10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

10 Yıl önce bugün neler oldu?

12.05.2021 09:58

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

10 yıl önce bugün dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen olayları sizler için derledik.

ERDOĞAN, KILIÇDAROĞLU'NA YÜKLENDİ

Balıkesir'de halka hitap eden Başbakan Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklendi.

KOSOVA'DA SIRP YETKİLİNİN ZİYARETİNE PROTESTO

Kosova'nın özgürlüğe kavuştuğu 1999 yılından bu yana Sırbistan'ın bir yetkilisinin ilk defa Kosova'ya resmi ziyarette bulunması Priştine'de, şiddet olaylarına yol açtı.

Bakanlıklar binasının karşısında toplanan göstericiler, Kosova ile Sırbistan arasında yapılan diyalogun kesilmesini talep etti. Kosova Hükümetini ihanetle suçlayan göstericiler, Sırp yetkilinin Kosova yetkilileriyle görüştüğü bakanlıklar binasını taş yağmuruna tuttu, bina avlusuna da kırımızı boya ile doldurulmuş şişeler attı..

GALATASARAY BAŞKAN ADAYLARI BİR ARAYA GELDİ

Galatasaray'da 14 Mayıs Cumartesi günü yapılacak seçimli olağanüstü genel kurulunda başkanlığa aday olan Ünal Aysal, Turgay Kıran ve Mehmet Helvacı, bir araya geldi. Üç aday, Galatasaray Dayanışma Sandığının Büyük Kulüp'te düzenlediği gecede buluşurken, oldukça samimi görüntüler sergiledi. Başkan adayları medya mensuplarına birlikte poz verdi.

(İHA)

NATO: 'KFOR, tüm Kosova halkı için güvenli ve emniyetli bir ortam sağlamaya devam edecektir' NATO: 'KFOR, tüm Kosova halkı için güvenli ve emniyetli bir ortam sağlamaya devam edecektir' ALG Spor, Brann maçının hazırlıklarını tamamladı ALG Spor, Brann maçının hazırlıklarını tamamladı NATO'dan Kosova-Sırbistan uyarısı: 'İstikrar tehlikeye girerse, KFOR müdahaleye hazır' NATO'dan Kosova-Sırbistan uyarısı: 'İstikrar tehlikeye girerse, KFOR müdahaleye hazır'
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement