Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktı - Son Dakika
Güncel

Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktı

Kocaeli'de 18 yaşındaki bir genç kızın şarampole devrilen kamyonetin kasasına boynundan iple bağlı ölü olarak bulunmasına ilişkin korkunç gerçek ortaya çıktı. 5 gencin gözaltına alındığı olayda, 22 yaşındaki T.A.'nın, genç kızla cinsel birliktelik yaşamak istediği, genç kızın bunu kabul etmemesi üzerine zanlının korkutmak için kızın boynuna ip bağladığı, ipin bir ucunu da kamyonete bağladığı tespit edildi. Baygınlık geçiren genç kızın öldüğünü sanan zanlının, kamyoneti uçuruma sürdüğü öğrenildi.

20.05.2024 17:45  Güncelleme: 19:35

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde boynuna ip bağlı cansız bedeni, devrilen kamyonetin altında bulunan 18 yaşındaki Rümeysa Meriç Özcan'ın ölümünün ardındaki korkunç gerçek ortaya çıktı. 22 yaşındaki zanlı T.A'nın, birlikte alkol aldığı Rümeysa ile cinsel birliktelik yaşamak istediği, genç kızın bunu kabul etmemesi üzerine korkutmak için boynuna ip bağladığı ve tartakladığı, genç kızın bu sırada baygınlık geçirdiği, T.A'nın ise genç kızın öldüğünü zannederek cesetten kurtulmak için kamyonetin el frenini indirmesi neticesinde aracın 100 metreden uçuruma düştüğü bildirildi. Olaya ilişkin T.A'nın da aralarında bulunduğu 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.

CESEDİ UÇURUMA DÜŞEN KAMYONET KASASINA İPLE BAĞLI HALDE BULUNDU

Olay, pazar günü gece saatlerinde Halıdere Eski Köy Yolu Caddesi'nde meydana geldi. Kamyonetin uçuruma düştüğü ihbarı üzerine bölgeye giden polis ve sağlık ekipleri, kamyonetin altında 18 yaşındaki Rümeysa Meriç Özcan'ın boynuna ip bağlı haldeki cansız bedeniyle karşılaştı. Özcan'ın cansız bedeni, olay yerindeki incelemelerin ardından otopsi için morga kaldırıldı. Hasar gören kamyonet ise çekici yardımıyla bölgeden kaldırıldı.

Gölcük'te genç kızın ölümüyle ilgili 4 kişi gözaltına alındı

5 GENÇ GÖZALTINDA

Polis ekipleri soruşturma kapsamında T.A. (22), E.K. (20), Y.A. (20) isimli erkekler ile C.Ç. (20) ve K.N. (17) isimli kızları gözaltına aldı. Rümeysa Meriç Özcan'ın ölümünün ardındaki korkunç gerçek de emniyette ortaya çıktı.

Gölcük'te genç kızın ölümüyle ilgili 4 kişi gözaltına alındı
Rümeysa Meriç Özcan

KAZA SÜSÜ VERMİŞ

T.A. (22), E.K. (20), Y.A. (20), C.Ç. (20), K.N. (17) ve Rümeysa Meriç Özcan'ın cumartesi günü akşam saatlerinde buluştukları ve birlikte alkol aldıkları öğrenildi. T.A'nın bir süre sonra Rümeysa Meriç Özcan'ı da yanına alarak kamyonetle Yukarı Hereke bölgesine hareket ettikleri, T.A'nın bu ıssız bölgede Rümeysa Meriç Özcan ile cinsel birliktelik yaşamak istediği, genç kızın bunu kabul etmemesi üzerine zanlının korkutmak için kızın boynuna ip bağladığı, ipin bir ucunu da kamyonete bağladığı ve Özcan'ı tartakladığı bildirildi.

Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktı
Rümeysa Meriç Özcan

BAYGINLIK GEÇİREN GENÇ KIZI ÖLDÜ SANIP KAMYONETLE UÇURUMDAN AŞAĞI ATMIŞ

Rümeysa'nın bu sırada baygınlık geçirdiği, T.A'nın ise genç kızın öldüğünü zannederek cesetten kurtulmak amacıyla hareket ettiği ve kamyonetin el frenini indirmesi neticesinde aracın yaklaşık 100 metrelik uçuruma düştüğü ortaya çıktı. 5 şüpheli, emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından Gölcük Adliyesi'ne sevk edildi.

Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktı
Rümeysa Meriç Özcan
Kocaeli\'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kocaeli'de genç kızın ölümüyle mide bulandıran gerçek emniyette gün yüzüne çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (9)

  • Emir Arslan: Kötü şeyleri bile savunan bir toplum var kardeşim neresinden tutarsan tut bir genç kızın o erkeklerle alkol alması yanlış 122 14 Yanıtla
    Ertan Çelik: Sence sorun genç kızın arkadaşları ile birlikte içki içmesimi. 5 10 Bekir Hoyrat: Ertn Celik Evet Sorun Alkol alması sence 18-20 yasındaki Genclerin birlikte icmeleri gayet normal sonra böyle Olaylar olması sence yine normal galiba 8 0 Furkan Zeren: hatalar zinciri var, kiminle arkadaşlk önemli, ondan öte Allah'ın yasakladığı bişeyi içip bunun iyi bişeymiş insanlara göstermeye çalışanlarda sorumlu 2 0
  • Gökçen Bilge ÖZDEMİR KARAOĞLU: Vicdan, ahlak, insani insan yapan değerler “0”. İçki bütün kötülüklerin anasıdır. 101 5 Yanıtla
  • Mahmut ARSLAN: Toplum bilim ilimden bi haber bu yaştaki insanlardan topluma faydalı şeyler beklenirken toplumun hali ortada cinayet zina yaşadışı olaylar almış başını gidiyor hiç bilimsel bir gelişme göremiyorumülkemizde bizi yönetenler bunu sorgulaması lazım. 80 7 Yanıtla
  • Taner Ozkaya: senin ne isin var 5 erkekle..su testisi su yolunda kırılır 1 0 Yanıtla
  • Mesut Biner: Nerdesizin analarıniz babalarıniz söyle söyle sahipsiz gençlerin hazin sonu 1 0 Yanıtla
  • hakan yücel: suç ailesinin kızın 5 erkekle geç saate kadar dışarıda ne işi var 1 0 Yanıtla

Advertisement