Ay Işığında Şamata"Nın Galası Yapıldı - Son Dakika

Ay Işığında Şamata"Nın Galası Yapıldı

21.02.2017 00:28
Ay Işığında Şamata

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarınca sahnelenen, "Ay Işığında Şamata" oyununun gala gösterimi, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarınca sahnelenen, "Ay Işığında Şamata" oyununun gala gösterimi, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde yapıldı.

Haldun Taner'in yazdığı oyunu izleyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Süha Uygur, oyunun ardından yaptığı açıklamada, galaya gelenlere teşekkür etti.

Tüm ekibi tebrik eden Uygur, "Yeteneklerine sağlık. Bize harika bir akşam geçirttiler." dedi.

Oyunu yöneten Naşit Özcan da kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür ederek, "Oyunu benim sahneye koymama izin veren Demet Taner'e ve bu oyunu yapmam için distribüsyonun altına, tiyatroya ilk geldiğinde, imza atan Süha Uygur'a çok teşekkür ederim. Arkadaşlarıma da teşekkür ederim. 2,5 ay boyunca beni çektiler, emek verdiler, oyunu beraber çıkardık. Eğer dilimiz sürçtüyse, yanlış bir şey yaptıysak, usta bizi affetsin." diye konuştu.

Arda Aydın'ın anlatıcı rolünü üstlendiği eserde, İbrahim Can, Şevket Avşar, Tuğçe Açıkgöz, Ertan Kılıç, Mehmet Bulduk, Berrin Koper, Ceysu Aygen, Şenay Saçbüker, Emre Narcı, Gökhan Mete, Aziz Sarvan, Gökhan Eğilmezbaş, Derya Çetinel, Savaş Barutçu, Yonca İnal, Samet Hafızoğlu, İbrahim Ulutaş, Özge Midilli, Emrah Can Yaylı, Esra Ede, Ada Alize Ertem, Nilay Yazıcıoğlu ve Özgür Dağ rol aldı.

Haldun Taner'in eşi Demet Taner'in katıldığı galada, tiyatro dünyasının ünlü isimleri de yer aldı.

Ay Işığında Şamata Nın Galası Yapıldı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ay Işığında Şamata'Nın Galası Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray, Youssouf Ndayishimiye transferi için Malatyaspor'la anlaşmak üzere Aşı olan Çağla Şıkel koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı Bahçeli'den Selçuk Özdağ'a saldırı görüntülerine ilginç yorum: Evinin balkonuna kamera yerleştirmiş Son Dakika: Esnaf ve sanatkarlara kira ve gelir kaybı desteği için yeniden başvuru imkanı Özcan Deniz'in kardeşi Sibel Semerci'den, Feyza Aktan'a şoke eden suçlama: Sızdın kaldın ev yandı Kasadaki paraları çalan hırsız, bahşiş kutusuna dokunmadı 12 bıçak darbesiyle öldürülen Dilek'in, cinayetten saatler önce katiliyle aynı karede olduğu ortaya çıktı Genç çift, uyarılara kulak tıkayıp otobüs durağında ilişkiye girdi