8 Yıllık Çocuk Özlemi, Yeni Yılın İlk Dakikalarında Son Buldu - Son Dakika

8 Yıllık Çocuk Özlemi, Yeni Yılın İlk Dakikalarında Son Buldu

01.01.2012 10:07
8 Yıllık Çocuk Özlemi, Yeni Yılın İlk Dakikalarında Son Buldu, System.String[]

Hatay'da evli bir çiftin çocuk özlemi, 8 yıl aradan sonra, 2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen ikiz bebekleriyle sona erdi.8 yıl önce evlenen Samandağ İlçe Jandarma Komutanlığında görevli Uzman Çavuş Adem Şahin (33) ile ev hanımı olan eşi Sunay Şahin'in (32), Antakya Özel Mozaik Hastanesinde saat 00.01'de, biri 2 kilo 400 gram, diğeri de 3 kilo ağırlığında olan ikiz kız bebekleri dünyaya geldi.

Hatay'da evli bir çiftin çocuk özlemi, 8 yıl aradan sonra, 2012 yılının ilk dakikalarında dünyaya gelen ikiz bebekleriyle sona erdi.

8 yıl önce evlenen Samandağ İlçe Jandarma Komutanlığında görevli Uzman Çavuş Adem Şahin (33) ile ev hanımı olan eşi Sunay Şahin'in (32), Antakya Özel Mozaik Hastanesinde saat 00.01'de, biri 2 kilo 400 gram, diğeri de 3 kilo ağırlığında olan ikiz kız bebekleri dünyaya geldi.

Bebeklere "Eylem Buğlem" ve "Nisa Sudem" ismini veren Şahin çifti, 8 yıl aradan sonra anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşadı. İlk çocuklarını kucaklarına almanın heyecanını yaşayan çift, 2012 yılının başta çocukları olmak üzere tüm insanlığa sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.

Anne Şahin, dünyanın en güzel ve en muhteşem duygusunu yaşadığını belirterek, evliliklerinin 8'inci yılında kucaklarına ikiz bebeklerini almaktan mutluluk duyduğunu ve bunu kelimelerle ifade edemediğini söyledi.

Baba Adem Şahin ise 8 yıl aradan sonra ikiz bebekleri dünyaya geldiği için mutlu olduğunu ifade ederek, çocuğu olmayan herkese Allah'ın bu mutluluğu nasip etmesini diledi.

İkiz bebeklerin doğumunu gerçekleştiren Kadın Doğum Uzmanı Dr. Mustafa Seven de bebeklerin 2012 yılının ilk dakikasında dünyaya geldiğini bildirerek, çift yumurta ikizleri olan bebeklerin sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel 8 Yıllık Çocuk Özlemi, Yeni Yılın İlk Dakikalarında Son Buldu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erkek kardeşi tarafından öldürülen Melek Aslan'ın azmettiricisi Orhan Vatansever'in ifadesi ortaya çıktı İmamoğlu'na geçmiş olsun telefonu eden Bakan Koca, İstanbulluları uyardı: Halkımızı tedbirli olmaya davet ediyorum Galatasaray'ın gündemine gelen eski Fenerbahçeli Garry Rodrigues, Al-İttihad'a geri döndü Ermenistan Dışişleri Bakanı'na ünlü CNN muhabirinden soğuk duş! Paşinyan'ın sözleri soruldu, ne diyeceğini bilemedi Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Son Dakika! Aliyev ile görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi: Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor