Hannibal koca, karısının parmağını ısırarak koparttı - Son Dakika

Hannibal koca, karısının parmağını ısırarak koparttı

Başkent Ankara'da bir koca yaptığı hareketle Hannibal filmini akıllara getirdi. Söz konusu koca, tartıştığı eşinin sağ el orta parmağını ısırarak koparttı.

Ankara'da karısı F.K ile kavga ettiği esnada sağ elinin orta parmağını ısırarak kopardığı iddia edilen K.K isimli koca polis ekiplerince gözaltına alındı.

ANNE, BABA-OĞUL KAVGASINA KARIŞINCA PARMAĞINDAN OLDU

Başkentte yaşanan bir olay akıllara korku filmi Hannibal'ı getirdi. Mimarsinan Mahallesi 133. Sokakta ikamet eden K.K ve F.K isimli karı koca kavgası kanlı bitti. Edinilen bilgilere, oğlu ile tartışmaya başlayan baba K.K bir süre sonra kavga etmeye başladı. Anne F.K ise araya girerek kavgayı sonlandırmak istedi ancak iddialara göre K.K karısına da saldırdı. F.K ve oğlunun iddialarına göre baba K.K, eşinin sağ elinin orta parmağını ısırarak koparttı.

KADIN PARMAĞININ KAPIYA SIKIŞTIĞINI SÖYLEDİ

K.K. ise arbede sırasında eşinin parmağının kapıya sıkışması sonucunda koptuğunu ileri sürdü. Adamın yüzündeki kan izlerinin olduğu da görüldü. Polis adamı sağlık kontrollerinin ardından ifadesini almak üzere karakola götürdü.

HANNIBAL KARAKTERİNİN HİKAYESİ

Anthony Hopkins'in canlandırdığı Hannibal Lecter karakteri Kuzuların Sessizliği ve Hannibal filmlerinde kurbanlarını ısırmasıyla filmler vizyona girdiğinde dikkatleri üzerine çekmiş ve kült olmuştu.

Hannibal koca, karısının parmağını ısırarak koparttı
Anthony Hopkins'in canlandırdığı Hannibal Lecter karakteri
Hannibal koca, karısının parmağını ısırarak koparttı

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 10:27 - Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Hannibal koca, karısının parmağını ısırarak koparttı - Son Dakika

YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Bakan Gül, Halil Sezai'nin neden önce serbest bırakılıp sonra tutuklandığına açıklık getirdi Öfkeli abla, anne babasını odaya kilitleyen kardeşini öldürdü Canlı yayında vatandaşı "Üzerinizde büyü var" diyerek böyle dolandırıyorlar Tasarladığı cihazla anne ve babasının mezarlarını izleyip, dua okuyor 2 kişiyi öldüren zanlılar, husumetli oldukları ailenin tüm fertlerini öldürmeyi planlamışlar 11'inci kattaki evinin penceresini silerken düşen kadın öldü Midibüsüne 'Roketçi Cemal' yazdıran sürücü, kesilen cezaya tepki gösterdi Karısını evde başka erkekle bulan koca, önce dehşet saçtı sonra boğazına bıçağı dayadı