Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, Tut İlçesini Ziyaret Etti - Son Dakika

Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, Tut İlçesini Ziyaret Etti

14.08.2012 19:06
Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, Tut İlçesini Ziyaret Etti, System.String[]

Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, Tut ilçesine veda ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, Tut ilçesine veda ziyaretinde bulundu.

Tut Kaymakamı Ramazan Kendüzler ve İlçe İdare Heyeti tarafından karşılanan Vali Ramazan Sodan, Adıyaman'da 4 yıl 3 ay boyunca görev yaptığını ve bu süre içerisinde birlik, beraberlik ve huzur içerisinde çalıştıklarını söyledi.

Göreve başladığı gün itibariyle her gün Adıyaman'a yararlı olma çabası içerisinde olduğunu ifade eden Sodan, "En büyük gayretim, bu görev bilinci içerisinde mesuliyet ve sorumluluğun verdiği yükle doğruları yapmak oldu" dedi.

Konuşmasının ardından yetkililerden helallik isteyen Sodan, Kaymakam Kendüzler ve yetkililerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Muhabir: Emin Tezerdi

Yayıncı: Sevil Çelik - ADIYAMAN

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, Tut İlçesini Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fernando Muslera, Denizlispor maçıyla 7 ay sonra sahalara döndü Trump'a 5 yıl önceki sözleri üzerinden sert gönderme: Cehennem çukuru 'güle güle' diyor Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Son Dakika: İspanya'nın başkenti Madrid'in merkezinde şiddetli bir patlama meydana geldi Son dakika: Türkiye'nin 2019 yılı vergi rekortmenleri belli oldu Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Şarkışla Belediyesi'nde işçilerin maaşına yüzde 50 zam yapıldı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı
16:39