Burdur'da okul çevresinde kadın kılığında dolaşan adam yakalanıp hastaneye sevk edildi - Son Dakika
Güncel

Burdur'da okul çevresinde kadın kılığında dolaşan adam yakalanıp hastaneye sevk edildi

Burdur\'da okul çevresinde kadın kılığında dolaşan adam yakalanıp hastaneye sevk edildi

Burdur'da kadın kılığında okul çevresinde dolaşan kişi polis ekiplerini harekete geçirdi. Valilikten yapılan açıklamada, gözaltına alınan şahsın psikolojik rahatsızlığı olduğu ve hastanede tedaviye alındığı belirtildi.

21.04.2024 22:33

Burdur Valiliği, kadın kılığında okul çevresinde dolaştığı öne sürülen kişinin psikolojik rahatsızlığı olduğu ve hastanede tedaviye alındığı bildirildi.

KADIN KILIĞINDA DOLAŞAN ADAM GÖZALTINA ALINDI

Burdur'da sosyal medya platformlarında "kadın kılığına girip okul çıkışı çocukların yanına gidip çocukları dikizliyormuş, dikkat edelim" şeklinde yapılan paylaşımlar üzerine Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmalarda şahsın H.Ç. olduğu tespit edilerek, gözaltına alındı.

HASTANEYE KALDIRILDI

Emniyette psikolojik rahatsızlığı olduğu anlaşılan H.Ç., İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde 20 Nisan'da Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek, burada tedavi altına alındı.

CAMİDE KADINLARIN ARASINDA NAMAZ KILMIŞ

H.Ç. isimli şahsın geçtiğimiz yıl ramazan ayında bir camiye kadın kılığında girerek teravih namazını kadınların arasında kıldığı, kadınlardan birinin durumu fark edip H.Ç.'yi polis ekiplerine şikayet ettiği öğrenildi.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA GELDİ

Burdur Valiliği ise yaptığı açıklamada, "Şahıs görevlilerimiz tarafından yakalanmış. Yapılan görüşmede psikolojik rahatsızlığı olduğu değerlendirilmesi üzerine gerekli tedavi işlemleri için İl Sağlık Müdürlüğümüz koordinesinde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek hastaneye yatışı sağlanmıştır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Burdur'da okul çevresinde kadın kılığında dolaşan adam yakalanıp hastaneye sevk edildi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (10)

 • DORUĞUN GERZESİ: Allahım akıl sağlığımıza mukayet ol sağlık sıhhat afiyet versin. Allahyardımcısı olsun inşallah. 127 2 Yanıtla
  Serkan ergezer : AK PARTİ ESERİ MİLLETE KAFAYI YEDİRTTİ 17 19
 • Bu Kim: Allah korusun çocuklarimizi başka diycek bişey yok tam tedavi oluncaya kadar cikarmasinlar o şahsida 80 0 Yanıtla
 • Kasım Ömeroğlu: rabbim şifasını versin inşallah 62 3 Yanıtla
 • Hakim ATMACA: Trafikte caddelerde sadece gözleri görünen ne olduğu belirsiz insan çokki bilemedi 26 26 Yanıtla
 • cennetatakum samsun: "Şahıs olay sonrası polis tarafından bulunmuş, akli dengesi yerinde olmadığını ve psikolojik rahatsızlığı olduğunu değerlendiren il sağlık müdürlüğü koordinesinde şahıs tedavisi için Antalya eğitim ve araştırma hastahanesine yatışını sağlamak için sevk edilmiştir..... 17 2 Yanıtla
 • Galatasaray Spor kulübü: Ferhat eser bu. En sonunda bu hale gelmiş 8 3 Yanıtla
  Berat Çoban: ???????????????? ???? harika yorum bence de kesinlikle o 2 1
 • güngör SAĞ: birkez yakaladın deliyi niye takmazsın tasmayı 5 3 Yanıtla
 • Mustafa Doğan: Allah yardım etsin ailesine sabır güç versin inşallah şifa bulur. 0 0 Yanıtla

Advertisement