AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu: "Kılıçdaroğlu Yalancıdır, Beni Dava Etsin" - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu: "Kılıçdaroğlu Yalancıdır, Beni Dava Etsin"

28.03.2017 09:47

AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu: "Kılıçdaroğlu yalancıdır, beni dava etsin" Aziz Babuşcu'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözlerİSTANBUL - Ak Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, katıldığı bir konferansta gençlerle buluştu.

AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu: "Kılıçdaroğlu yalancıdır, beni dava etsin"

Aziz Babuşcu'dan Kılıçdaroğlu'na sert sözler

İSTANBUL - Ak Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, katıldığı bir konferansta gençlerle buluştu. Kılıçdaroğlu'nun referandumdan 'Evet' çıkması halinde tüm muhtarların kapatılacağını iddia ettiği sözlerine Babuşcu, "Kılıçdaroğlu yalancıdır, beni dava etsin" dedi.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu, TÜRGEV Ayşe Şasa Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda katıldığı konferansta gençlerle bir araya geldi. Gençlerle 16 Nisan referandumu ve yeni anayasa hakkında konuşan Babuşcu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ."Seçilmiş cumhurbaşkanı kararname ile muhtarları ortadan kaldırır' sözlerine tepki gösterdi. CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun yalan söylediğini belirten AK Parti Milletvekili Aziz Babuscu, " Çok fazla kafa karıştırmaya müsait bir propaganda ile karşı karşıyayız. Açık bir şekilde yalan konuşuluyor. Üstelik bunu yapan ana muhalefet partisi genel başkanı. Sayın Kılıçdaroğlu'na katıldığım bir programda yalancılık ile itham ediyorum dedim. Kılıçdaroğlu, 'Seçilecek olan Cumhurbaşkanı verilen yetkilerle bir kararname ile muhtarlığı ortadan kaldırır' diyor. Bu korkunç bir yalandır. Metin ortada ve ne yazdığını o da biliyor. Ama yalan söylüyor kafaları karıştırmak için. Hem de muhtarlara söylüyor bunu. Programda ona yalancı dedim, lütfen beni dava etsin dedim. Beni dava etsin ki mahkeme kararname ile muhtarlığın kaldırılıp kaldırılamayacağına karar versin. Ben mahkemenin hükmüne razıyım. Buradan tekrarlıyorum aynı şeyi: Kılıçdaroğlu yalancıdır, iftira atıyor. Beni dava etsin, mahkemede bu konuda karar versin" ifadelerini kullandı.Konuşmanın ardından Ak Parti İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu'ya çiçek takdim edildi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Adana'da konuştu Açıklaması AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Adana'da konuştu Açıklaması AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Helalleşme, rövanşist siyasetin aleti olarak kullanılıyor' AK Parti Sözcüsü Çelik: 'Helalleşme, rövanşist siyasetin aleti olarak kullanılıyor' CHP Lideri Kılıçdaroğlu iktidar olacaklarından emin: Seçime az kaldı, sabredin CHP Lideri Kılıçdaroğlu iktidar olacaklarından emin: Seçime az kaldı, sabredin
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel AK Parti Milletvekili Aziz Babuşcu: 'Kılıçdaroğlu Yalancıdır, Beni Dava Etsin' - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement