Aracında Bulunan Uyuşturucunun Çay Olduğunu İddia Etti - Son Dakika

Aracında Bulunan Uyuşturucunun Çay Olduğunu İddia Etti

25.11.2018 14:33
Aracında Bulunan Uyuşturucunun Çay Olduğunu İddia Etti, System.String[]

KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde turizm şehri Girne'de polisin kovalamaca sonucu durdurduğu araçta bir miktar uyuşturucu bulundu.

KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde turizm şehri Girne'de polisin kovalamaca sonucu durdurduğu araçta bir miktar uyuşturucu bulundu. Gözaltına alınan araçtaki şüpheliler, mahkemedeki savunmalarında ele geçirilen maddenin çay olduğunu iddia etti.

Girne'de Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme ekipleri önceki akşam, ihbar üzerine Kamil Yıldırım yönetimindeki aracı durdurmak istedi. Ancak Yıldırım ihtara uymayarak yoluna devam etti, polisler de peşine düştü. Bir ara sokakta ekipler tarafından önü kesilen araçtan inen şüpheliler Yıldırım ve yanındaki Erdal Leblebicioğlu ile Nurullah Kemal Akgün, kısa süreli kovalamacayla yakalandı. Araçta yapılan aramada 6 gram uyuşturucu bulundu.

Şüpheliler ile bağlantısı olduğu belirlenen Ömer Ali Karakaya ile Aynur Kurtoğlu da Gazimağusa'da gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramada ise 4 gram uyuşturucu ile uyuşturucu satışından elde edildiği düşünülen 5 bin 580 TL ile 80 euro bulundu.

5 şüpheli, dün Girne'de mahkemeye çıkarıdı. Araç sürücüsü Kamil Yıldırım, savunmasında, kendisini durdurmak isteyenlerin polis olduğunu bilmediğini iddia etti. Yıldırım aracında bulunan maddenin ise çay olduğu öne sürdü. Ömer Ali Karakaya ise evde bulunan paranın kendisinin olduğunu söyledi.

Şüpheliler, tutuklanarak cezaevine konuldu.

- Lefkoşa

Aracında Bulunan Uyuşturucunun Çay Olduğunu İddia Etti
Aracında Bulunan Uyuşturucunun Çay Olduğunu İddia Etti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Aracında Bulunan Uyuşturucunun Çay Olduğunu İddia Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ortaya çıkan fotoğraf sonrası Aykut Kocaman'ın Çukur'da rol alacağı iddia edildi Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Türkiye'yi dünyaya tanıtacak 19 şefin isimleri belli oldu Birlikte kaçtığı 3 çocuklu kadının kocasını sokakta görünce kurşun yağdırdı