Bakan Ersoy: İzmir gibi şehirlerimiz konu olduğunda siyasi yaklaşmayı doğru bulmuyorum (3) - Son Dakika

Bakan Ersoy: İzmir gibi şehirlerimiz konu olduğunda siyasi yaklaşmayı doğru bulmuyorum (3)

04.11.2022 17:51
Bakan Ersoy: İzmir gibi şehirlerimiz konu olduğunda siyasi yaklaşmayı doğru bulmuyorum (3)

TURİZMCİLERLE BİR ARAYA GELDİKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İzmir programı kapsamında turizm sektörü temsilcileriyle bir araya geldi.

TURİZMCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İzmir programı kapsamında turizm sektörü temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıya Kültür ve Turizm İzmir İl Müdürü Murat Karaçanta, AK Parti İzmir milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı ve Necip Nasır, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli katıldı. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantı sonrası Bakan Ersoy, beraberindeki heyetle Konak ilçesinde bulunan Tarihi Kemeraltı Çarşısı esnafını ve AK Parti standını ziyaret etti. Esnaf ziyareti sonrası Bakan Ersoy, 1923 yılında hizmete alınan ve 100'üncü yıl dönümünde aslına uygun olarak yeniden inşa edilen İzmir İktisat Kongresi binasının şantiye alanını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Hande NAYMAN/ İZMİR,

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Bakan Ersoy: İzmir gibi şehirlerimiz konu olduğunda siyasi yaklaşmayı doğru bulmuyorum (3) - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement