Son Dakika Haberleri: Bakan Selçuk'un helikopterden çektiği Şırnak fotoğrafına düştüğü not mest etti

Bakan Selçuk'un helikopterden çektiği Şırnak fotoğrafına düştüğü not mest etti

8 gün önce

Şırnak'ta bir programa katılan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dönüş yolunda havadan çektiği fotoğrafa "Orada ışığı yanan evdeki çocuk hepimizindir. Bütün gayretimiz her çocuğa eşit eğitim hakkı sunabilmek" notunu düştü. Selçuk'un bu paylaşımı sosyal medyada büyük takdir topladı.

Şırnak'ta öğretmenlerle bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dönüş yolunda helikopterden çektiği fotoğrafa düştüğü notla sosyal medyada gündem oldu.

Bakan Selçuk, kentteki temasları kapsamında Şırnak Üniversitesi 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Salonu'nda düzenlenen 'Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları' programına katıldı. Son derece renkli geçen program sonrası Selçuk, akşam saatlerinde helikopterle Ankara'ya dönüş yaptı.

FOTOĞRAFA DÜŞTÜĞÜ NOT MEST ETTİ

Dönüş yolunda Şırnak üzerinden çektiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Selçuk, "Burası Şırnak. Burası Cudi. Şimdi helikopterden çektim fotoğrafı. Orada ışığı yanan evdeki çocuk hepimizindir. Bütün gayretimiz her çocuğa eşit eğitim hakkı sunabilmek. Güneşin doğduğu, çocuğun olduğu her yerde eğitim" notunu düştü. Selçuk'un bu paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

İşte Bakan Selçuk'un o paylaşımı;

Bakan Selçuk'un helikopterden çektiği Şırnak fotoğrafına düştüğü not mest etti
Haber Yayın Tarihi: 04.11.2019 10:20 Kıran-6 Operasyonu 2 bin 360 personelin katılımıyla başlatıldı
Çalışan annelere aylık 1.300 liralık destek için başvurular bugün başlıyor Türkiye'nin terör örgütü DEAŞ'lıları sınır dışı etmesi, Avrupa ülkelerinde panik yarattı Tren, hemzemin geçitte otomobile çarptı: 3 yaralı