Batman'da Yetimlere Kırtasiye Yardımı - Son Dakika

Batman'da Yetimlere Kırtasiye Yardımı

15.09.2018 13:20
Batman'da Yetimlere Kırtasiye Yardımı

Batman Umut Kervanı, aralarında Suriyelilerin de bulunduğu yetim 500 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

Batman Umut Kervanı, aralarında Suriyelilerin de bulunduğu yetim 500 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

Batman Umut Kervanı Başkanı Mehmet Ali Işık, Umut Kervanı olarak yeni eğitim öğretim yılında muhtaç ailelerin çocukları için bir çalışma içerisine girdiklerini belirtti.

Bu konuda hayırsever esnaf ve vatandaşlarla görüştüklerini, hayırseverlerin destek vererek bu konuda yardımda bulunduklarını kaydeden Işık, "Biz de bu hayırseverlerin yardımlarına köprü olup bölgemizde yaşayan muhtaç ve fakir ailelerin çocuklarına yönelik bir çalışma başlattık ve çocuklara kırtasiye yardımında bulunduk." dedi.

Yardımları 500 öğrenciye ulaştıracaklarını bildiren Işık, hayırsever vatandaşlar destek verdiği sürece bu yardımların artacağını bildirdi.

Işık, "Yardım ettiğimiz yetim çocuklar arasında Suriyeliler de var. Bu konuda emeği geçen hayırseverlerden Allah razı olsun." diye konuştu.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Fiyat artışları, Ramazan menülerinde de fark edildi! Restoran ve lokantalar iftarda boş kaldı Fiyat artışları, Ramazan menülerinde de fark edildi! Restoran ve lokantalar iftarda boş kaldı Batman'da son 3 ayda 93 kişi uyuşturucudan tutuklandı Batman'da son 3 ayda 93 kişi uyuşturucudan tutuklandı Hatay'da kurulacak prefabrik esnaf işletmelerinin hak sahipleri belirlendi Hatay'da kurulacak prefabrik esnaf işletmelerinin hak sahipleri belirlendi

Son Dakika Güncel Batman'da Yetimlere Kırtasiye Yardımı - Son Dakika


Advertisement