Aydemir: 'Dadaşlar Milli Hassasiyetin Sembolüdür' - Son Dakika

Aydemir: 'Dadaşlar Milli Hassasiyetin Sembolüdür'

24.01.2018 12:03
Aydemir: 'Dadaşlar Milli Hassasiyetin Sembolüdür', System.String[]

Erzurum’da çalışmalarını sürdüren AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti il Başkanlığınca gerçekleştirilen bayrak dağıtım etkinliğine katılarak, dadaşların milli hassasiyetlerini paylaştı.

Erzurum'da çalışmalarını sürdüren AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti il Başkanlığınca gerçekleştirilen bayrak dağıtım etkinliğine katılarak, dadaşların milli hassasiyetlerini paylaştı.

'DUALI BİR MİLLETİN EVLATLARIYIZ'

Türk Ordusunun Afrin'de yeni bir destan yazdığını, milli iradenin dua dua, niyaz niyaz ordusunun yanında olduğunu belirten Milletvekili Aydemir, 'Dualı milletin evlatları bölgesel huzur, asayiş ve istikrarın sağlanması yolunda yeni bir dirilişi, kahramanca bir duruşu tarihe kaydediyor. Allah yar ve yardımcıları olsun.' dedi.

GÖNÜLLERDEN GÖNDERE ETKİNLİĞİ

Dadaşların küresel boyutta milli ve manevi hassasiyet sembolü olduğunu vurgulayan Milletvekili Aydemir, 'Kahraman Ordumuza destek maksadıyla, dadaş yüreğinin en mutena yerindeki 100 Bin Al Bayrağımızı, AK parti İl Başkanlığımızın tertibi ve "Gönüllerden göndere" aforizmasıyla vatandaşlarımıza dağıttık. Ev ev, dükkan dükkan Erzurum kırmızı beyaza gark oldu elhamdülillah..' diye konuştu.

ETÜ ZİYARETİ

Erzurum'daki çalışmaları kapsamında, İmam Hatip Platformu Başkanı Tekin Pınarla birlikte Erzurum Teknik Üniversitesi'ni ziyaret eden Milletvekili Aydemir, Rektör Prof. Dr. Muammer Yaylalı'dan ETÜ vizyonu hakkında görüş alış verişinde bulundu. Erzurum Teknik Üniversitesinin yüksek öğretimde yüz akı bir kurum olduğunu kaydeden Milletvekili Aydemir, 'Rektör Hocamız Muammer Yaylalı ile istişare etmek ufuk açıcı oluyor. Bu defa, İmam Hatip Platform Başkanımız sayın Tekin Pınar beyle birlikte yaptığımız ziyaret de öyle oldu. Şükran duyuyoruz. ' dedi. - ERZURUM

Aydemir: 'Dadaşlar Milli Hassasiyetin Sembolüdür'
Aydemir: 'Dadaşlar Milli Hassasiyetin Sembolüdür'

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Aydemir: 'Dadaşlar Milli Hassasiyetin Sembolüdür' - Son Dakika


Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Buket Aydın ve Emir Sarıgül bu kez kaçamadı! Aşıklar spor yaparken görüntülendi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü Sıla'ya hakaret ettiği için yargılanan Davut Güloğlu'nun aldığı ceza belli oldu