Camiler ve Din Görevlileri Haftası - Son Dakika

Camiler ve Din Görevlileri Haftası

3 ay önce

Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Malatya İl Müftüsü Veysel Işıldar ve beraberindeki heyet, Vali Aydın Baruş'u ziyaret etti.

Camiler ve Din Görevlileri Haftası, System.String[]

Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Malatya İl Müftüsü Veysel Işıldar ve beraberindeki heyet, Vali Aydın Baruş'u ziyaret etti.


Her yıl 1-7 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle Malatya İl Müftüsü Veysel Işıldar, Müftü Yardımcısı Fikriye Erkan ile Din Hizmetleri ve Eğitim Şube Müdürü Mustafa Küçükarslan, Vali Aydın Baruş'u ziyarette, Vali Baruş'a tablo da hediye edildi.


Ziyaret sırasında konuşan Vali Aydın Baruş, tüm cami ve din görevlilerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftasını kutlayarak, çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.


İl Müftüsü Veysel Işıldar ise, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında Cami Gençlik buluşması, konferans etkinliği, kitap dağıtımları, öğrencilere yönelik cami gezisi etkinliği, yaşlı ve hasta din görevlilerine ziyaretler gibi etkinlikler düzenleneceğini dile getirdi. - MALATYA

Haber Yayın Tarihi: 03.10.2019 05:20 Kaynak: İHASon Dakika

ABD'li patrondan çalışanlarına yeni yıl hediyesi: Kişi başına 50 bin dolar ikramiye
Kanser sebebiyle ölen hastane çalışanı kadının cenazesi 8 yıl sonra toprağa verildi Valinin davranışına CHP'li vekilden övgü: Bize böyle valiler lazım