Dedeman Konya Genel Müdürü Altınok."Turizm Sektörünün En İyilerinin Belirlendiği 1.Kongre Toplantı... - Son Dakika

Dedeman Konya Genel Müdürü Altınok."Turizm Sektörünün En İyilerinin Belirlendiği 1.Kongre Toplantı...

27.02.2012 13:00
Dedeman Konya Genel Müdürü Altınok.

Dedeman Konya Genel Müdürü Recep Altınok, turizm sektörünün en iyilerinin belirlendiği 1.Kongre Toplantı ve Etkinlik Ödülleri Yarışması'nda en iyi toplantı oteli seçildiklerini belirterek, "Elde ettiğimiz başarı, Konya'nın kongre turizminde söz"...

Dedeman Konya Genel Müdürü Recep Altınok, turizm sektörünün en iyilerinin belirlendiği 1. Kongre Toplantı ve Etkinlik Ödülleri Yarışması'nda en iyi toplantı oteli seçildiklerini belirterek, "Elde ettiğimiz başarı, Konya'nın kongre turizminde söz sahibi olmasına büyük katkı sağlayacak" dedi.

Altınok, yaptığı açıklamada, turizm sektörünün en iyilerinin belirlendiği 1. Kongre Toplantı ve Etkinlik Ödülleri Yarışması'nda, Dedeman Konya Otel'in, Anadolu ve Karadeniz'in en iyi toplantı oteli seçildiğini bildirdi.

Dedeman Konya'nın Orta Anadolu'nun en büyük kongre merkezli şehir oteli olduğunu ifade eden Altınok, Konya'nın, sağlık, bilişim, otomotiv, iletişim gibi pek çok sektörün önemli isimlerinin jüriliğinde yapılan değerlendirme sonucunda, Anadolu ve Karadeniz'in "En İyi Toplantı Oteli" ödülüne layık görüldüklerini aktardı.

Yarışmaya katılan otellerin, konumu, iş merkezlerine yakınlığı, toplantı imkanları, profesyonel iş gücü, sağlık ve spa merkezi imkanı, restoranları, kişiye özel hizmet anlayışı, teknolojik ve doğaya dost altyapıları, sanat ve sosyal sorumluluk projelerine verdikleri önem gibi pek çok özelliklerinin değerlendirildiğini anlatan Altınok, şunları kaydetti:

"Elde ettiğimiz başarı, Konya'nın kongre turizminde söz sahibi olmasına büyük katkı sağlayacak. Bu başarı, Dedeman Konya Oteli ve Dedeman Grubuna ait olmasının yanı sıra, Türkiye'nin hızla gelişen ve örnek şehir niteliğindeki kentimiz Konya'nın da başarısı."

Altınok, ödül töreninin İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde yapıldığını ve konuşmasında "Alman Filozof Friedrich Hegel, dünya insanlık tarihini derinden etkileyen ana unsurun, insanoğlunun en büyük arzusu 'kabul görmek' olduğunu söylüyor. Hz. Pir'in memleketi Konya'dan, bizleri kabul gördüğünüz için teşekkür ederiz" ifadelerine yer verdiğini hatırlattı.

- KONYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dedeman Konya Genel Müdürü Altınok.'Turizm Sektörünün En İyilerinin Belirlendiği 1.Kongre Toplantı... - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Uluslararası standartlarda üretilen ilk yerli aşımız "tetanos-difteri" kullanıma hazır Yapılandırma işlemi başladı! Borcu ve cezası olanların 31 Aralık'a kadar başvuru yapması gerekiyor Ankara'da korona paniği! Mahalle arasında bulunan atık tahlil tüpleri vatandaşı tedirgin etti Cristiano Ronaldo, Messi'nin Şampiyonlar Ligi'ndeki rekoruna ortak oldu Paylaşımlarından dolayı MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz, Instagram hesabını yorumlara kapattı Yıllardır komada olan Kenan Işık'tan müjdeli haber geldi Koleksiyoncuların peşine düştüğü hatalı basım 200 TL'yi satışa çıkardı Yüksek duvarlar, demir teller, köpekler! Lüks siteyi kumar merkezine çevirmişler