Binde Bir Gece Diyalogları" Akdeniz'de - Son Dakika

Binde Bir Gece Diyalogları" Akdeniz'de

3 yıl önce

Yönetmen ve senarist Birol Güven tarafından kaleme alınan "Binde Bir Gece Diyalogları" Antalya ve Mersin'de tiyatroseverlerle buluşacak.

Binde Bir Gece Diyalogları

Yönetmen ve senarist Birol Güven tarafından kaleme alınan "Binde Bir Gece Diyalogları" Antalya ve Mersin'de tiyatroseverlerle buluşacak.


Yönetmenliğini Galip Erdal'ın üstlendiği "Çolpan İlhan ve Sadri Alışık Tiyatrosu"nun oyunu, 30 Nisan'da Alanya Kültür Merkezi'nde, 1 Mayıs'ta Manavgat Atatürk Kültür Merkezi'nde, 2 Mayıs'ta ise Mersin Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.


"Binde Bir Gece Diyalogları" ilişkiler ve evliliklerde yaşanan bilindik sorunların yanı sıra, geleneksel anlayış ile modern düşüncenin zıtlığını mizahi bir bakış açısıyla anlatıyor.

Başrollerini Begüm Kütük ve Hakan Meriçliler'in paylaştığı oyunda Hilmi Özçelik, Gamze Uçar, Engin Demircioğlu, Ece Mağat, Musa Öney, Burcu Görek, Selin Altıntaş yer alıyor.


Oyunun dekor tasarımını Dilek Kaplan, ışık tasarımını ise Cengiz Özdemir gerçekleştirdi.

Haber Yayın Tarihi: 27.04.2017 12:21 Kaynak: AASon Dakika

Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Berk Oktay'dan dava sonrası ilk açıklama: Namus davamdır
Davutoğlu ve Babacan'ın fotoğrafını paylaşan Cem Uzan'dan yeni iddia: Belgeler elimde yargılanacaksınız İçişleri Bakanı Soylu: Her şeyi bırakıp gazetecilik yapmak istiyorum