'65 yaş' yasağı olan dededen torununa sürpriz doğum günü kutlaması - Son Dakika

'65 yaş' yasağı olan dededen torununa sürpriz doğum günü kutlaması

19.04.2020 13:22
'65 yaş' yasağı olan dededen torununa sürpriz doğum günü kutlaması, System.String[]

KÜTAHYA'da yaşayan ve koronavirüs tedbirleri kapsamında '65 yaş' yasağı olan Süleyman Orhan (65), Edirne'deki torunu Belinay Orhan'ın 8'inci yaş gününü belediye aracılığıyla pasta göndererek kutladı.

KÜTAHYA'da yaşayan ve koronavirüs tedbirleri kapsamında '65 yaş' yasağı olan Süleyman Orhan (65), Edirne'deki torunu Belinay Orhan'ın 8'inci yaş gününü belediye aracılığıyla pasta göndererek kutladı.

Kütahya'da oturan Süleyman Orhan, Edirne'de yaşayan torunu Belinay Orhan'a doğum gününde sürpriz yapmak istedi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaşında olması nedeniyle sokağa çıkamayan Orhan, Edirne Belediyesi'ni arayarak, bu yıl torununun yanında olamayacağını, kendisi adına torunu Belinay'a doğum günü pastası ulaştırılmasını rica etti. Bunun üzerine Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Ertuğrul Tanrıkulu, belediye personeli ile birlikte Belinay'ın ailesinin evine gitti. Apartman girişinde doğum günü pastasının mumlarını yakan Tanrıkulu, daha sonra zili çaldı. Kapıyı kardeşi ile birlikte açan Belinay Orhan, çok şaşırdı. Belinay'ın doğum gününü kutlayan Tanrıkulu, "Bu Kütahya'dan, dedenden sürpriz. Deden bizi aradı. Biz de Edirne Belediyesi olarak doğum günü pastasını sana getirmek istedik" diye konuştu.

Belediye Başkan Yardımcısı Tanrıkulu, ayrıca Belinay'a hediyeler verip, dedesi ve babaannesi ile konuşturdu.

Sürpriz dolayısıyla çok mutlu olduğunu dile getiren Belinay Orhan ise dedesi ve babaannesi ile belediyeye teşekkür etti.


'65 yaş' yasağı olan dededen torununa sürpriz doğum günü kutlaması
'65 yaş' yasağı olan dededen torununa sürpriz doğum günü kutlaması
'65 yaş' yasağı olan dededen torununa sürpriz doğum günü kutlaması
'65 yaş' yasağı olan dededen torununa sürpriz doğum günü kutlaması

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel '65 yaş' yasağı olan dededen torununa sürpriz doğum günü kutlaması - Son Dakika


Son Dakika

Boyunluk takan Hande Erçel hayranlarını korkuttu Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü 7 binden fazla kişiyi 150 milyon TL dolandıran çete üyelerinden 19'u tutuklandı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı