Son Dakika Haberleri: AK Parti Hatay Milletvekili Çelik'in Tügva'yı Ziyareti

AK Parti Hatay Milletvekili Çelik'in Tügva'yı Ziyareti

4 ay önce

AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Antakya İlçe Temsilciğini ziyaret etti.

AK Parti Hatay Milletvekili Çelik'in Tügva'yı Ziyareti, System.String[]
AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Antakya İlçe Temsilciğini ziyaret etti.

TÜGVA Antakya İçe Temsilcisi Ömer Bilgin ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Çelik, bir süre gençlerle sohbet ederek yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bilgin, ziyarette yaptığı konuşmada Türkiye Gençlik Vakfı'nın dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfı olduğunu belirtti.

Çelik'in ziyaretine AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök ve AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabriye Güçlü de eşlik etti.Altını Tahtından Eden Paladyum Durdurulamıyor! Rekor Fiyata Ulaştı Market İşletmecisinin Ateşe Verdiği Cips, Plastik Gibi Yandı Amiriyle İlişkiye Giren Kadın Polisin İhmali 4 Yaşındaki Kız Çocuğunun Sonu Oldu!