Belçika'da Karadenizliler Gecesi - Son Dakika

Belçika'da Karadenizliler Gecesi

03.04.2014 17:43
Belçika'da Karadenizliler Gecesi, System.String[]

Belçika'daki karadenizliler bir araya geldi, Karadenizli sanatçı Tarık Tüfekçi'nin sahneye çıktığı gecede, Belçika'da yaşayan Karadenizliler horonlarla ve Karadeniz türküleri ile coşup, horon tepti.

Belçika'daki karadenizliler bir araya geldi, Karadenizli sanatçı Tarık Tüfekçi'nin sahneye çıktığı gecede, Belçika'da yaşayan Karadenizliler horonlarla ve Karadeniz türküleri ile coşup, horon tepti.

Belçika'nın başkenti Brüksel'de 'Yaşam Düğün Salonu'nda düzenlenen gecede Türkiye'den Karadeniz'in sevilen sanatçılarından Tarık Tüfekçi ile birlikte, tulumda Mahmut Turan, kemençede Hamza Albayrak eşlik etti. Gecede Belçika'dan Damla Kırdaş, Adnan Kotooğlu, Grup Cemre'de sahneye çıktı. Brüksel'de bir araya gelen Karadenizliler gecede horon teperek eğlendi.  Tarık Tüfekçi zaman, zaman geceye katılanların yanına inerek Karadeniz Türkülerini birlikte söyledi. Brüksel'de konser sonrası konuşan Tarık Tüfekçi, şöyle dedi:

"Belçika'ya 2 yıl önce yine gelmiştim. Her zaman güzel ve tarihi bir şehir. Çok güzel bir gece oldu. Karadenizli hemşerilerimle buluştum bu gece. Belçika'da konser vermeyi özlemişim çok güzel keyif aldığım bir gece oldu. Son birkaç senedir albüm yapmamıştım. Son bir single çıkarttım 'Aşk Kopat' adında bir single oldu. Karadeniz parçaları var her zaman olduğu gibi. Yeni kliplerim Nisan ayından sonra yayına girecek. Avrupa'da yaşayan tüm vatandaşlarımıza buradan saygılarımı sunuyorum."

Brüksel'de düzenlenen Karadeniz Gecesi sonrası vatandaşlar sanatçıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. - Ksel

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Belçika'da Karadenizliler Gecesi - Son Dakika


Son Dakika

Yaklaşan İstanbul depremine dikkat çekmek için enkaz üzerinde poz veren Itır Esen, tepkilerin ardından ilk kez konuştu Son Dakika: Esnaf ve sanatkarlara yönelik gelir kaybı desteği ödemeleri bugün itibarıyla başladı Fotoğrafa beğeni ve yorum yağdı! Yoğun bakım doktoru boş odayı "Oh be" diyerek paylaştı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı İstanbul'da metro ve metrobüslerde HES kodu kuyruğu Baba, kızını istismar eden genci eve çağırıp öldüresiye dövdü Rus muhalif Navalny, Putin'in sarayının detaylarını paylaştı: Monako'nun 39 katı büyüklüğünde Cani koca, kumar borcu yüzünden kavga ettiği astım hastası karısını boğarak öldürdü