Son Dakika Haberleri: Cengiz Kurtoğlu Ahmetli'de Sahne Aldı

Cengiz Kurtoğlu Ahmetli'de Sahne Aldı

3 ay önce

Fantezi müziğin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin kurtuluş gününe özel konserinde Ahmetli’ye unutulmaz bir gece yaşattı.

Cengiz Kurtoğlu Ahmetli'de Sahne Aldı, System.String[]
Fantezi müziğin yaşayan efsanesi  Cengiz Kurtoğlu,  Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin kurtuluş gününe özel konserinde  Ahmetli'ye unutulmaz bir gece yaşattı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi,  Manisa merkezi ve ilçelerinin kurtuluş günlerinde birbirinden ünlü ve önemli isimleri vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor. Etkinlikler kapsamında  Ahmetli'de, fantezi müziğin en güçlü isimlerinden  Cengiz Kurtoğlu sahne aldı.  Ahmetli Belediyespor Stadı'ndaki konseri  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün,  Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Genel  Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu,  Manisa Büyükşehir Belediyesi  Ahmetli Koordinatörü Orçun Abalı,  Manisa Büyükşehir Belediyesi meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş izledi.  Ahmetli sakinleri, büyük bir coşkuyla karşıladıkları Başkan  Cengiz Ergün'e etkinlikten dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Ahmetli'nin 95. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Sanatçı  Cengiz Kurtoğlu, "Bizleri bu akşam burada buluşturan Büyükşehir Belediye Başkanı Sevgili  Cengiz Ergün, gönül dostu, çalışkan adam, iyi kalpli insan, ailenizin içinden biri Uzun yıllardır karşılıklı sevgi ve saygıyı koruduğumuz, başarılarını her zaman takdir ettiğimiz çok değerli kardeşime teşekkür ediyorum" dedi.

Havai fişekler ve alkışlar eşliğinde sahneye gelen  Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı  Cengiz Ergün, "Bugün çok özel bir gün. En zor şartlar altında bizlere Cumhuriyeti armağan eden başta  Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum. Buradaki gençlerden de ricam bu geçmişi gelecek kuşaklara aktarmalarıdır. İnşallah bu ülke çok daha coşkulu kurtuluş günlerini yaşayacaktır. Sizlere bu coşkuyu yaşatan, yıllardır gönüllerde taht kurmuş değerli müzisyen  Cengiz Kurtoğlu'na da çok teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Ahmetli'ye yapılan ve yapılacak projeleri de bir kez daha hatırlatan Başkan Ergün, "Hizmetin siyaseti olmaz. Oy vermiş vermemiş hiç önemli değil. Önemli olan sizlerin mutluluğu ve refahıdır. Kalanı sandıkta bir oya bakıyor. Verenden de vermeyenden de Allah razı olsun" diye konuştu.

Başkan Ergün, Sanatçı  Cengiz Kurtoğlu'na çiçek takdim ederek  Manisa'ya özgü ürünler hediye etti. 1980'lerden 2017 yılına dek dillere dolanan birçok şarkısını seslendiren Kurtoğlu'na, Ahmetlili sevenleri bir ağızdan eşlik etti. Büyük ilgi gören sanatçı, ilçeye unutulmaz bir gece yaşattı. Konser,  Manisa Büyükşehir Belediyesi Televizyonu'ndan da canlı olarak yayınlandı. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Annesi Tarafından Öldürülen Necmi'nin Babası, "Komşuyla İlişki" İddiasını Yalanladı 8 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Edip Öldüren 49'luk Sapık, Kurşuna Dizilerek İdam Edildi
Kışlalardaki "Tanrımıza Hamdolsun" Şeklindeki Yemek Duası "Allahımıza Hamdolsun" Şeklinde Değiştirildi