Ailesini katleden polis memurunun ifadesi ortaya çıktı: Beni 'amele' olarak görüyorlardı - Son Dakika

Ailesini katleden polis memurunun ifadesi ortaya çıktı: Beni 'amele' olarak görüyorlardı

28.01.2023 17:15

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde annesi Bedriye, ağabeyleri Mehmet ve Remzi ile yengesi Fatma Ergüner'i tabancayla vurarak öldüren polis memuru Adem Ergüner emniyetteki ifadesinde, "Ben 8 yaşından bu yana çalışıyorum. Ailem beni 'amele' olarak görüyor" dedi.

Dün saat 15.00 sıralarında İznik Gölü yakınındaki Çamlıkalan mevkisinde meydana gelen olayda Bingöl'ün Genç İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde Asayiş Şubesi'nde görevli 6 yıllık polis memuru Adem Ergüner, izin alıp, eşi ve çocuğuyla birlikte, eski görev yeri Eskişehir'e gitti. Burada ailesini AVM'de bırakan Ergüder, Bursa'nın Orhangazi ilçesine geldi.

Ailesini katleden polis memurunun ifadesi ortaya çıktı: Ailem beni 'amele' olarak görüyor

BULUŞMA NOKTASINA ÇAĞIRIP KURŞUN YAĞDIRDI

Ergüner, aralarında husumet bulunan ağabeyi Mehmet Ergüener'e telefon açıp, konuşmak istediğini söyledi. Mehmet Ergüner, annesi Bedriye, ağabeyi Remzi ve yengesi Fatma Ergüner ile birlikte buluşma noktasına gitti.

Ailesini katleden polis memurunun ifadesi ortaya çıktı: Ailem beni 'amele' olarak görüyor

Adem Ergüner, burada yanındaki tabancasını çekip aile bireylerine kurşun yağdırdı. Anne Bedriye ile oğlu Remzi ve gelini Fatma Ergüner olay yerinde, Mehmet Ergüner ise kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Ailesini beklemek için olay yerine önceden gelen Adem Ergüner'in çevrede gezindiği anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Ailesini katleden polis memurunun ifadesi ortaya çıktı: Ailem beni 'amele' olarak görüyor

"AİLEM BENİ 'AMALE' OLARAK GÖRÜYOR"

Olay sonrası Orhangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne gidip teslim olan Adem Ergüner'in sorgusu devam ediyor. Ergüner'in verdiği ilk ifadede, "Ben 8 yaşından bu yana çalışıyorum. Ailem beni 'amele' olarak görüyor. Müteahhitlik yapan ağabeyim Mehmet Ergüner'den ev almak istedim. Geçen yıl arabamı satarak ona toplam 175 bin TL verdim. Ama o evimi yapmadı. Kendisinden paramı, bugünkü değerinden geri istedim. O da bana 275 bin TL teklif etti. Kabul etmedim. Çünkü, o gün sattığım arabamın şu andaki değeri 600 bin TL. Hakkımı yediğini anladım. Ben de elimi kana buladım" dedi.

Adem Ergüner'in emniyetteki işlemleri sürüyor.

Kaynak: DHA
YORUMLAR (6)
  • ali cessur: Kendine yazık etmişsin delikanlı sabretse idin Rabbim sana ne güzellikler verirdi Cevap Yaz 7 0 Yayından Kaldır
  • Bülent Soğukbulak: Benim ailem 46 sene ömrümce hep beni eşşek keriz enayi aptal salak yerine koydu iflas ettiler elinden tutan koşan önce allah sonra ben oldum baktım birgün değişirler diye çok umudum vardı ama maalesef asla değişmedi can çıkar huyu ahlakı çıkmaz çok doğru ozaman ailem dediklerimi sildim hayatımdan çıkardım uzaklaştım çok üzdüler kırdılar perişan ettiler beni ama ben asla tek kelime bile etmedim etmemde yüce rabbim sahibim herşeyin en doğrusunu gören bilendir Allah’ın verdiği canı allah alır Cevap Yaz 29 4 Yayından Kaldır
  • Gökhan pars: Bravo şampiyon 2 9 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Mudanya'da yakalanan hırsızlık zanlısı tutuklandı Mudanya'da yakalanan hırsızlık zanlısı tutuklandı Mudanya'da yakalanan hırsızlık zanlısı tutuklandı Mudanya'da yakalanan hırsızlık zanlısı tutuklandı Mavi kapaklar depremzede vatandaşın umudu oldu Mavi kapaklar depremzede vatandaşın umudu oldu

Son Dakika Güncel Ailesini katleden polis memurunun ifadesi ortaya çıktı: Beni 'amele' olarak görüyorlardı - Son Dakika


Advertisement