Muğla'da 4 büyüklüğünde deprem - Son Dakika
Güncel

Muğla'da 4 büyüklüğünde deprem

Muğla'nın Datça ilçesinde 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 12 kilometre altında gerçekleşen sarsıntı çevre illerde de hissedildi.

05.03.2024 16:40  Güncelleme: 17:20
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Merkez üssü Muğla'nın Datça ilçesi olmak üzere 4 büyüklüğünde deprem gerçekleşti. Depremin derinliği 12.74 kilometre olarak ölçülürken, sarsıntı çevre illerde de hissedildi.

Muğla'da 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi

HATAY'DA DA 4 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREM MEYDANA GELDİ

Günün erken saatlerinde Hatay'ın Samandağ ilçesinde de 4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 10.15'te kaydedilen depremin derinliği AFAD tarafından 6.04 kilometre olarak ölçüldü. Kısa süreli panik nedeni olan sarsıntı sonrası olumsuz bir gelişme aktarılmadı.

DÜN KAHRAMANMARAŞ VE ÇANAKKALE DE SALLANDI

Dün Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde saat 11.26'da 4.4 büyüklüğünde depremden sonra Çanakkale Yenice'de de 4.9 büyüklüğünde bir deprem yaşanmıştı. Çanakkale'de saat 21.38'de kaydedilen deprem, İstanbul, Bursa ve Tekirdağ gibi çevre illerden de hissedilmişti. Bursa Nilüfer'de ise bir vatandaş, depremden ötürü paniğe kapılarak kendisini ikinci kattan aşağı atması sonucu, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti.

Muğla\'da 4 büyüklüğünde deprem

Son Dakika Güncel Muğla'da 4 büyüklüğünde deprem - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (3)

  • serdar gür: Rabbim beterinden korusun. Deprem çok kötü :/ 16 2 Yanıtla
  • Hakki Tulun: Kanaatimce.. Allah daha iyisini bilir.. kendimi de kataraki bakmamız neticesinde bunlar iyi günlerimiz.. Müslümanlar gözümüzün önünde katlediliyor. Bütün Müslümanlar olarak hepimiz aval aval bu suçsuz günahsız Müslümanların feryadı hepimizi yakacak..Bunların acısı bütün Müslümanlardan çıkacak.. 5 3 Yanıtla
  • Pinokyo: Muğla’da oturuyorum bu haberi okuduktan sonra arkadaşlarla birbirimize garip garip baktık hiçbir şey hissetmedik diye. 1 3 Yanıtla

Advertisement