Son Dakika Haberleri: 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

3 yıl önce

Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü, System.String[]
Şanlıurfa Ticaret Borsası (ŞUTB) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kaya, mesajında, doğru, tarafsız ve objektif yayınlarıyla halkın haber alma hakkını kullanmasına hizmet eden basın camiasının, gayretli ve özverili çalışmalarını takdirle karşıladığını belirtti.

Gazetecilerin, kamu görevi yapmakta olduklarını belirten Kaya, medya çalışanlarının çok zor şartlar altında fedakarca görevini yapmaya çalıştıklarını ifade etti.

Kaya, medyanın toplumsal bilinci arttırmak ve güçlendirmek, kamu yararını her zaman ön planda tutmak ve farklı seslerin duyurulması açısından önemli olduğunu aktararak, "Bu duygu ve düşüncelerle ilimizde faaliyet gösteren, yerel ve ulusal basın temsilcilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü en içten duygularımla kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.Tuba Ekinci'nin Bikinili Koşma Videosunda, Kendini Ata Benzetmesi Olay Oldu Güzel Oyuncu Tuvana Türkay, İç Çamaşırsız Kıyafetiyle Görüntülendi

Sadece Isparta'da Üretilen Lavanta Balının Kilosu 250 Lira