Burundi Büyükelçisi'nden Kardemir'e Ziyaret - Son Dakika

Burundi Büyükelçisi'nden Kardemir'e Ziyaret

30.06.2016 19:21
Burundi Büyükelçisi'nden Kardemir'e Ziyaret, System.String[]

Burundi Büyükelçisi Joel Nkurabagaya, Türkiye'nin ilk ağır sanayisi olan Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarında (KARDEMİR) incelemelerde bulundu.

Burundi Büyükelçisi Joel Nkurabagaya, Türkiye'nin ilk ağır sanayisi olan Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarında (KARDEMİR) incelemelerde bulundu.

Fabrika girişinde İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Metin Altan, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onur ve Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ercüment Ünal ile Yatırımlar Koordinatörü İbrahim Göl tarafından karşılanan Nkurabagaya, genel müdürlük binasına geçerek fabrikanın faaliyetleri ve yeni yatırımları hakkında bilgi aldı.

Ray Profil, Kontinü ve Çubuk Kangal haddehanelerinde teknik incelemelerde de bulunan Büyükelçi Nkurabagaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, KARDEMİR'in üretim teknolojisinden etkilendiğini, teknik ve ticari iş birliği için araştırma yaptığını söyledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Burundi Büyükelçisi'nden Kardemir'e Ziyaret - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı