Şehitlerin Naaşları Törenle Memleketlerine Uğurlandı - Son Dakika
Güncel

Şehitlerin Naaşları Törenle Memleketlerine Uğurlandı

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı Şehitlerin Türk bayrağına sarılı naaşları Dua edilmesi İdil'deki terör saldırısı Şırnak'ın İdil ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan polis memuru Kakı ve Uzman Çavuş Güneş'in cenazeleri, törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketlerine gönderildi Şırnak'ın İdil ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan polis memuru Veysi Kakı ve Uzman Çavuş Burak Güneş için tören düzenlendi.

19.02.2016 10:08
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ :

23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı

Şehitlerin Türk bayrağına sarılı naaşları

Dua edilmesi İdil'deki terör saldırısı

Şırnak'ın İdil ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan polis memuru Kakı ve Uzman Çavuş Güneş'in cenazeleri, törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketlerine gönderildi

Şırnak'ın İdil ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan polis memuru Veysi Kakı ve Uzman Çavuş Burak Güneş için tören düzenlendi.

23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığındaki törende şehitlerin Türk bayrağına sarılı naaşları katafalka konuldu, öz geçmişleri okundu ve dua edildi.

Törene Vali Ali İhsan Su, AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanı Tümgeneral Abdullah Baysar, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ile askeri erkan katıldı.

Törenin ardından 26 yaşındaki Kakı'nın cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Mersin'e, 24 yaşındaki Güneş'in naaşı da İstanbul'a gönderildi.

Dün, İdil ilçesinde terör örgütüne yönelik operasyonda ağır yaralanan Kakı ve Güneş, İdil Devlet Hastanesindeki müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştu.

Şehitlerin Naaşları Törenle Memleketlerine Uğurlandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Şehitlerin Naaşları Törenle Memleketlerine Uğurlandı - Son Dakika


Advertisement