Son Dakika Haberleri: Davutoğlu, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Plevneliev ile Görüştü

Davutoğlu, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Plevneliev ile Görüştü

4 yıl önce

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sofya’daki temasları kapsamında Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rosen Plevneliev ile bir araya geldi.

Davutoğlu, Bulgaristan Cumhurbaşkanı Plevneliev ile Görüştü, System.String[]

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Sofya'daki temasları kapsamında Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rosen Plevneliev ile bir araya geldi.


Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bulgaristan'daki temasları kapsamında ikili görüşmeler de gerçekleştirme imkanı buldu. Davutoğlu, Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rosen Plevneliev ile bir araya geldi.


Cumhurbaşkanlığında gerçekleştirilen görüşmede, iki ülke ilişkileri, enerji, Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>ekonomi ve kültürel ilişkilerin yanı sıra küresel ve bölgesel konular ele alındı. Görüşmede, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım da hazır bulundu. - SOFYA

Haber Yayın Tarihi: 15.12.2015 04:26 Kaynak: İHAAli Babacan'ın kuracağı partiye en çok İYİ Partililerden ilgi var
Uyumadığı için diş etlerine eroin sürülen talihsiz çocuk, hayatını kaybetti Gaziler Günü töreninde sunucu öğretmene başörtü protestosu