Bakanlık Atamaları - Son Dakika

Bakanlık Atamaları

08.08.2015 00:43
Bakanlık Atamaları

Başbakanlık ile Adalet, Aile ve Sosyal Politikalar, Çevre ve Şehircilik, Gümrük ve Ticaret, Maliye, Milli Eğitim ve Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına ait atamalar Resmi Gazete’de yayımlandı.

Başbakanlık ile Adalet, Aile ve Sosyal Politikalar, Çevre ve Şehircilik, Gümrük ve Ticaret, Maliye, Milli Eğitim ve Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına ait atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre;

Başbakanlık'tan Teftiş'Kurulu Başkanlığı'na, Başbakanlık'Başmüfettişi Mehmet'Emin Baysa atandı.

Adalet Bakanlığı'ndan Bakanlık Yüksek'Müşavirliği'ne, İdari ve Mali İşler'Dairesi Başkanı Ayhan Cürebal'ın ataması yapıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan Bakanlık'Müşaviri Mustafa İlker'Ulu, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan Bitlis'Çevre ve Şehircilik'İl Müdürü Hakan'Gür, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. Bu suretle boşalan Bitlis'Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne Hüseyin'Aras getirildi. Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne Uğur'Şeren atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret'Bölge Müdürlüğü'ne,?Orta Karadeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Serkan'Işık'ın ataması yapıldı. Orta Karadeniz Gümrük ve Ticaret'Bölge Müdürlüğü'ne,?Nurullah'Erem atandı.

Maliye Bakanlığı'ndan Düzce Defterdarlığı'na Aksaray Defterdarı Ali Aykaş getirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı Kurul Üyeliği'ne Kamil'Yeşil atandı.

Orman ve Su işleri Bakanlığı'ndan Doğa Koruma ve Milli Parklar'Genel'Müdürlüğü'ne Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Taş getirildi. Devlet'Su İşleri Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğü'ne (Ankara), Ilısu Projesi 16. Bölge Müdürü (Mardin) Mahmut Dündar'ın, bu suretle boşalacak olan Ilısu Projesi 16. Bölge Müdürlüğü'ne (Mardin), 12.?Bölge Müdürü (Kayseri) Ali Fuat Eker'in atamaları yapıldı. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 12.?Bölge Müdürlüğü'ne (Kayseri), Hayrullah Coşkun atandı. Meteoroloji 9.?Bölge Müdürü (Ankara) Hüseyin Yozgat, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bakanlık Atamaları - Son Dakika


Son Dakika

Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç: Beni fazla zorlamasınlar, Erdoğan'a rakip olmayacağım diye bir içtihatta bulundum, değişebilir 09:06 Eski TBMM Başkanı Bülent Arınç: Beni fazla zorlamasınlar, Erdoğan'a rakip olmayacağım diye bir içtihatta bulundum, değişebilir Yargı'ya damga vuran sahne! Aşkını ilan eden Ceylin, Ilgaz'ın cevabıyla yıkıldı 08:51 Yargı'ya damga vuran sahne! Aşkını ilan eden Ceylin, Ilgaz'ın cevabıyla yıkıldı Polis memurunun cesedi Üsküdar sahilinde bulundu! Silahla vurulmuş! 08:33 Polis memurunun cesedi Üsküdar sahilinde bulundu! Silahla vurulmuş!
Erdal Özyağcılar'dan Aslıhan Karalar'a övgü: Mesleğine yüreğini koymuş bir meslektaşımla tanışmak beni mutlu etti 08:00 Erdal Özyağcılar'dan Aslıhan Karalar'a övgü: Mesleğine yüreğini koymuş bir meslektaşımla tanışmak beni mutlu etti Ronaldo soyunma odasında hüngür hüngür ağladı 07:52 Ronaldo soyunma odasında hüngür hüngür ağladı Asgari ücrette kritik dönem başlıyor! Milyonların gözü 1 Aralık'taki ilk toplantıda 07:20 Asgari ücrette kritik dönem başlıyor! Milyonların gözü 1 Aralık'taki ilk toplantıda
Cumhurbaşkanı Erdoğan, futbol yıllarından bahsetti: Babam iyi ki önümü kesti 22:47 Cumhurbaşkanı Erdoğan, futbol yıllarından bahsetti: Babam iyi ki önümü kesti Tanju Özcan'dan gündem yaratacak sözler: Suriyeliler İstanbul mafyası olacak 22:12 Tanju Özcan'dan gündem yaratacak sözler: Suriyeliler İstanbul mafyası olacak
Advertisement