15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Son Dakika

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15.07.2020 22:41
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, System.String[]

Nusaybin'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle program düzenlendi.

Nusaybin'de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle program düzenlendi.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen programda FETÖ'nün darbe girişimini anlatan fotoğraf sergisi açıldı.

Saygı duruşunda bulunulan, İstiklal Marşı okunan programa Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Balıkçılar, Cumhuriyet Başsavcısı Hami Can, Garnizon Komutanı Binbaşı İlkay Katı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Fatih Yıldırmaz, Emniyet Müdürü Murat Sönmez, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Latif Özel, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Kur'an-ı Ketim tilavetinin ardından ilçe vaizi Mehmet Şara dua okudu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yaptığı konuşma dev ekrandan yansıtıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, 15 Temmuz 2016'da Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Türk milletinin milli iradesine karşı bir darbe girişimi düzenlendiğini hatırlattı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü - Son Dakika


Son Dakika

Kaçak kazı yapan şahıslar, tünele havalandırma sistemi bile kurmuş Meteorolojiden 3 bölge için sağanak ve poyraz uyarısı Taksim'de maske takmadığı için ceza yiyen gençten ilginç tepki: İtiraz ederiz, olmazsa öteki tarafta görüşürüz Fenerbahçeli taraftarların tepkisine Muğdat'tan çok sert yanıt: Bir futbolcu ha maç satmış ha karısını satmış, aynı şey Yıllar sonra işgalden kurtarılan Ağdam'a giden Aliyev ve eşi, harap edilen camiye ayakkabılarını çıkararak girince gönülleri fethetti Yenilgiyi kabul eden Trump, Biden yönetimine geçiş sürecinin önünü açtı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu