Son Dakika Haberleri: Amasyalı Öğrencilerden Afrin'deki Mehmetçik İçin Kermes

Amasyalı Öğrencilerden Afrin'deki Mehmetçik İçin Kermes

10 ay önce

Amasyalı öğrencilerden Afrin'deki Mehmetçik için kermesAMASYA - Amasya Yeşilırmak Ortaokulu'nda öğrenciler, öğretmenler ve velilerinin katkılarıyla Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçiklere destek amacıyla kermes düzenlendi.

Amasyalı öğrencilerden Afrin'deki Mehmetçik için kermes

AMASYA - Amasya Yeşilırmak Ortaokulu'nda öğrenciler, öğretmenler ve velilerinin katkılarıyla Afrin'e yönelik Zeytin Dalı Harekatı'na katılan Mehmetçiklere destek amacıyla kermes düzenlendi.
Hazırlanan ev yemekleri ile hamur işi gıdaların yanı sıra çeşitli ürünler satışa sunuldu. Öğrencilerden Mert Durmuş ile Aleyna Kurt, kermeste görev almalarından dolayı mutlu olduklarını söylediler.
Okul aile birliği başkanı Gönül Soysal da kermesin gelirinin tamamının Türk milletinin sevgilisi olan Afrin'deki Mehmetçiklere gönderileceğini belirtti.
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş de öğrencilere ikram ettiği yiyeceklerin parasını ödeyerek kermese destek oldu.Karakolun Önünde Drift Yapan Sürücüye Ceza Yağdı Ünlü Şarkıcı Hadise'den, Çok Konuşulacak Yatak Pozu!

TSK'dan 300 Kişilik Çeteye Operasyon! Sokağa Çıkma Yasağı İlan Edildi