CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Babacan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Babacan'ı Ziyaret Etti

26.09.2022 20:25

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı ziyaret etti. Pazar günü ‘Altılı Masa’nın 2. tur görüşmeleri başlayacağı için CHP Lideri Kılıçdaroğlu, diğer parti genel başkanlarını ziyaret etmeye başladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ı ziyaret etti. Pazar günü 'Altılı Masa'nın 2. tur görüşmeleri başlayacağı için CHP Lideri Kılıçdaroğlu, diğer parti genel başkanlarını ziyaret etmeye başladı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan'ı bu akşam parti genel merkezinde ziyaret etti.

'Altılı Masa'nın 2. tur görüşmeleri 2 Ekim'de başlayacak. Bu toplantıda ev sahipliğini CHP yapacağı için Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu diğer 5 siyasi parti genel başkanını ziyaret edecek. Babacan ziyareti de bu kapsamda yapıldı.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR
500
Kılıçdaroğlu, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez ile Telefonda Görüştü Kılıçdaroğlu, İspanya Başbakanı Pedro Sanchez ile Telefonda Görüştü CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU 85 MİLYONUN HAKKINI ALACAĞIZ CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU 85 MİLYONUN HAKKINI ALACAĞIZ Burdur'da Kemal Kılıçdaroğlu'nun Afişinin Yer Aldığı Billboard Tahrip Edildi Burdur'da Kemal Kılıçdaroğlu'nun Afişinin Yer Aldığı Billboard Tahrip Edildi

Son Dakika Güncel CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Babacan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement