Son Dakika Haberleri: AK Parti Hatay Milletvekili Çelik'in Tügva'yı Ziyareti

AK Parti Hatay Milletvekili Çelik'in Tügva'yı Ziyareti

2 gün önce

AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Antakya İlçe Temsilciğini ziyaret etti.

AK Parti Hatay Milletvekili Çelik'in Tügva'yı Ziyareti, System.String[]
AK Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Antakya İlçe Temsilciğini ziyaret etti.

TÜGVA Antakya İçe Temsilcisi Ömer Bilgin ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Çelik, bir süre gençlerle sohbet ederek yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bilgin, ziyarette yaptığı konuşmada Türkiye Gençlik Vakfı'nın dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfı olduğunu belirtti.

Çelik'in ziyaretine AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök ve AK Parti Antakya İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabriye Güçlü de eşlik etti.Netanyahu'dan Türkiye ile Olan İlişikilere Esprili Gönderme: Erdoğan 6 Günde Bir 'Hitler' Diyor Alamadığı İşsizlik Ödeneğini, Kamu Denetçiliği Kurumunun Girişimi Sonucu Aldı

Tatil Planı Yapanlar Dikkat! 10 Günde Kontenjanların Yüzde 40'ı Satıldı Gül-Kılıçdaroğlu Görüşmesiyle İlgili Kulisleri Sallayan İddia: Parti Kuracaklar