Can Dündar'ın Annesi Öznur Dündar: Ben Oğlumla Gurur Duyuyorum - Son Dakika

Can Dündar'ın Annesi Öznur Dündar: Ben Oğlumla Gurur Duyuyorum

29.12.2015 12:59
Can Dündar'ın Annesi Öznur Dündar: Ben Oğlumla Gurur Duyuyorum, System.String[]

Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’ın annesi Öznur Dündar, Silivri Cezaevi'ne gelerek tutuklu oğlunu ziyaret etti.

Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’ın annesi Öznur Dündar, Silivri Cezaevi'ne gelerek tutuklu oğlunu ziyaret etti. Oğlu ile gurur duyduğunu söyleyen anne Dündar, "Oğlumu gördüm çok mutluyum. Oğlumda mutlu, ben de mutluyum. Ben oğlumla gurur duyuyorum. O ordan aslanlar gibi çıkacak." dedi.

MİT TIR'ları haberleri nedeniyle tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara temsilcisi Erdem Gül’ün aileleri, görüş günü nedeniyle Silivri Cezaevi'ne geldi.

Oğlu Can Dündar’la görüşmesinin ardından cezaevi önünde basına açıklamalarda bulunan Öznur Dündar, “Oğlumu gördüm çok mutluyum. Oğlumda mutlu, ben de mutluyum. Ben oğlumla gurur duyuyorum. O ordan aslanlar gibi çıkacak. Ben de buradan davul-zurna çaldıracam. Morali çok iyiydi. Ben de çok sevinçliyim. Oğulm çok güzel işler yapıyor, akıllı çocuk adam gibi adam. Türkiye arkasında, Avrupa arkasında. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi?” dedi.

Can Dündar'ın oğlu Ege Dündar da, “Yeni yıldan önceki son görüşmemizdi. Yeni yılda özgürlük diledik ikimiz de, kavuşmayı diledik. Merak edenler varsa morali çok yerinde. Kilo vermiş değil, formu yerinde, spora da başlamışlar. Erdem’le top oynuyorlarmış haftada bir. Umarım yeni yılda ayrılığımız son bulacak ve kavuşacağız.” şeklinde konuştu.

Ziyarete gelenler arasında, Dündar’ın eşi Dilek Dündar, teyzesi Gülsüm Takıl, kuzenleri Ziya ve Ülkü Öztürk, Gönül Demiralp, Sena Alpsan, Erdem Gül’ün eşi Aslı Gül, çocukları Sarp Güney Gül ve Deniz Gül vardı.

- Kaynak: CİHAN

Son Dakika Güncel Can Dündar'ın Annesi Öznur Dündar: Ben Oğlumla Gurur Duyuyorum - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Aşı yaptıracak mısınız?" sorusuna yanıt: Aşı olmam konusunda bir sıkıntı yok Bursaspor'un parlayan yıldızı Ali Akman'a Marsilya ve Red Bull Grubu talip oldu Trabzon'da temaslı kişilerin gizlenmesi vaka sayısını katladı! Vali tehlikeye dikkat çekti: Sağımız solumuz korona İmamoğlu müjdeyi verdi: İBB inşaatları duran 4 metro hattı için çalışmalara başlıyor Yağmur Sarnıç'tan çocuk özlemi çeken Seren Serengil'e sert sözler Nice'te teknik direktör Patrick Vieira'nın görevine son verildi Oyundan çıkarken tepki gösteren Yusuf Yazıcı'ya hocası Galtier'den uyarı Acun Ilıcalı duyurdu! Ünlü oyuncu Cemal Hünal, Survivor 2021'de boy gösterecek