'da Akdeniz Üniversitesi yerleşkesi içerisinde yeni iletişim fakültesi binasında gerçekleşecek. Yeni İletişim teknolojilerinin ve mecralarının çeşitlendiği ve baş döndürücü bir biçimde değiştiği günümüzde, paylaşım ve mikroblog sitelerinde karşılaşılabilecek hukuki sorunlara ilişkin örneklerle bilgi paylaşımında bulunacak olan ve bu alanda Türkiye'nin ilkleri arasında yer alan Av. Meltem Banko'nun "Yeni Teknolojiler Doğrultusunda Hukuk ve İletişim" konferansına yoğun bir ilgi olacağı gözlemleniyor.

Son Dakika Güncel Avukat Meltem Banko 'Yeni Teknolojiler Doğrultusunda Hukuk ve İletişim' Konferansı Verecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement