81 İlde 81 Anaokulu" Projesi - Son Dakika

81 İlde 81 Anaokulu" Projesi

13.02.2018 19:13

Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'ın himayesinde Türk Kızılay'ı İstanbul Şubesince hayata geçirilen "81 ilde 81 Anaokulu" projesi kapsamında Çanakkale'nin Yenice ilçesinde hayırsever Emine-Şemsi Üstek tarafından hazırlanan anaokulunun açılışı yapıldı.

Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'ın himayesinde Türk Kızılayİstanbul Şubesince hayata geçirilen "81 ilde 81 Anaokulu" projesi kapsamında Çanakkale'nin Yenice ilçesinde hayırsever Emine-Şemsi Üstek tarafından hazırlanan anaokulunun açılışı yapıldı.

Başbakan Binali Yıldırım'ın canlı yayında katıldığı açılış törenine, Çanakkale Vali Yardımcısı Cezmi Batuk, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Necmi İnce, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Halk oyunu gösterilerinin ardından gerçekleşen törende Başbakan Yıldırım eşi Semiha Yıldırım ile birlikte canlı olarak Yenice ilçesine bağlandı.

Vali Yardımcısı Batuk ve beraberindekiler Binali Yıldırım ile görüşüp açılış kurdelesini kesti.

Katılımcılara Yenice Belediyesi tarafından pilav ikramında bulunuldu, daha sonra okul gezildi.

81 İlde 81 Anaokulu Projesi
81 İlde 81 Anaokulu Projesi
81 İlde 81 Anaokulu Projesi
81 İlde 81 Anaokulu Projesi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 81 İlde 81 Anaokulu' Projesi - Son Dakika


Son Dakika

Mehmet Ali Erbil: Kadınlara Instagram DM'den yürüyorum Mehmet Ali Erbil: Kadınlara Instagram DM'den yürüyorum Dev banka anketten çıkan sonuçları paylaştı! İşte yatırımcıları en çok endişelendiren konu Dev banka anketten çıkan sonuçları paylaştı! İşte yatırımcıları en çok endişelendiren konu Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi Play-Off turunda karşılacağı muhtemel rakipleri belli oldu Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi Play-Off turunda karşılacağı muhtemel rakipleri belli oldu Merak edilen Avrupa rotası belli oldu! İşte temsilcilerimizin oynayacağı elemeler Merak edilen Avrupa rotası belli oldu! İşte temsilcilerimizin oynayacağı elemeler Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan Meral Akşener için dikkat çeken sözler Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan Meral Akşener için dikkat çeken sözler Satın aldığı otomobillerini bir kere bile kullanmayan vatandaştan ilginç vasiyet: Ben ölünce çocuklarım da aynısını yapmazsa mezarıma gelmesinler Satın aldığı otomobillerini bir kere bile kullanmayan vatandaştan ilginç vasiyet: Ben ölünce çocuklarım da aynısını yapmazsa mezarıma gelmesinler THY, tarihi forma ile milyonlarca kişinin adını gerçek bir uçağa yazacak THY, tarihi forma ile milyonlarca kişinin adını gerçek bir uçağa yazacak İrem Derici yaza hazır! Bikinisini giyip ayna karşısına geçti İrem Derici yaza hazır! Bikinisini giyip ayna karşısına geçti
Advertisement